Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Franchise Başvuru

lgsbir

 
Sınav Koleji İlkokulu öğrencilerinin İngilizce Dil Yeterlilikleri, okulun kendi bünyesinde bulunan Yabancı Dil Eğitim Koordinatörlüğü tarafından objektif olarak değerlendirilir. Kurum değerlendirme sınavlarının yanı sıra uluslararası geçerliliği olan sınavlar aracılığı ile öğrencilerin dinlediğini anlama, okuduğunu anlama, kelime bilgisi, ingilizceyi doğru şekilde kullanma bilgisi ölçülür. 

CAMBRIDGE ESOL
 
Cambridge English Yeterlikleri, İngilizce öğrenmeyi keyifli, etkili ve ödüllendirici kılan geniş kapsamlı sınavlardır. Öğrencilerimizin girdiği her sınav Avrupa Ortak Dil Kriterlerinin (Common European Framework of Reference) bir seviyesine odaklanarak öğrencilerin konuşma, yazma, okuma ve anlama becerilerini adım adım geliştirmelerine yardımcı olur. Öğrencilerimiz girdikleri bu sınavların sertifikalarında, her becerideki başarılarını ayrı ayrı görürler. 
 
Sınav Koleji 1. sınıftan başlayarak 12.sınıfa kadar her kademedeki öğrencilerini Avrupa Konseyi adına sertifika ve diploma vermeye yetkili Cambridge Üniversitesi ESOL (English for Speakers of Other Languages) sınavlarına hazırlar. Dil düzey tanımları çerçevesinde, yazma, konuşma, dinlediğini ve okuduğunu anlama, becerilerini ölçer biçimde hazırlanmış sınavlar sonucunda edinilmiş sertifika ve diplomaları gerektirmektedir.
 
HİPPO ULUSLARARASI DİL SINAVLARI

Her yıl belirli tarihlerde düzenlenen Hippo Uluslararası Dil Olimpiyatları ile 40’tan fazla ülkede, binlerce öğrencinin katılımı ile gerçekleşmektedir.

 

Gate House Awards ve Mizzou International tarafından desteklenen yarışmaya 6 yaşından itibaren katılmak mümkündür. Yarışmanın final aşaması İtalya’da gerçekleşmektedir.
 

 
Sınav Kolejleri İlkokulu öğrencileri, kolej bünyesinde verilen özel eğitim sayesinde uluslararası yarışmalarda  başarı sertifikaları almaktadır. Öğrencilerimiz, uluslararası yarışmalara katılarak yaptıkları çalışmalar dışında, İnteraktif İngilizce günleriyle de sene boyunca her ay farklı bir ürüne imza atarlar. 
 

Sınav Kolejleri Anadolu ve Fen Liselerinde öğrencilerimiz Cambridge PET, FCE, IELTS sınavlarına etkin bir şekilde hazırlanmaktadırlar. Kullanılan materyaller  öğrencilerin bireysel gereksinimlerine göre uyarlanmış kültür ve dile özgün materyallerden oluşmaktadır.


 
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12