Franchise Başvuru

egitim-nedir---egitim-nasil-olmalidir--1.png

Literatürde, eğitim ile ilgili geniş ve birbirinden farklı tanımlamalar bulunmaktadır. Asıl olarak bu farklılıkların nedeni, eğitimcilerin amaçlarının birbirinden farklı olmasıdır. Eğitim kavramı

yks-ye-nasil-calisilir--1.png

YKS’ye hazırlanırken daha etkin ve daha verimli ders çalışmak ve motivasyonunuzu artırararak üst seviyeye getirmek için nasıl ders çalışılmalı?

ankara-anaokullari-1.jpg

Anaokulu eğitimi ile çocuk kendi benlik farkındalığını geliştirir ve başkalarıyla aynı sosyal yapı içerisinde var olmayı deneyimler. 3-6 yaş arasındaki çocuklar yetişkinlerden çok daha hızlı bir şekilde öğrenebilirler. Bu bakımdan bu yaş aralığı çocuğun ileriki hayatı için de son derece önemli ve kıymetli bir dönemdir. Aile dışında ilk sosyal yapıyı okul öncesi kurumlar ve anaokulu ile başlangıç yapan çocuk bu kurumlarda toplumsal rolleri de yavaş yavaş öğrenmeye başlar. Çocuk okul öncesi ve anaokulu kurumlarında ...

kalici-ogrenme-nasil-saglanir---kalici-ogrenme-teknikleri-nelerdir--1.jpg

Kalıcı öğrenme için oldukça etkili bir strateji olan aralıklı çalışma, öğrenilen bilgilerin düzenli aralıklarla tekrarlanması ve pekiştirilmesi anlamına gelir. Bu strateji ile öğrenilen bilgiler uzun süreli bellekte kalıcılığını artırır.

egitimciler-ve-ogretmenler-icin-13-faydali-uygulama-1.jpg

Teknoloji eğitime entegre edildiği zaman ortaya çok daha ilginç, çok daha heyecanlı sonuçlar çıkabiliyor. Öğretmenler konuyu daha anlaşılır hale getirmek, öğrenme ortamını daha akılda kalıcı olmasını sağlamak ve öğrencilerin keyif alarak öğrenebilmeleri için eğitime yardımcı uygulamaları çok daha fazla kullanıyorlar.

her-gun-kitap-okumanin-faydalari-1.png

Kitap okuduğunuz her an aslında beyninizi geliştiriyorsunuz veya bilgilerinizin yenilenmesini sağlıyorsunuz. Kitap okumanın beyin aktivitelerini hızlandırdığını biliyoruz.

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12