Franchise Başvuru

hurriyet-gazetesi-1.jpeg

Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer, Hürriyet Gazetesi yazarı Nuran Çakmakçı’ya röportaj verdi.

sinav-koleji-dunya-1-si-1.jpeg

Sınav Koleji öğrencileri, Amerika’da 47 ülkenin katıldığı ‘Uluslararası Gelecek Problemleri Çözme Programı’nda alzheimer hastaları için hazırladıkları projeyle dünya birincisi oldu.

toder-den-sayin-ziya-selcuk-a-ziyaret-1.jpeg

TÖDER Yönetim Kurulu, Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk’u ziyaret etti

turkiye-nin-egitim-markasi-sinav-egitim-kurumlari-1.jpeg

Eğitimde Başarı Ödülleri gecesine, eğitimin amiral gemisi Sınav Eğitim Kurumları damga vurdu. 140 bin kişinin oylarıyla belirlenen  “Türkiye’nin Eğitim Markası” ödülüne Sınav Eğitim Kurumları layık görüldü.

sinavtalks-2021-3.jpeg

Bu sene ilkini düzenlediğimiz ve Türkiyede ki tüm lise öğrencilerimizin katıldığı “SınavTalks” ta kazananlar belli oldu!

feynman-teknigi-1.png

Öğrenmenin tam anlamıyla gerçekleşmesi için Feynman Tekniğini kullanabilirsiniz. Hayatımızın büyük bir kısmında zamanı doğru olarak yönetebilmemiz son derece önemli. Akademik olarak başarılı olmanın anahtarlarından biri de zamanı efektif olarak kullanabilmek. Verimli ders çalışma teknikleri ve verimli zaman yönetiminde kullanılan tekniklerden biri olan Feynman Tekniği verimli bir öğrenme tekniğidir.

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12