Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

Sınav Koleji Ortaokullarında dersler Milli Eğitim Bakanlığı kitaplarıyla birlikte yıllık plana göre hazırlanmış, “Sınav Dergisi” birikiminin okula uyarlanmış formatı olan  ve aylık olarak düzenlenmiş “Modüler Konu Anlatımlı Setler”den işlenir.
 
MODÜLER KONU ANLATIMLI SETLER

Sınav Koleji Ortaokulları 5, 6, 7 ve 8. sınıflar için ayrı ayrı hazırlanmış olan “Modüler Konu Anlatımlı Setler” 9 kitaptan oluşmaktadır. “Modüler Konu Anlatımlı Setler” açık konu anlatımıyla birlikte örnek soru, çözüm ve testlerin bulunduğu, aylık periyotlarla yayınlanan, kullanımı ve anlaşılması kolay kitaplardır.
 
MODÜLER SORU BANKALARI

Sınav Koleji Ortaokullarında, soru çözerek konuları pekiştirmek ve pratik yapmak için “Sınav Dergisi” birikiminin okula uyarlanmış formatı olan aylık “Modüler Soru Bankası Setleri” kullanılır. “Modüler Soru Bankaları” başka bir kaynağa ihtiyaç kalmayacak şekilde farklı düzey ve türlerde özgün soruların bulunduğu aylık periyotlarla yayınlanan, kullanımı kolay, pratik kitaplardır.
 
Sınav Koleji Ortaokullarında “Günlük Ödevler ve Bireysel Çalışmalar” öncelikle “Modüler Soru Bankaları”ndan verilir.

TÖDEV YAYINLARI 
 
Öğrencinin ev çalışmalarını sistemli ve verimli hâle getirmek için Sınav Dergisi Yayınları tarafından, Sınav Koleji Ortaokulları her kademe sınıf için ve tüm dersleri kapsayacak şekilde TÖDEV (Tam Öğrenme Değerlendirme Vizesi) fasikülleri hazırlanır. TÖDEV’ler o hafta işlenen konuları kapsayacak şekilde haftalık olarak hazırlanır, Her hafta cuma günü (hafta sonu yapılmak üzere) okul yönetimi tarafından öğrencilere dağıtılır. Sonraki hafta ise her dersin ilk saatinde kontrol edilir, yapılamayan kısımlar sınıfta tamamlanır. Dönem sonlarında da tüm dönemi kapsayacak şekilde özel tatil TÖDEV’leri hazırlanarak öğrencilere dağıtılır ve tatil dönüşü kontrol edilir.
 
         
 
  
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12