Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Velilere Mektup

lgsbir

Sınav Ortaokulları’nda çağın gerektirdiği teknolojik yenilikler ders içeriklerinden, öğrenci takibine kadar eğitim sürecinin her safhasında kullanılır. Özellikle dersler akıllı tahta ve projeksiyon cihazlarında daha verimli şekilde işlenir.
 
Sınav Ortaokulları’ nda bu anlayışla kullanılan SINAVDİJİTAL ve SINAVNET olmak üzere 2 önemli teknolojik uygulama vardır.
 
SINAV DİJİTAL
 
Sınav Ortaokulu’nda konu anlatımları, örnek soru ve çözümler, eğitim görselleri, konu testleri, deneme sınavları gibi birçok dijital materyalin bulunduğu bir uygulama kullanılır. SINAVDİJİTAL olarak adlandırdığımız bu uygulamayla dersler akıllı tahta ve projeksiyon cihazlarında daha verimli işlenmektedir. Ayrıca öğrenciler de kendilerine verilen şifrelerle bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarda bu dijital materyalleri kullanırlar. 
 
 SINAV NET
 
Sınav Ortaokulları’nda, Sınav Eğitim Kurumları’na özel geliştirilen web tabanlı ve e-okul uyumlu SınavNET otomasyon programı kullanılmaktadır. SınavNET sistemi ile öğrencilerin akademik ve bireysel gelişim, başarı, devam- devamsızlık durumları, etütler, denemeler, yazılılar, sınav değerlendirmeleri, ödevler, rehberlik-danışmanlık birimi ve tercihler gibi birçok bilgi 7/24 takip edilir, öğrenci ve velilerle bu platformda paylaşılır ve takibi sağlanır. Kazanım tabanlı gelişmiş yüzlerce rapor ile öğrencilerin konu eksiklikleri ve nedenleri istatistiksel olarak ortaya konulur. Bu raporlar sonucunda, öğrenim süreci yeniden planlanarak, bireysel ya da grup çalışmaları ile eksiklerin giderilmesi sağlanır.
 
SınavNET sistemi ile öğrenciler,  bilimsel ölçme değerlendirme yöntemleri ile denetimli, kaliteli eğitim-öğretim süreci içinde yer alırlar. Veliler, öğretmenler ve yöneticiler,öğrencilerin devam durumları,  başarı haritaları ve sınav performansları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olurlar.
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12