Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Franchise Başvuru

lgsbir

Sınav Anadolu ve Fen Liselerinde Modüler Konu Anlatımlı Setler ve Modüler Soru Bankaları, Sınav Dergisinin birikimi ile yeni soru sistemine uygun şekilde hazırlanmaktadır. 
 
MODÜLER KONU ANLATIMLI SETLER
 
Sınav Anadolu ve Fen Liselerinde dersler Millî Eğitim Bakanlığı ders kitaplarıyla birlikte yıllık plana göre hazırlanmış ve “Sınav Dergisi” birikiminin okula uyarlanmış formatı olan “Konu Anlatım Modülleri”nden işlenmektedir.
 
Sistemli ders çalışmak için hazırlanan “Konu Anlatım Modülleri” 9 ve 10. sınıflar ile 11 ve 12. sınıflarda Sayısal, Eşit Ağırlık ve Sözel için ayrı ayrı hazırlanmıştır.
 
“Konu Anlatım Modülleri” açık konu anlatımıyla birlikte örnek soru, çözüm ve testlerin bulunduğu, aylık periyotlarla yayımlanan, kullanımı kolay setlerdir.
 
MODÜLER SORU BANKALARI
 
​Sınav Liselerinde, soru çözerek konuları pekiştirmek ve pratik yapmak için “Sınav Dergisi” birikiminin okula uyarlanmış formatı olan “Soru Bankası Modülleri” kullanılmaktadır.
 
“Soru Bankası Modülleri” 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilere her sınıf düzeyinde ve her alan için ayrı ayrı hazırlanmıştır. “Soru Bankası Modülleri” başka bir kaynağa ihtiyaç kalmayacak şekilde farklı düzey ve türlerde özgün soruların bulunduğu aylık periyotlarla yayınlanan, kullanımı kolay, pratik setlerdir.
 
Sınav Liselerinde “Günlük Ödevler ve Bireysel Çalışmalar” öncelikle “Soru Bankası Modülleri”nden verilmektedir.
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12