Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Velilere Mektup

lgsbir

Sınav Liselerinde, akademik ağırlıklı programın yanında öğrencilerin sosyal, kültürel ve sportif ihtiyaçları da dikkate alınarak okul yönetimi ve rehberlik zümresinin öncülüğünde çeşitli kulüp çalışmaları, aktiviteler ve organizasyonlar yapılmaktadır.

AFTER SCHOOL
 
Sınav Liselerinde akademik başarıyı destekleyici ve motivasyonlarını artıracak, bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerden oluşan After School Programı uygulanır.

Sınav Liselerinde belirli aralıklarla öğrenciler arası akıl oyunlarından, satranca, futboldan, basketbola, halk oyunlarından yüzmeye kadar çeşitli dallarda yarışmalar, turnuvalar düzenlenip bölgesel ve çevresel imkanlar dikkate alınarak sanat, spor ve kültür içerikli sosyal aktiviteler organize edilmektedir. Tiyatro, opera, sinema, sergi, konser ve spor müsabakalarını izleme gibi kültür - sanat etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.
 

GEZİ

Sınav Liselerinde velilerin onayı ve okul yönetiminin belirlediği çerçevede yurt içi - yurt dışı geziler düzenlenmektedir. Gidilen bölgelerde üniversite kampüsleri ile kültürel ve tarihi yerler mutlaka ziyaret edilmektedir.
 
Sınav Liselerinde ayrıca THE OKUL (Takip, Hakkaniyet, Empati) değerleri başta olmak üzere, değerler eğitimi çerçevesinde öğrencilerimize sosyal değerleri kazandırmak amacıyla “Sosyal Sorumluluk Projeleri”  uygulamalı olarak yaptırılmaktadır.
 
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12