LGS/YKS Tam İsabet

Ön Kayıt

Franchise Başvuru

Sınav Eğitim Kurumlarında ders içeriklerinden öğrenci takibine kadar çağın getirdiği teknolojik yenilikler eğitim süreçlerinin her safhasında kullanılır. ‘Sınav Kurs’ merkezlerinde bu anlayışla kullanılan SINAVTV ve SINAVNET başta olmak üzere birçok teknolojik uygulama vardır.

SINAVTV
 
‘Sınav Kurs’ merkezlerinde Sınav Eğitim Kurumlarına özel geliştirilen web tabanlı SınavTV uzaktan eğitim dönemlerinde öğrencilerimizin her türlü eğitim ihtiyacını karşılamaktadır.
 
SınavTV’de ;
 
  • Senkron / asenkron dersler,
  • Deneme sınavları, soru çözümleri ve anında sınav sonucu görme,
  • Yıllık planlarla uyumlu haftalık ders ve konu videoları,
  • Anında sonucuna ulaşılabilen Türkiye geneli Online Deneme Sınavları,
  • Deneme sınavı sorularının çözüm videoları,
  • Canlı ders programlarına doğrudan erişim,
  • Tüm yayınların dijitalleri, 
  • Canlı senkron öğretmen eğitimleri bulunur.


 
 
SINAVNET
 
Sınav Kurs Merkezlerinde Sınav Eğitim Kurumlarına özel geliştirilen web tabanlı e-okul uyumlu SINAVNET otomasyon programı kullanılır. Öğrencilerin bireysel ve akademik gelişimlerinin yanı sıra, başarı, devam-devamsızlık durumları 7/24, etütler, denemeler, yazılılar, sınav değerlendirmeleri, sınav sonuçları, akademik performansları, rehberlik-danışmanlık ve tercihler gibi birçok bilgi, öğrenci ve velilerle SınavNET platformu üzerinden paylaşılır ve yine bu platform üzerinden takibi yapılır.

SınavNET ile kazanım tabanlı gelişmiş yüzlerce rapor ile öğrencilerin konu eksikleri ve nedenleri istatiksel olarak ortaya konulur. Bu raporlar neticesinde, öğrenim süreci yeniden planlanarak, bireysel ya da grup çalışmaları ile eksikliklerin giderilmesi sağlanır. Sınav Kurs Merkezlerinde SınavNET sistemi ile eğitim sürecinin birçok aşaması, SMS ya da e-mail yoluyla velilerle anında paylaşılmaktadır. Öğrenciler SınavNET sistemi ile bilimsel ölçme ve değerlendirme yöntemleri kullanılarak denetimli ve kaliteli eğitim - öğretim süreci içinde yer alırlar. Veliler, öğretmenler ve yöneticiler ise öğrencilerinin devam durumları, başarı haritaları, sınav performansları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olurlar.
 
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12