Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

Sınav Kolejinde ve Sınav Eğitim Kurumlarında velilerimiz ile kurduğumuz iletişimimiz dijital ortam üzerinden yapılmaktadır. Velilerimizi ile iletişimimizin etkin bir şekilde yürütülebilmesi için velilerimizin okulda bulunan iletişim bilgilerinde bir eksiklik olmaması ve güncel tutulmaları önem taşımaktadır. Velilerimizin iletişim bilgilerinde bir değişiklik olması durumunda okul iletişim sistemindeki iletişim numaralarının güncellenmesi ve yapılan değişikliklerin en kısa zamanda okul sistemine bildirilmesi gerekmektedir. 
 
SMS 
Duyurularımız, etkinliklerimiz, bilgilendirme ve özel gün kutlamalarımız için kullandığımız bir iletişim yolu olan SMS yani kısa mesaj sistemi özellikler duyurularımız için etkin bir şekilde kullandığımız bir iletişim şeklidir. Velilerimizin güncel olarak bu iletişimi kullanabilmeleri için sistemimizde bulunan cep telefonu bilgilerinin kullanılır ve güncel olması ayrıca toplu kısa mesaj servisine açık olması gerekmektedir. Sınav Kolejinde eğitim sürecindeki aşamalar hakkında  SMS yoluyla velilere bilgilendirme yapılmaktadır.
 
Telefon  
Sınav Kolejinde sıklıkla kullanılan telefon ile öğrencilerimizin akademik çalışmaları hakkında velilerimize belirli aralıklarla bilgi verilir. Telefon özellikle mentör öğretmenler ile veli arasındaki iletişimi sağlayan araçtır. Okulumuzda öğrencilerimizin başarılarının artması için öğretmen-öğrenci-veli sistemlerinin birlikte çalışması ve uyumu üzerinde durulan bir konudur. Psikolojik Danışma ve Rehberlik Birimi tüm öğrencilerimizin velileri ile her dönem en az bir defa olmak üzere telefon konuşması yapılmakta ve öğrenci başarısı ile gelişimi hakkında görüşmeler yapılmaktadır.
 
E-Posta  
Okulumuzda aktif olarak kullanılan SınavNet otomasyon sistemi üzerinden öğrencilerin eğitim sürecine ilişkin verileri e-mail yoluyla velilerle paylaşılır.  Dijital ortam üzerinden gerçekleşen bu veri paylaşımında öğrencinin bulunduğu kademe ile ilgili duyurulara da yer verilir. 
 
SINAVNET
Sınav Koleji’nde SınavNET otomasyon sistemi ile öğrencilerin sınav sonuçları, akademik performansları, devam-devamsızlık durumları 7/24 takip edilir. Kazanım tabanlı gelişmiş yüzlerce rapor ile öğrencilerin konu eksikleri ve nedenleri istatiksel olarak ortaya konulur. Bu raporlar neticesinde, öğrencilerin öğrenim süreci yeniden planlanarak, bireysel ya da grup çalışmaları ile eksiklerin giderilmesi sağlanır.
 
Sınav Kolejinde SınavNET sistemi ile eğitim sürecinin birçok aşaması, SMS ya da e-mail yoluyla veliler ile anında paylaşılır. Sınav Koleji’nde öğrenciler SınavNET sistemi ile bilimsel ölçme ve değerlendirme yöntemleriyle denetimli, kaliteli eğitim öğretim süreci içinde yer alırlar. Veliler, öğretmenler ve yöneticiler ise öğrencilerinin devam durumları, başarı haritaları, sınav performansları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olurlar.
 
Veli Toplantıları
Sınav Kolejinde öğretmenler ve veliler arasında işbirliği oluşması ve bu işbirliğinin sağlıklı bir şekilde devam etmesini sağlayan Veli Toplantıları bir köprü görevindedir. Bir eğitim öğretim yılı içinde en az iki defa Veli Toplantısı düzenlenir. Toplantılarda öğrencinin akademik, sosyal ve mental gelişimi öğretmen ve veli tarafından paylaşılarak değerlendirilir. 
 
İnternet Sitesi
https://sinav.com.tr resmi internet adresimizde yer alan ve daimi olarak güncellenen web sitesinde haberlere ve duyurulara kolaylıkla erişim sağlanabilir. 

 
Instagram 
Instagram sayfamızdan yapılan etkinlik fotoğraflarına, video paylaşımlarına ve anlık hikayelere ulaşılabilir. 

Ankara Sınav Koleji (Sınav Koleji Genel Merkez) : https://instagram.com/sinavkolej
Sınav Eğitim Kurumları : https://www.instagram.com/sinavegitim adreslerinden ulaşılabilir.
 
 
Youtube
Sınav Eğitim Kurumları Youtube kanalımızdan okulumuz ile ilgili eğitim öğretime hazırlık seminer, tanıtım, etkinlik, Sınav Talks ve rehberlik videolarına ulaşılabilir. 

Sınav Eğitim Kurumları Youtube Adresi: https://www.youtube.com/channel/UCXZA321AJmiZFL95EoxAVeg/featured
 
 
Facebook
Facebook sayfamızdan Sınav Kolej ve Sınav Eğitim Kurumları ile etkinlik fotoğraflarına, güncel haberlere ve duyurulara ulaşılabilir. 
 
Ankara Sınav Koleji (Sınav Koleji Genel Merkez): https://www.facebook.com/sinavkolej 
Sınav Eğitim Kurumları : https://www.facebook.com/sinav.com.tr adreslerinden ulaşılabilir.
 
 
Twitter 
Twitter sayfamızdan Sınav Kolej ve Sınav Eğitim Kurumları ile ilgili güncel duyurulara ulaşılabilir. 
 
Sınav Eğitim Kurumları : https://twitter.com/sinavegitim adreslerinden ulaşılabilir.
 
 
 
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12