Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Velilere Mektup

lgsbir

Sınav Koleji Sınav Eğitim Kurumları olarak eğitim çağındaki öğrencilerin mutlaka sağlıklı ve düzenli beslenmesi gerektiğine inanıyoruz. Özellikle günümüzde birçok öğrencinin kahvaltı yapmadan evden çıkması,öğünleri fast-food ile geçiştirmesinden hareketle Sınav Koleji, öğrencilerinin beslenmesine ayrı bir önem verir.

Öğrencilerin fiziksel ve bilişsel gelişimleri için yemek yemenin önemini bilen Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumları, okul bünyesinde görev yapan uzman diyetisyenler tarafından hazırlanan bir beslenme programı uygular.
 
EĞİTİM ÇAĞINDAKİ ÖĞRENCİLER, MUTLAKA DÜZENLİ VE SAĞLIKLI BESLENMELİDİR
 
Sınav Kolejinde menüler öğrencilerin fiziksel gereksinimleri ve besinlerin kalori değerleri dikkate alınarak hazırlanır. Anaokulundan 12. sınıfa kadar öğle yemeğinde 4 çeşit yemek ve zengin salad bar seçenekleri sunulur. Dünya ve geleneksel Türk mutfağından tematik yemek günleri düzenlenir. Yemeklerin pişirilmesinden sunumuna kadar sıkı bir hijyen politikası uygulanır.

Sınav Kolejinde Anaokulu ve İlkokulda öğrenciler öğretmenleriyle birlikte masaya servis uygulaması ile sıra beklemeden yemeklerini yer. Öğrenciler modern yemek salonlarında dengeli ve düzenli beslenirken sağlıklı bir ortamda sofra kültürleri gelişir.

Uzmanlarca oluşturulan beslenme programıyla gelişim çağındaki öğrenciler obezite ve kötü beslenmeye dayalı rahatsızlıklardan korunur.
 
MODERN YEMEK SALONLARI
 
Uzman diyetisyenler tarafından bilimsel olarak hazırlanan bir beslenme programı uygulayan Sınav Kolejinde, yaş gruplarına göre ayrılmış ve özel dizayn edilmiş yemek salonları bulunmaktadır.

ORGANİK KANTİNLER

Büyüme çağındaki bireylerin ana öğünlerini ihmal ederek alternatif bir alan olarak gördükleri kantin anlayışına karşı geliştirilen Sınav Koleji organik kantinde, okul beslenme anlayışını destekleyecek farklı yaş gruplarının ihtiyaç ve önceliklerine göre belirli saatlerde açık tutulan kantinler oluşturulmuştur.
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12