Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Velilere Mektup

lgsbir

Sınav Liselerinde çağın gerektirdiği teknolojik yenilikler ders içeriklerinden, öğrenci takibine kadar eğitim sürecinin her safhasında kullanılmaktadır. Özellikle dersler akıllı tahta ve projeksiyon cihazlarında daha verimli şekilde işlenmektedir. Bu anlayışla SINAVDİJİTAL ve SINAVNET olmak üzere 2 önemli teknolojik uygulama bulunmaktadır.

SINAVDİJİTAL
 
Sınav Liselerinde konu anlatımları, örnek soru ve çözümler, eğitim görselleri, konu testleri, deneme sınavları gibi birçok dijital materyalin bulunduğu bir uygulama kullanılır. SINAVDİJİTAL olarak adlandırdığımız bu uygulamayla dersler akıllı tahta ve projeksiyon cihazlarında daha verimli işlenmektedir. Öğrenciler kendilerine verilen şifrelerle bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarda bu dijital materyalleri kullanabilirler.
 
 SINAVNET
 
Sınav Liselerinde Sınav Eğitim Kurumlarına özel geliştirilen web tabanlı ve e-okul uyumlu SınavNET otomasyon programı kullanılmaktadır. SınavNET sistemi ile öğrencilerin akademik ve bireysel gelişim, başarı, devam - devamsızlık durumları, etütler, denemeler, yazılılar, sınav değerlendirmeleri, ödevler, rehberlik-danışmanlık birimi ve tercihler gibi birçok bilgi 7/24 takip edilir, öğrenci ve velilerle bu platformda paylaşılır ve takibi sağlanır. Kazanım tabanlı gelişmiş yüzlerce rapor ile öğrencilerin konu eksiklikleri ve nedenleri istatistiksel olarak ortaya konularak, bu raporlar sonucunda, öğrenim süreci yeniden planlanır, bireysel ya da grup çalışmaları ile eksiklerin giderilmesi sağlanır.
 
SınavNET sistemi ile öğrenciler,  bilimsel ölçme değerlendirme yöntemleri ile denetimli, kaliteli eğitim-öğretim süreci içinde yer alırlar. Veliler, öğretmenler ve yöneticiler bu sistem ile öğrencilerin devam durumları,  başarı haritaları ve sınav performansları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmaktadırlar.
 
 
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12