Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Velilere Mektup

wisc-r-zeka-testi-nedir--1.png

Zeka testlerin bireyin beynindeki farklı bölgelerin beyinde hangi farklı işlevlerle yer aldığına bakılan, beyinin zayıf ya da güçlü yönlerinin belirlendiği performans odaklı bir süreçtir.

kodlama-egitimi-ile-ogrenci-kazanimi-ve-kodlamanin-ogrenci-uzerindeki-etkileri-1.png

Kodlama Eğitimi ile öğrenciler bilişsel aktivite içinde bulunurlar. Öğrenciler hızlı gelişen ve değişen 21. yüzyıl şartlarına çok daha kolay uyum sağlarlar. Kodlama - programlama eğitimi, öğrencilere...

-erken-cocukluk-donemi-egitim-yaklasimlari-1.jpg

Gelişim kuramları araştırmalar sonucu ortaya çıkmış ve erken çocukluk dönemi yaklaşımlarına ve modellerine zeminini oluşturmuştur. Tüm yaklaşımlar gelişim kuramları neticesinde ortaya çıksa da aralarında birden fazla farklılıklar olabilmektedir. Bu farklılıklar çocukların öncelikle neyi öğrenmesi gerektiği ile ilgili gelişimcilerin fikir ayrılıklarından kaynaklanmakta ve bu da eğitim yaklaşımlarında farklılıklara sebep olmaktadır.

meslek-secimi-1.jpg

Meslek, insanların geçimini sağlamak için yaptığı, kendilerine temel çalışma alanları edindiği ve çoğunlukla yoğun bir eğitim sonrasında kazandığı ve icra ettiği iştir. Kişilerin kazanç elde ederek geçimini sağlamak amacıyla, kişisel doyum sağlamak amacıyla ya da toplum yararı için yaptıkları faaliyetler meslek olarak tanımlanabilir. İnsanların meslek sahibi olması uzun bir süreç sonunda ulaşılan noktadır.

tinkercad---3-boyutlu-tasarim-olusturma-nedir--1.jpg

Tinkercad tarayıcı tabanlı her yaştan kişinin kolaylıkla kullanabileceği 3D tasarım, kod yazma ve modelleme aracıdır. Tinkercad internet browser üzerinden açıp kullanabilen, 3 boyutlu tasarım yapılabilen bir ortamdır.

robotik-kodlama-nedir--1.jpg

Kodlama dersi yazılım ve programlama dili olarak da adlandırılabilir. Bir yazılım dili kullanarak bilgisayar programı yazmaktır. Kodlama dersinde bilgisayar yazılımı geliştirmenin yani programlamanın temelleri atılmaktadır.

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12