,
Disable Preloader

2018 Öğretmenler Zirvesi

2018 Öğretmenler Zirvesi

2018 Öğretmenler Zirvesi

2018 ÖĞRETMENLER ZİRVEMİZ TAMAMLANDI!
Sınav Eğitim Kurumları 2018 Öğretmenler Zirvesi, 26-28 Ocak tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşti.
Tüm okullarımızdan gelen yönetici ve zümre başkanlarımızın katıldığı zirvemiz, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın ardından Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer’in açılış konuşmasıyla başladı. Eğitim Koordinatörümüz Ömer Koçak’ın moderatörlüğünde ilerleyen programımız Yayın Koordinatörümüz Musa Işılak’ın Sınav yayınlarımıza ve değişen sınav sistemlerine değindiği konuşmasıyla devam etti.
Zirvemizin ikinci günü yurt genelinden gelen zümre başkanlarımızın değerlendirmeleri ile yoğun bir çalışma yapıldı. Eğitim Koordinatörümüz Ömer Koçak ve yöneticilerimiz her çalışma ile yakından ilgilendiler. 
Akademik yılımız için büyük önem taşıyan Öğretmenler Zirvesinin son gününde ise zümrelerden çıkan tavsiye niteliğindeki karar raporlarının yöneticilerimize teslim edilmesi ile tamamlandı. Konferans sonrası Yönetim Kurulu Başkanımız Metin Özer, emeği geçen ve katılım sağlayan büyük Sınav ailesine teşekkürlerini iletti. Zirvemizin sonunda katılımcılarımız sertifikalarını teslim aldı.