Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

Sınav Eğitim Kurumlarının yaratıcı yazarları, görsel yönetmenleri, eğitim tasarımcıları tarafından hazırlanan, sistemi bilen ve uygulayıcılar tarafından yürütülen SINAV JUNIOR Anaokulu Dergisi dijital olarak her ay velilerimizle paylaşılır. Bu sayede 3 - 6 yaş grubu çocuklarımıza hitap eden aynı zamanda çocuklarımızın ebeveynlerine yönelik evrensel pedagojik normlarda, kaliteli, çağdaş ve yenilikçi yayınlar sunulmaktadır.
 
Sınav Eğitim Kurumları bünyesinde özel olarak hazırlanan okul öncesi ve anaokulu kitapları hem İngilizce hem de Türkçe olarak,  Sınav Koleji Anaokullarındaki çocukların yaşına uygun şekilde ve dikkat, mantık, muhakeme kavramlarını geliştirecek ve yazı çalışmalarını destekleyecek şekilde hazırlanmaktadır. Kitaplarda yer alan örüntü çalışmaları ile okuma yazma temelleri de atılmaktadır ve ilkokula basamak oluşturmaktadır.
 
Eve verilen yaş grubuna uygun ev ödevlendirmeleri ile küçük yaşlardan itibaren sorumluluk bilincine sahip bireylerin yetiştirilmesi amaçlanmaktadır. İlkokul için baz sağlayan bir çalışma olan ödevlendirmeler ile ilkokula geldiği zaman çocuklar hafta sonu ödevlendirmelerini çok daha rahat yapabilmektedirler.
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12