Franchise Başvuru

lgs-tercih-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak--1.png

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan LGS 2021 kapsamında yapılan lise tercihleri 16 temmuz mesai bitimine kadar devam etmişti. Öğrenciler LGS sonuçlarını araştırmaya başladılar. Türkiye genelinde 2 bin 91 liseye LGS merkezi sınav sonuçlarına göre öğrenci yerleştirilecek. MEB Liselere Giriş Sistemi Sonuç tarihi hakkında bilgi verdi.

lgs-tercih-donemi-basladi-1.jpg

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sistemi kapsamında lise tercih başvuruları bugün (5 Temmuz 2021) itibariyle yapılabilecek. Adayların en fazla 10 okul seçebileceği tercih işlemleri için son gün 16 Temmuz 2021.

dolu-dolu-yaz-okulu-basliyor--1.png

​Sosyal Mesafe ve Hijyen Tedbirleri ile Sınav'da Yaz Okulu 5 Temmuz'da başlıyor

yks-2021--1.png

YKS 2021 soruları ve cevap anahtarı 3 oturumunda tamamlanması ardından ÖSYM tarafından paylaşıldı. ÖSYM'nin YKS soru ve cevap anahtarı duyurusu ardından gözler bir kez daha YKS sonuçlarına çevrildi.

lgs-sonuclari-2021-ne-zaman-aciklanacak--1.jpg

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sonuçları için tüm Türkiye’de geri sayım başladı. Binlerce öğrenci uzun bir hazırlığın ardından 6 Haziran’da LGS’ye girmişti. En güzel liseler bu yıl 8. sınıftan mezun olan binlerce öğrencinin hayallerini süslüyor. Liseler Geçiş Sistemi (LGS) sonuçları için sabırsız bir bekleyiş sözkonusu.

sinav-oxford-uluslararasi-programi-ile-sinirlari-asiyor--1.jpg

Sınav Eğitim Kurumları, 2021-2022 Eğitim - Öğretim yılından itibaren 37 kampüsünde Oxford Uluslararası Programı’na (Oxford International Curriculum- OIC) başlıyor. Sınav Koleji, tüm kampüslerinde etkin olarak kullanılan yabancı dil öğretimini daha etkin hale getirmek için, etkin öğretim teknikleri, güçlü akademik geçmişi ve ulusal eğitim programımıza uyumlu özellikleriyle Oxford Uluslararası Müfredatını (Oxford International Curriculum- OIC) tercih etti.

sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12