Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

SINAV EĞİTİM KURUMLARI ŞUBAT-2022 BURSLULUK VE KABUL SINAVI TARİHLERİ AÇIKLANDI!

19-20-subatta-sinavda-ol-kazanan-sen-ol--3.png

SINAV EĞİTİM KURUMLARI BURSLULUK VE KABUL SINAVI TARİHLERİ AÇIKLANDI!

Başvuru İçin Tıklayınız
 
Sınav Eğitim Kurumları’nın her yıl gerçekleştirilen Bursluluk ve Kabul Sınavı; 19-20 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilecektir. 
 
SINAV EĞİTİM KURUMLARINDA BURSLULUK VE KABUL SINAVI
 
Sınav Eğitim Kurumları tarafından bütün şubelerde her yıl gerçekleştirilen Bursluluk ve Kabul Sınavının ilki 15-16 Ocak tarihlerinde gerçekleştirildi.
 
Sınav Eğitim Kurumları Bursluluk ve Kabul Sınavı 19-20 Şubat 2022 ve 19-20 Mart 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
 
“Sınav’da Ol Kazanan Sen Ol”
 
Sınav Eğitim Kurumlarında her yıl gerçekleştirilen Bursluluk ve Kabul Sınavı 19-20 Şubat 2022 ve19-20 Mart 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
 
Sınav Eğitim Kurumları Bursluluk ve Kabul Sınavı
 
19-20 Şubat 2022 ve 19-20 Mart 2022 tarihlerinde gerçekleşecek olan Sınav Eğitim Kurumları Bursluluk ve Kabul Sınavı’na resmi ve özel okulların 4. sınıftan 11. sınıfa kadar olan tüm kademelerinde okuyan öğrenciler başvurabilecek.
 
Her yıl binlerce öğrencinin hem yüzde 100’e varan burs oranları için, hem de kendini deneyerek yarışacağı sınav, Sınav Eğitim Kurumlarında eş zamanlı olarak düzenlenecek. 2022- 2023 Eğitim Öğretim yılında geçerli olacak burs şartları ile burs  oranları sınav sonuçlarına göre değerlendirilecek.
 
Sınav Eğitim Kurumları Bursluluk ve Kabul Sınavı ile Eğitimde Fırsat Eşitliği
 
Türkiye’nin dört bir yanında okulları bulunan ve Türkiye’nin en iyi eğitim zinciri olan Sınav Eğitim Kurumlarında her yıl düzenlenen, her seviyede öğrencinin ortaokul ve  lise eğitimine Bursluluk ve Kabul Sınavı ile erişebileceği burslarla, eğitimde fırsat eşitliği yaratılıyor. Sınav Eğitim Kurumları olarak Türkiye geneli tüm devlet ve özel okullarda okuyan öğrencilerin katılımına açık olan  Bursluluk ve Kabul Sınavı’na katılımın yüksek olacağı bekleniyor.
 
Bursluluk ve Kabul Sınavında, Sınav Eğitim Kurumları fırsat eşitliği anlayışının bir araya getirerek, öğrencilerin başarılarını ödüllendiriyor. Türkiye genelinde yapılacak olan sınavlarla başarının değerinin daha çok ortaya çıkacağı kaydediliyor.
 
Türkiye’de kaliteli eğitimin farklılaştırılmış eğitim sistemi ile buluştuğu adres  olan Sınav Eğitim Kurumları en iyi okul zinciri olmaya devam ediyor. Sınav Eğitim Kurumları bu anlamda hedefini daha da yukarılara taşıdığını belirterek  bütün öğrencileri Bursluluk ve Kabul Sınavı’na katılmaya davet ediyor.
 
Sınav Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı için Sınav Eğitim Kurumları şubelerinin adreslerine ve telefon bilgilerine sinav.com.tr adresinden ulaşılabilecek. 
 

15.01.2022

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12