,
Disable Preloader

6 YILDA ALTIN BAŞARI

6 YILDA ALTIN BAŞARI

6 YILDA ALTIN BAŞARI

BERKCAN DİLAVER HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
BERKAY ALPAY HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
MUHAMMET A. ARSLAN  HACETTEPE  TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
GİZEM MUTLU HACETTEPE  TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
CEREN ÖZTÜRK HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
AYŞE MERVE GÖLCÜK HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
BEYZA NUR ARK HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
BAŞAK BULUKLU HACETTEPE  TIP FAKÜLTESİ
AYŞEGÜL KARAKOÇ HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
MELTEM ÇINAR HACETTEPE  TIP FAKÜLTESİ
GÖKALP AKÇAY CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
BARAN IŞIKLAR ANKARA TIP FAKÜLTESİ
DENİZ GÖKSU ARSLAN ANKARA TIP FAKÜLTESİ
ABDULLAH KILLIBAŞ ANKARA  TIP FAKÜLTESİ
Ç .OĞULCAN YÜCEL ANKARA  TIP FAKÜLTESİ
GAMZE GÜLERYÜZ ANKARA  TIP FAKÜLTESİ
BARIŞ CENGİZ  ANKARA  TIP FAKÜLTESİ
M. TAHA DOĞAN ANKARA  TIP FAKÜLTESİ
BEYTULLAH ŞAHİN ANKARA TIP FAKÜLTESİ
SELİN ÇETİN ANKARA  TIP FAKÜLTESİ
GÜNAY ADAM ANKARA TIP FAKÜLTESİ
CEREN BAYRAK ANKARA TIP FAKÜLTESİ
ELİF TUĞÇE KARA ANKARA TIP FAKÜLTESİ
MEHMETCAN KARAPINAR TOBB TIP FAKÜLTESİ FAKÜLTESİ
ALARA ER TOBB TIP FAKÜLTESİ (BURSLU)
SEVDE NUR AKYÜZ TOBB TIP FAKÜLTESİ (BURSLU)
BEGÜM GÜNEŞ TOBB TIP FAKÜLTESİ (BURSLU)
ABDULLAH AYDOĞMUŞ TOBB TIP FAKÜLTESİ
YİĞİT ALP ŞAHİN BAŞKENT TIP FAKÜLTESİ
GÖKSU AKDENİZ BAŞKENT TIP FAKÜLTESİ
CEREN SAYGILI BAŞKENT TIP FAKÜLTESİ
EMRE KAĞAN ILGAZ BAŞKENT TIP FAKÜLTESİ
BİLGE GÖĞER BAŞKENT TIP FAKÜLTESİ
TUĞÇE İLAYDA GÜVEN BAŞKENT TIP FAKÜLTESİ
TUĞÇE İLAYDA TÜRER BAŞKENT TIP FAKÜLTESİ
ÖZGE İREM KARAPINAR BAŞKENT TIP FAKÜLTESİ
DENİZ SAYGILI BAŞKENT TIP FAKÜLTESİ (BURSLU)
ÖZGE ÖKTEN GAZİ TIP FAKÜLTESİ
AYÇA BULUT GAZİ TIP FAKÜLTESİ
SILA GÖLCÜK GAZİ TIP FAKÜLTESİ
BATUHAN DAĞLI GAZİ TIP FAKÜLTESİ
SEVİM SENA ÖZTÜRK KONYA MERAM TIP FAKÜLTESİ
ELİF YILDIZ KONYA MERAM TIP FAKÜLTESİ
MUSTAFA ATA TÜRKOĞLU AKDENİZ TIP FAKÜLTESİ (BURSLU)
CANSU KOÇ  AKDENİZ TIP FAKÜLTESİ
YAĞMUR KARAKOÇ KASTAMONU TIP FAKÜLTESİ
UĞUR GÜL  KIRIKKALE TIP FAKÜLTESİ
SILA SELİN ŞAHİN MUĞLA TIP FAKÜLTESİ
BEKİR OĞUZ MERAL MUĞLA SITKI KOÇMAN TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
ESRA POLAT YILDIRIM BEYAZIT TIP FAKÜLTESİ
ARDA ÖZTÜRK İSTANBUL MEDİPOL  TIP FAKÜLTESİ (BURSLU)
BEGÜM FULYA TOSUN OSMANGAZİ TIP FAKÜLTESİ
AYŞE ASUDE TANRIKULU ORDU TIP FAKÜLTESİ
ILGAZ ÇANDAR UFUK TIP FAKÜLTESİ
KADİR SARI UFUK TIP FAKÜLTESİ
SENA AKÇA HACETTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
GİZEM GÖKÇEN ANKARA  DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
BERCA BAŞAR YENİ YÜZYIL BESLENME VE DİYETETİK (BURSLU)
SENA NUR DOĞAN BAŞKENT BESLENME VE DİYETETİK (BURSLU)
IRMAK DEMİR BİLKENT BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GÖKSU TURAN BİLKENT BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
VUSLAT BAŞARAN BİLKENT BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
ORHUN ARDA ÇOLAK ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
UFUK BAYHAN BAŞKENT BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ANIL ÇAĞIN ATILGAN BAŞKENT BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(BURSLU)
SUHAN İLTER ÇANKAYA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
TİMUR ATİLLA ÇANKAYA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
EGE ATASÜ ÇANKAYA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
ATA HAKÇIL ODTÜ - KKTC BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
MUHAMMED DURGUN ODTU-KIBRIS  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
ŞAMİL ALPARSLAN TOBB BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
NEHİR DEMİR TOBB BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
İBRAHİM ALPEREN DEMİRBAŞ THK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
MELEK KURU THK  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
MELTEM ÇOBAN BİLKENT BİLGİSAYAR TEK.VE BİLİŞİM SİS. İNG. (B.)
EKİN DOĞAN HACETTEPE ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - İNG.
HALİL BERKAY ŞANLI HACETTEPE ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - İNG.
CANBERK EKMEKÇİ KOÇ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
YUSUF CEYLAN KOÇ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH.
TAHA MERMER ÇANKAYA ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - (B)
BARIŞ YILMAZ ÇANKAYA ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - (B)
KAMİL ÖZKAZANÇ ÇANKAYA ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - (B)
METEHAN GÜRBÜZ BİLKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH.
ALPER ERSOY BİLKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. 
BİRKAN M.ERENLER BİLKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
SEÇİL EDA DOĞAN BİLKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
ATABERK ÇAYAN BİLKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B) 
SELMAN ARTIRAN BİLKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
EDİP AHMET ÜNLÜER ODTÜ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - İNG.
M. BURAKHAN YILDIZ ODTÜ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH.
ONUR ASLAN ODTÜ  ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH.
OZAN CAN KAYA ODTÜ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH.
MEHMET GÖKHAN BİLGİN GAZİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH.
EGEMEN DEMİRÖZ ODTÜ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH.
EMİN KORAY ASLAN BAŞKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. 
ECE SAYIN BAŞKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
UMUT EREN DOĞAN ÇANKAYA ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - İNG.(B.)
BERİL ANDAÇ ÇANKAYA ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - İNG. (B.)
ORHAN ARDA ÜNAL ATILIM ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - İNG. (B.)
VOLKAN ÖZDEMİR  ATILIM ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - İNG. (B.)
YİĞİT EFE ERGİNBAŞ BİLKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - İNG.(B)
FATİH ŞANVER BİLKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - İNG.(B)
DİLRUBA NİLHAN KUTLU BİLKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. - İNG.(B)
DEMİR SEZER BİLKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
UYGAR TOLGA KARA THK ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
AHMET CAN MADEN THK ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
EMRE GÜNAY THK ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
GÖKAY YİĞİT KARADOĞAN BAŞKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
MEHMET OĞUZHAN PARILTI BAŞKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
TURAN BORA YARALI BAŞKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
BERTAN CANGAR BAŞKENT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
MEHMET ARDA BAYRAKTAR ÇANKAYA ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH. (B)
CEMAL CAN ARSLAN ÇANKAYA ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH. (B)
DOĞUŞ ÇAY DOĞUŞ ÜNV. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH. (B)
DOĞAN CAN YİĞİT HACETTEPE BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YUNUS GÜN HACETTEPE BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ENES YURDUSEVEN TOBB ENDUSTRIYEL TASARIM (B)
FATİH YILDIZ ODTÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ - İNGİLİZCE
ENVER ENES KESKİN TOBB ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
SUDENUR SOYSAL BİLKENT ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH TARIK SÜMBÜL BİLKENT ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ - İNGİLİZCE
BAŞAK FİŞ BİLKENT ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
AHMET CAN DEMİREL BİLKENT ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
BERAT KOÇ BAŞKENT ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYŞEGÜL KÖSE BAŞKENT ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MELİS SELBES BAŞKENT ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA BAKİ KoÇ BAŞKENT  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL AKSAKALOĞLU BAŞKENT ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 
ALPTUĞ ÇOLAK BOĞAZİÇİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 
BİRÇE AYTAÇ THK   ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
ZEHRA GÜLCE KAYIKÇI ÇANKAYA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ - İNG. (B)
MERVE POLAT ÇANKAYA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
UZAY BERK YÜCELER ÇANKAYA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
YİĞİT ONUK BAHÇEŞEHİR ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ - İNG.
IRMAK KITLIK ÇANKAYA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
BUKET CANKURTARAN ATILIM ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ - İNG. (B)
İDİL ÖZBEK GAZİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
BERFİN BOYBEK THK ENDÜSTRİ VE SİSTEM MÜH. (B.)
TEOMAN EREN FEHİM ODTÜ - KKTC MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
MERT ÖKTEM ODTU-KIBRIS  MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
DENİZ GİRESUNLU TOBB MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
BERK YURDUSEVER TOBB MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
BÜŞRA CANER GAZİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET DEMİRCİ ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ARİF İLBAY BOĞAZİÇİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
KAAN TURGAY BİLKENT MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - İNGİLİZCE
ÜMİT BARAN KÖKSAL BAŞKENT MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
SERHAN TÜRKMEN YAVUZ BAŞKENT MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
MERT YILMAZER BAŞKENT MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
YİĞİT KEMAL IRMAK BAŞKENT MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
UĞUR AHMET BERK ŞAHİN BÜLENT ECEVİT MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
GÖZDE ÖZKAN ABANT İ. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN YAZICI ÇANKAYA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
ATAKAN DOKUZAĞAÇ ATILIM MEKATRONİK MÜH. - İNGİLİZCE (B.)
KORHAN ALKAN ATILIM MEKATRONİK MÜH. - İNGİLİZCE (B.)
BERAT SAY THK MEKATRONİK MÜH. (BURSLU)
BERKAY YILDIZ THK MEKATRONİK MÜH. (BURSLU)
BATUHAN YILMAZ THK MEKATRONİK MÜH. (BURSLU)
MERT ALPAR ATILIM OTOMOTİV - İNGİLİZCE (BURSLU)
ASLINUR AKTÜRK BİLKENT MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (B.)
NİLSU TURAY BİLKENT MOLEKÜLER BİYO.VE GENETİK
ALARA KÜLEKÇİ TOBB MİMARLIK
ELİF ÖNEM HALİÇ MİMARLIK
MEMDUH BUŞAH EVREN BAHÇEŞEHİR  MİMARLIK
DİLARA TATAR BAŞKENT MİMARLIK
DİLARA GÜNEŞ BAŞKENT MİMARLIK
AYÇİN SOYSAL TED MİMARLIK
MİNA GÜLTEKİN TED MİMARLIK - İNGİLİZCE (BURSLU)
BATUHAN BOZKUŞ ÇANKAYA MİMARLIK - İNGİLİZCE
DENİZ ŞAHİN ÇANKAYA MİMARLIK
ANIL EGE ŞİRELİ BİLKENT MİMARLIK - İNGİLİZCE
AYŞEGÜL KÖKTEN BİLKENT MİMARLIK (BURSLU)
AHSEN AYERDEN BAŞKENT İÇ MİMARLIK (BURSLU)
HİLAL YÜCEL BİLKENT  İÇ MİMARLIK
GAYE ÖZDE YILDIRIM BİLKENT İÇ MİMARLIK
EMİNE AKAR  BİLKENT  İÇ MİMARLIK
LİVZA SU YÜKSEL BİLKENT İÇ MİMARLIK
HÜMA DOĞUKAN BİLKENT İÇ MİMARLIK (BURSLU)
CEYDA DURAN ÖZYEĞİN İÇ MİMARLIK (BURSLU)
EMRE MEHMET KAYAN ÇANKAYA İÇ MİMARLIK - İNGİLİZCE (B)
SELİM ATAOĞLULLARI ÇANKAYA İÇ MİMARLIK (BURSLU)
MERVE NİL SEFER BİLKENT İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI - İNGİLİZCE
AZİZ YAŞAR BİLKENT İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI - İNGİLİZCE
MEHMET NAİL ŞEKERCİ BİLKENT İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI - İNGİLİZCE
SENA PAK BİLKENT İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
SUDE ÖZBEK BİLKENT İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
BAŞAR BALCI BİLKENT  İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
ZEYNEP BEYZA ERBİL BİLKENT  İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
CANSET KUTLUTÜRK BİLKENT  İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
M. GÖKTUĞ ÜNLÜTÜRK ANKARA HUKUK FAKÜLTESİ
SENİYYE BEKTAŞOĞLU ANKARA HUKUK FAKÜLTESİ
MELİKE ÇAKMAK ANKARA HUKUK FAKÜLTESİ
FATMA GÜL YAZICI ANKARA HUKUK FAKÜLTESİ 
BETÜL ÇİFTÇİ  ANKARA HUKUK FAKÜLTESİ 
ABDULLAH MELİH ÖZTÜRK BİLKENT HUKUK FAKÜLTESİ
CEREN TÜRKÜM PEKTAŞ BİLKENT HUKUK FAKÜLTESİ
İREM IŞIK BİLKENT HUKUK FAKÜLTESİ (BURSLU)
ÖYKÜ RÜYA TÜRKOĞULLARI BİLKENT HUKUK FAKÜLTESİ
BERK ŞANLI BİLKENT HUKUK FAKÜLTESİ
SILA NUR ŞAHİN  BİLKENT HUKUK FAKÜLTESİ
MURAT AKA  BİLKENT HUKUK FAKÜLTESİ
ELİF ÖZER BİLKENT HUKUK FAKÜLTESİ
NURSU YİĞİT BİLKENT  HUKUK FAKÜLTESİ
AHMET ERTEM BİLKENT HUKUK FAKÜLTESİ 
NİMET ESER ÖZGÜR BİLKENT HUKUK FAKÜLTESİ (BURSLU)
BİHTER ÇEVİKER BAŞKENT HUKUK FAKÜLTESİ (BURSLU)
MURTEZA ÇUHACI BAŞKENT HUKUK FAKÜLTESİ
DAMLA KIZIL BAŞKENT HUKUK FAKÜLTESİ
FATMA NURSEL ÇİMENOĞLU BAŞKENT HUKUK FAKÜLTESİ
ALEYNA ZEYNEP DURUKAN BAŞKENT HUKUK FAKÜLTESİ
BİLGİN PARMAKSIZ ÇANKAYA HUKUK FAKÜLTESİ
MISRA SU ERDOĞAN ÇANKAYA HUKUK FAKÜLTESİ
IŞINSU OFLAZ ÇANKAYA HUKUK FAKÜLTESİ (BURSLU)
ZEYNEP BAŞAK  ÇANKAYA HUKUK FAKÜLTESİ
HAMİDE SARI ÇANKAYA HUKUK FAKÜLTESİ
ATAY KEREM KARA ÇANKAYA HUKUK FAKÜLTESİ
ZEYNEP YILMAZ UFUK HUKUK FAKÜLTESİ
ECEM SEVÜK UFUK HUKUK FAKÜLTESİ
BERK TALAY UFUK HUKUK FAKÜLTESİ
EYLÜL BALCI UFUK HUKUK FAKÜLTESİ
MEHMET BUYRUK UFUK HUKUK FAKÜLTESİ 
YAĞIZ BUĞRA KOÇLU KIBRIS YAKIN DOĞU HUKUK FAKÜLTESİ
DİDEM BAYRAKTAR  YEDİTEPE HUKUK FAKÜLTESİ
BUKET SONGUR ATILIM HUKUK FAKÜLTESİ
HELİN DOĞA TAN ATILIM HUKUK FAKÜLTESİ
BESTE GÜNEY ATILIM  HUKUK FAKÜLTESİ
BEYZA SAFEL ATILIM HUKUK FAKÜLTESİ
CANSIN ERSAN ATILIM HUKUK FAKÜLTESİ
SELDA SENA PEKER ATILIM HUKUK FAKÜLTESİ
İREM NUR AYDIN TOBB HUKUK FAKÜLTESİ
ÖMER UTKU COŞKUN YAKIN DOĞU HUKUK FAKÜLTESİ
TUĞÇE ALA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
FEYZA NUR EKİN GAZİ HUKUK FAKÜLTESİ
MURAD BAL GAZİ HUKUK FAKÜLTESİ
GÖKSEM BERÇİN YILDIRIM ÖZYEĞİN HUKUK FAKÜLTESİ
MEHMET FATİH BOZDAĞ İSTANBUL ŞEHİR HUKUK FAKÜLTESİ
CAN ÇAĞLAR YAŞAR HUKUK FAKÜLTESİ
 BERKAY GÜRSAN BAHÇEŞEHİR HUKUK FAKÜLTESİ 
BERRAK DALBUDAK  F. SULTAN MEHMET HUKUK FAKÜLTESİ (BURSLU)
FATİH GELGEÇ BİLKENT  İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
ESRA KARAKOÇ BİLKENT İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI - İNGİLİZCE
ECE GÖREN BİLKENT İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (B.)
ZEYNEP ŞEYMA YAŞAR TOBB İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI - İNGİLİZCE
MERVE ÇAYLIOĞLU TOBB İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
ELİF TÜFEKÇİ TOBB İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
EMİN MERT ACAR BAŞKENT İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
HACER MELİS TURAN BAŞKENT İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (B.)
AHMET BAHADIR AYDOĞDU İSTANBUL ŞEHİR SİYASET BİL. VE ULUS. İLİŞ. - İNG.
BEHZATCAN ATAGÜN YEDİTEPE SİYASET BİL. VE ULUS. İLİŞ. - İNG. (B.)
VEYSEL ALPEREN KESKİN İSTANBUL ŞEHİR SİYASET BİL. VE ULUS. İLİŞ. - İNG. (B.)
AYŞE DİLARA ÇELİK BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN.
ECMEL ERDAL  BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN.
MERVE İPEK GENÇ BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN.
ABANOZ KUTLUHAN KÖSE BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN. (B.)
SILA ÇETİNTAŞ BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN. (B.)
HALİL GÜLLE BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN.
GÖKTUĞ AYDIN BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN. - İNG.
NUR NİSA SÖNMEZ BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN. - İNG. (B.)
ŞULE NUR DENİZ BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN. (B.)
MEHMET AKİF SÜNGÜ BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN. (B.)
MERVE RANA AYDIN BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN. (B.)
TAHA HÖKELEK BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN. (B.)
HAMZA DUHAN ATAMAN BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN. (B.)
BENSU OĞAN BİLKENT SİYASET BİL. VE KAMU YÖN. (B.)
YAĞMUR GÜNDÜZ BAŞKENT SİYASET BİL. VE ULU. İLİŞ.
MEHMET ALİ BAŞARAN BAŞKENT SİYASET BİL. VE ULU. İLİŞ.
ASLIHAN HASANHANOĞLU BAŞKENT SİYASET BİL. VE ULU. İLİŞ. (B.)
İLKEM KARAHÜSEYİNOĞLU BAŞKENT SİYASET BİL. VE ULU. İLİŞ. (B.)
ATAKAN DİKMETAŞ  BAŞKENT SİYASET BİL. VE ULU. İLİŞ. 
SENEM EZGİ TİKENSAK ÇANKAYA SİYASET BİL. VE ULU. İLİŞ.
DİLAN KAYHAN YEDİTEPE SİYASET BİLİMİ VE ULUS. İLİŞ. (B.)
MEHMET YALÇIN  İSTANBUL SİYASET BİLİMİ VE ULU. İLİŞ.
SENA EGENUR AYARCIOĞLU İZMİR EKONOMİ  SİYASET BİLİMİ ve ULU. İLİŞ. (B.)
MUHAMMED BAŞAK BİLKENT SİYASET BİLİMİ VE ULU. İLİŞ.
BURAKHAN MERCAN  TOBB SİYASET BİLİMLER ve KAMU YÖNETİMİ  
MERT GÜRDAL BAŞKENT SİYASET BİLİMLER ve ULUSLAR ARASI İLİŞ.
KEMAL CANPOLAT ANKARA İŞLETME
NURTEN İPEK ÖZTÜRK BİLKENT İŞLETME-İNGİLİZCE
ZEYNEP AVCI BİLKENT İŞLETME-İNGİLİZCE
YÜSRA SARIDAĞ BİLKENT İŞLETME
ESMA NUR BOZLAK BİLKENT İŞLETME
TALHA FATİH DİNÇEL BİLKENT İŞLETME
İREM ASLI GÖZÜBATIK BİLKENT İŞLETME
GÜLNİHAL ŞAHİN BİLKENT İŞLETME
MELDA TEK BIYIK BİLKENT İŞLETME
ELİF ÖGE ERDOĞAN BİLKENT İŞLETME
ONAT KUT GÜZEL BİLKENT İŞLETME
BAŞAK ELİF ALKILIÇ BİLKENT İŞLETME
SİMGE SEYMEN BİLKENT İŞLETME - İNGİLİZCE
BATUHAN HACIOSMANOĞLU  BİLKENT İŞLETME (BURSLU)
İLAYDA ALKAN BİLKENT İŞLETME (BURSLU)
FURKAN SUNMAN BİLKENT İŞLETME (BURSLU)
MELİK BURAK ŞAHİN BİLKENT  İŞLETME(BURSLU)
ELİF YALÇIN KOÇ İŞLETME - İNGİLİZCE
ECEM ÇAYIR BAŞKENT İŞLETME - İNGİLİZCE (BURSLU)
İBRAHİM BARTU DARÇIN BAŞKENT İŞLETME - İNGİLİZCE (BURSLU)
MUSTAFA ENES TOKER BAŞKENT İŞLETME - İNGİLİZCE (BURSLU)
DOĞA DANACI BAŞKENT İŞLETME - İNGİLİZCE (BURSLU)
AHMET HAMZA YAŞAR BAŞKENT İŞLETME - İNGİLİZCE (BURSLU)
TALHA BEKAR BAŞKENT İŞLETME
ELİF BALIKÇIOĞLU BAŞKENT İŞLETME
BARIŞ SAİM ALNIAÇIK BAŞKENT İŞLETME - İNGİLİZCE (BURSLU)
SELİN BÜYÜKTAŞKIN BAŞKENT İŞLETME - İNGİLİZCE (BURSLU)
MEHMET ALİ EROĞLU BAŞKENT İŞLETME - İNGİLİZCE (BURSLU)
BERK UMUT UZUN BAŞKENT İŞLETME (BURSLU)
ÖMER FARUK GÖRGÜLÜ BAŞKENT İŞLETME (BURSLU)
HALE ŞÜKRAN ÖZKALDI BAŞKENT  İŞLETME (BURSLU)
ŞEYMA BAYSAL BAŞKENT İŞLETME (BURSLU)
EMRE ÖZCAN BAŞKENT İŞLETME (BURSLU)
MERT LUAY ARAR BAŞKENT İŞLETME (BURSLU)
AYGEN YURT TOBB İŞLETME
MUSTAFA MANİ TOBB İŞLETME
ECE TABBAN TOBB İŞLETME
ÖYKÜ SENA TABAK  TOBB İŞLETME (BURSLU)
SÜLEYMAN BAŞER TOBB İŞLETME (BURSLU)
DOĞUKAN DEMİRKAN ÇANKAYA İŞLETME - İNGİLİZCE (BURSLU)
BURAK BERK UĞURLU ÇANKAYA İŞLETME (BURSLU)
TAHA ERKOÇ ÇANKAYA İŞLETME (BURSLU)
AYDIN ÖZKAN ÇANKAYA İŞLETME(BURSLU)
İBRAHİM GEDİKLİ  BAHÇEŞEHİR İŞLETME
FAHREDDİN YOĞURTÇUOĞLU ANADOLU İŞLETME
CAN ESEN BÜYÜKŞAHİN UFUK İŞLETME
SONER ÖZER HACETTEPE İŞLETME - İNGİLİZCE
KEREM KONAR TED İŞLETME (BURSLU)
BEGÜM ERKAN TED İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER PROG. İNG. (B.)
TUĞLUR ÇAĞLAR ALTINTAŞ TED İKTİSADİ VE İDARİ BİL.PROG.(BURSLU)
BAHAR YURT TED İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER PROG. İNG. (B.)
ÇAĞAN ŞATANA ODTÜ İKTİSAT
BESTE G. ASLAN BOĞAZİÇİ  İKTİSAT
MELEK USLU BİLKENT İKTİSAT - İNGİLİZCE
ARDA BEŞİRBELLİOĞLU BİLKENT İKTİSAT
ALTAY OĞULCAN DALKILIÇ BİLKENT İKTİSAT
İLAYDA TANERİ BİLKENT İKTİSAT 
HASAN BORA BOR BİLKENT İKTİSAT
SEDA ALTUN  BİLKENT İKTİSAT
ŞEHZADE GÜR BİLKENT İKTİSAT - İNGİLİZCE
ORHAN BERKUK SUSAMLI  BİLKENT İKTİSAT (BURSLU)
SAFA SİNAN KARABULUT GAZİ İKTİSAT
BERK CAN DALGIÇ TOBB İKTİSAT
ÖMER ÇELİK HACETTEPE İKTİSAT
MERVE KALECİKLİOĞLU TOBB İKTİSAT
DİLARA YETİŞ TOBB İKTİSAT
ABDURRAHMAN ŞEN  A. İZZET BAYSAL İKTİSAT 
BERK DUMAN ÇANKAYA İKTİSAT - İNGİLİZCE (BURSLU)
PAMİR ZEYNEP AVŞAR  TOBB İKTİSAT (BURSLU)
YAĞMUR KELEŞ BAŞKENT İKTİSAT (BURSLU)
MUHAMMET FURKAN KOCAKAPLAN KOÇ EKONOMİ
OĞUZ SERCAN KÜÇÜKPAZARLI TOBB ULUSLAR ARASI GİRİŞİMCİLİK
ALİ ORHUN GÜVEN TOBB ULUSLAR ARASI GİRİŞİMCİLİK
KEMALETTİN EKİN AKIN TOBB ULUSLAR ARASI GİRİŞİMCİLİK
SİNAN KAVLU TOBB  ULUSLAR ARASI GİRİŞİMCİLİK (BURSLU)
MELİS NAZ AKBABA TOBB ULUSLAR ARASI İLİŞ. (BURSLU)
BERTEM ÇATALBAŞ TOBB  ULUSLAR ARASI İLİŞ. (BURSLU)
ELİF GÜNÇİÇEK TOBB ULUSLAR ARASI İLİŞ. (BURSLU)
ALPEREN BARTAN CELÂL BAYAR  ULUSLAR ARASI TİCARET
TUNÇ ÖZTÜRK BİLKENT ULUSLAR ARASI İLİŞ. İNGİLİZCE (B)
ELİF YAVUZ BİLKENT ULUSLAR ARASI İLİŞ. İNGİLİZCE
AHMET BUĞRA ÇAM BİLKENT ULUSLAR ARASI İLİŞ.(BURSLU)
OYTUN EGE AYTAÇ BİLKENT ULUSLARARASI İLİŞ.(BURSLU)
DERİN MAVİ ÜSTÜN BİLKENT ULUSLAR ARASI İLİŞ.
CANKAN GÜNAYDIN HACETTEPE  ULUSLAR ARASI İLİŞ.
EBRAR NUR KÖSE BAŞKENT ULUSLAR ARASI TİCARET (BURSLU)
TUANA YÜCE BAŞKENT ULUSLAR ARASI TİCARET (BURSLU)
BERİL ALTINOKLU BAŞKENT ULUSLAR ARASI TİCARET (BURSLU)
BATUHAN ÇINAR BAŞKENT ULUSLAR ARASI TİCARET (BURSLU)
MEHMET DORUK KIRÇUVAL BAŞKENT ULUSLAR ARASI TİCARET (BURSLU)
MEHMET SALİH DİNÇ BAŞKENT ULUSLAR ARASI TİCARET (BURSLU)
EFE UZUN BAŞKENT ULUSLARARASI TİCARET (BURSLU)
BERFİN ERİŞTİ BAŞKENT ULUSLARARASI TİCARET (BURSLU)
BAHATTİN KILIÇ BAŞKENT ULUSLARARASI TİCARET (BURSLU)
BATUHAN YENER KÖLEMENOĞLU ÇANKAYA ULUSLARARASI TİCARET - İNGİLİZCE (B)
GÖKSU YURTKORUYAN ÇANKAYA ULUSLAR ARASI TİCARET (BURSLU)
NURULLAH HAŞİMOĞLU ATILIM ULUSLARASI LOJİSTİK (BURSLU)
ALİ ORHON BİLKENT SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖN. - İNG. (B) 
ALEYNA ALTINDAL TOBB PSİKOLOJİ
CANSU YAZICI TOBB PSİKOLOJİ
BETÜL ÖZKAYA TOBB PSİKOLOJİ
İPEK KARAKELLE BAŞKENT PSİKOLOJİ
ECE SİNANOĞLU BAŞKENT PSİKOLOJİ
YAĞIZ EFE TÜKENMEZ TED PSİKOLOJİ
AYYÜCE NUR ŞAHİN TED PSİKOLOJİ - İNGİLİZCE (BURSLU)
BÜŞRA SÖZMEN TOBB PSİKOLOJİ
SENA NUR YİĞİT UFUK PSİKOLOJİ
BÜŞRA DİNÇ ATILIM PSİKOLOJİ - İNGİLİZCE
MUSTAFA AKÇA İSTANBUL BİLGİ SOSYOLOJİ - İNGİLİZCE (BURSLU)
NUR SU VENEDİK TOBB BİYOMEDİKAL MÜH. (BURSLU)
EMİNE BÜŞRA BARSBAY BAŞKENT BİYOMEDİKAL MÜH.
MELEK SİMAY İYİ AKSU BAŞKENT BİYOMEDİKAL MÜH. (BURSLU)
BENGİSU ÇAĞLAYAN BAŞKENT BİYOMEDİKAL MÜH. (BURSLU)
ELİF ÖZDEMİR ODTÜ MADEN MÜH. - İNGİLİZCE
ESRA GEZER ODTÜ MADEN MÜH. - İNGİLİZCE
MUSTAFA CAN YILMAZ HACETTEPE MADEN MÜHENDİSLİĞİ
BARANSEL KOÇ İSTANBUL BİRUNİ ECZACILIK
ÇAĞATAY YANIK ATILIM ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH. (BURSLU)
ÇAĞLAYAN AŞKIN HACETTEPE  GEOMATİK MÜH.
ALPEREN ŞAŞMAZ KOÇ MEDYA VE GÖRSEL SANATLAR - İNG.
SARPER ÇİFTÇİ TOBB GÖRSEL İLETİŞİM VE TASARIMI
BARKIN SELEN GAZİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
BAHADIR TÜRK YILMAZ ODTÜ HAVACILIK VE UZAY MÜH.
ECE DEMİR UFUK HEMŞİRELİK 
İREM CENGİZ HACETTEPE HİDROJEOLOJİ MÜH.
SENA CİS HACETTEPE HİDROJEOLOJİ MÜH.
YAĞMUR TUNÇ BİLKENT İLETİŞİM VE TASARIM - İNGİLİZCE (B)
İLGE TURAN BİLKENT İLETİŞİM VE TASARIM (BURSLU)
BERJEN ElÇİ BAŞKENT  İLETİŞİM VE TASARIM (BURSLU)
EGE ARPACI BİLKENT İLETİŞİM VE TASARIM (BURSLU)
MUSTAFA ERBİL DOĞUKAN BİLKENT İLETİŞİM VE TASARIM (BURSLU)
BORAN GÜNERİ ATILIM İMALAT MÜH. (BURSLU)
ZEYNEP ERDOĞAN BİLKENT İNGİLİZ DİLİ EDEBİYATI (BURSLU)
CEREN KARAGÖL BAŞKENT  İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (BURSLU)
SAMET ALBASAR ODTÜ İNŞAAT MÜH.
DORUK BAHTİYAR GAZİ İNŞAAT MÜH.
BAHADIR YILDIZ ODTU-KIBRIS İNŞAAT MÜH.
EGE KÖSE ATILIM İNŞAAT MÜH. - İNGİLİZCE
BERAT CAN DURUM ATILIM İNŞAAT MÜH. - İNGİLİZCE
HAYDAR BERKAY OĞUZ ATILIM İNŞAAT MÜH. - İNGİLİZCE
ZEYNEP ÇETİN ATILIM İNŞAAT MÜH.
KÜBRA DURAN ATILIM  İNŞAAT MÜH.
MUHAMMED MESUT EZBERCİ ATILIM İNŞAAT MÜH.
MEHMET SAİT ERYILMAZ ATILIM  İNŞAAT MÜH.
SABRİ KARAHAN YEDİTEPE İNŞAAT MÜH. - İNGİLİZCE
YAĞIZ YÜKSEL YEDİTEPE İNŞAAT MÜH.
CELAL ALİHAN OTO GAZİ İNŞAAT MÜH. (UOLP)
AHMET FURKAN YAŞAR ODTU-KIBRIS İNŞAAT MÜH. (BURSLU)
BERAT YAŞAR ODTU-KIBRIS İNŞAAT MÜH. (BURSLU)
SERHAT DOĞUKAN AKYÜZ ODTU-KIBRIS İNŞAAT MÜH. (BURSLU)
EGE KARATAŞ ODTU-KIBRIS  İNŞAAT MÜH. (BURSLU)
MURATHAN KARAHAN ÇANKAYA İNŞAAT MÜH. - İNGİLİZCE
UTKU EFE ÇELEBİ KIRIKKALE İNŞAAT TEKNOLOJİSİ (2 YILLIK)
BURAK SELEK ÇANKAYA İNŞAAT MÜH. (BURSLU)
TALHA AKTAŞ GAZİ İSTATİSTİK
İREM KAYRA PEHLİVAN HACETTEPE İSTATİSTİK
UMUT SEZGİN DOKUZ EYLÜL JEOFİZİK MÜH.
SERA TUAL BAŞER ODTÜ JEOLOJİ MÜH.
NURETTİN EKİN POYRAZ ONDOKUZ MAYIS  MALZEME BİLİMİ MÜH.
BEYZA NUR ELMADAĞLI BAŞKENT MEDİKAL MÜH. (BURSLU)
BATU BARAN DARI TED MÜHENDİSLİK PROG.
ARDA ÖZİŞLER TED MÜHENDİSLİK PROG.
YİĞİT ÖZGÖMEÇ TED MÜHENDİSLİK PROG. (BURSLU)
METİN EMRE GENÇ TED MÜHENDİSLİK PROG. (BURSLU)
EREN ÇINAR TED MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI - İNG.
İREM GÜRE TED MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI - İNG.
ÖMER BERKAY DÜNDAR TED MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI - İNG.
MEHLİKA ZEYNEP YURT HACETTEPE PDR
ATABERK AKER THK PİLOTAJ
YİĞİT UĞUR BİÇER THK PİLOTAJ
YAMAÇ TURAN AKMAN THK PİLOTAJ
BURÇAK NEZAKET DOĞAN THK PİLOTAJ (BURSLU)  
BEYZA KOÇ BAŞKENT RADYO SİNEMA TELEVİZYON
SONAY ŞALLI KADİR HAS RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ (B)
SERA YARAŞ GAZİ RUS DİLİ VE EDEBİYATI
YİĞİT HAYRİ AYDOĞAN ATILIM SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
ARTUN YILMAZ ÇANKAYA ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA (BURSLU)
KUTAY ÖZCAN ANKARA TARİH ÖNCESİ ARKEOLOJİ
ENES BEŞLİ THK UZAY MÜH. (BURSLU)
FEYZA AYDAŞ ANKARA  ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
ILGIN MİRİCİ BİLKENT AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI (B)
VOLKAN APAYDIN BAHÇEŞEHİR İŞLETME (BURSLU)
HANİFE AZRA DOĞAN  ANKARA KİMYA
ÖZBİKE ÇAKMAK ODTÜ KÜRESEL SİYASET VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER - İNG.
ALPEREN BOZDEMİR ODTÜ PETROL VE DOĞALGAZ MÜH. - İNG.