Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Velilere Mektup

alvin-toffler-1.png

İletişim devrimi, teknolojik çeşitlilik, sayısal devrim ve şirket devrimi konularında çalışmaları ile tanınan Toffler, fütürist, sosyolog, ekonomist ve aynı zamanda ünlü Fortune Dergisi Washington muhabiri ardından editörü oldu.

kasparov-1.png

Gelmiş geçmiş en büyük satranç oyuncusu olan Kasparov, 1985 ile 2000 yılları arasında üst üste Dünya Şampiyonu olarak adını altın harflerle satranç dünyasına yazdırmıştır.

steven-spielberg-1.jpg

Steven Spielberg farklı olmasının, hayallerinin önüne geçmesine izin vermedi. O sıfırdan başladı ve kendi iç motivasyonu ve çalışkanlığı ile başarıya giden yola doğru kendisini itti. Spielberg bu anlamda bir hayali olan herkesin bu hayalini gerçekleştirmek için belki de itici ufak bir güce ihtiyaç duyduğunun en canlı kanıtıdır.

prof-dr-aziz-sancar-1.jpg

1946 doğumlu Prof.Dr. Aziz Sancar Türk doktor, biyokimyager, moleküler biyolog, akademisyen ve bilim insanıdır. Sancar, lise hayatı boyunca futbolla ilgilendi ve futbolcu olmak istedi. Daha sonra kararında radikal bir değişiklik yaparak üniversite eğitimi almak için İstanbul’a geldi.

steven-paul-jobs-1.png

Steve Jobs estetik algısının toplumdaki ilgi odağı oluşturmadaki rolünün farkındaydı. Bu bakımdan tasarımın önemini her fırsatta vurgulayan Jobs, zarif ve aynı zamanda işlevselliği yüksek ürünler geliştirmiştir. Ürünlerin şık, çekici ve fonksiyonel olmasından dolayı hatırı sayılır bir hayran ve kullanıcı kitlesi edinmiştir. Fortune Dergisi Steve Jobs’u 2007 yılında En Güçlü İşadamı olarak göstermiştir.

albert-einstein-1.png

21.yüzyılda ‘’Yüzyılın Kişisi’’ olarak seçilen Nobel Ödüllü Teorik Fizikçi Albert Einstein (1879-1955), tüm zamanların en iyi fizikçileri arasında 1. sırada yer almaktadır. Kuantum Teorisi, Kozmoloji, İzafiyet Teorisi, Kara Delikler, Görelilik Kuramı, Kütle Enerji Eşitliği ve Fotoelektrik gibi birçok konuda ileri derecede çalışmalar yapmıştır ve bu anlamda bilime yön veren en etkin kişi ve adını dünya fizik tarihine altın harflerle yazdıran bir dahidir.

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12