Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

-egitimde-iyi-ornekler-konferansi-2021-basvurulari-basladi-1.jpg

Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesinin desteği ile düzenlenen ve 2004 yılından itibaren her yıl Eğitim Reformu Girişimi (ERG) tarafından yapılan Eğitimde İyi Örnekler Konferansı(İÖK), öğretmenlerin geliştirdikleri iyi örnekleri baz alıyor. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, öğretmenlerin geliştirdikleri iyi örneklerin görünür olmasını hedefleyen ve bununla beraber eğitim sistemi içinde oluşturulan iyileştirme çalışmalarını kapsıyor. Eğitimde İyi Örnek, öğretmenlerin eğitim sistemi içerisinde, yeni ve yaratıcı çalışmalar yaparak öğrencilerin akademik ya da kişisel gelişimlerine katkı sağlayan bunun yanı sıra öğrenciye bilgi davranış ve beceri kazandıran çalışmalar bütünü olarak projelendiriliyor.

lgs-tercih-donemi-basladi-1.jpg

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sistemi kapsamında lise tercih başvuruları bugün (5 Temmuz 2021) itibariyle yapılabilecek. Adayların en fazla 10 okul seçebileceği tercih işlemleri için son gün 16 Temmuz 2021.

yks-sonuclari-aciklandi--1.png

YKS 2021 sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. 2021 AYT, TYT, YDT sınavlarına giren binlerce öğrenci YKS sonuçlarını https://sonuc.osym.gov.tr adresinden görüntüleyebilecek.

bilisim-haftasi-2021-ne-zaman-bilisim-haftasi-etkinlikleri-nelerdir--1.png

Her yıl Mayıs ayının ilk haftası kutlanan Bilişim Haftası, ülke genelinde ve okullarda çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır. Bu yıl 1-7 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan Bilişim Haftası etkinliklerinde öğretmenler rehberliğinde öğrenciler tarafından hazırlanan projeler çeşitli fuarlara sergilenmektedir.

yuksek-ogrenim-kurumlari-sinavi-baraj-puanlari-dusuruldu--1.png

2021 Haziran ayının sonunda gerçekleşen Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavı sonrasında baraj puanları açıklanmıştı. Bu yıl gerçekleşen ve adaylar için hayli zorlayıcı olan YKS sonrasında çok sayıda aday baraja takıldı. Bu durum baraj puanlarının düşürülmesi beklentilerini de beraberinde getirmişti.

sinav-sevgiyle-sariyor-1.jpg

Yaralarımızı sevgiyle sarıyoruz! Ülkemizde meydana gelen orman yangınları nedeni ile zarar gören doğamızı yeniden yeşertmek ve geleceğe yeşil bir dünya bırakmak adına Tarım ve Orman Bakanlığının düzenlemiş olduğu Ağaçlandırma Seferberliği kapsamında 100 bin fidan bağışında bulunuyoruz.

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12