Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

oz-degerler-2-odulu-sinav-kartallari-nin--3.png

First Lego League Challenge / Bilim Kahramanları Buluşuyor. 17. Sezon RePLAY Türkiye Turnuvasında "ÖZ DEĞERLER 2.ÖDÜLÜ "nü Sınav Koleji Ortaokul Öğrencilerimiz aldı.

sinav-kartali-azra-sener-kod-odulleri-turkiye-1-si--1.png

Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından düzenlenen fen bilimleri ve matematik alanlarında öğrenmeye katkı sağlayacak dijital oyun ya da dijital oyun fikri üretenlerin yarıştığı Kod Ödülleri’nde Buca Sınav Koleji 5D sınıfından öğrencimiz Azra Şener, Dijital Oyun Fikri kategorisinde Türkiye birincisi oldu.

sinav-liseleri-yapay-zeka-okur-yazarligi-sertifikasyon-egitimi-ne-katildilar--1.jpg

Sınav Liseleri, Yapay Zekâ Okuryazarlığı Eğitimi için Başkent Üniversitesi tarafından düzenlenen Yapay Zekâ Okuryazarlık Sertifikasyon Eğitimine...

ankara-sinav-ilkokulu-nda-bricq-motion-tasarimlari-3.png

İlkokul 2. Sınıf öğrencilerimiz BricQ Motion setleri ile öncelikle Yelkenli Araba tasarımını yaptılar. Kullanmış oldukları Wedo 2.0 setleri ile ...

3-boyutlu-modelleme-yarismasina-sinav-kolejleri-450-proje-ile-katilim-sagladi--1.jpeg

Sınav Kolejleri 3 ve 4. sınıflar arasında düzenlenen Solidworks Apps For Kids programı üzerinden İklim Değişikliği konulu 3 Boyutlu Modelleme yarışmasına 147 grup 450 proje ile öğrencilerimiz katılım sağladı.

ccs-t-children-create-and-share-technology-teknolojiyi-cocuk-uretir-ve-paylasir-1.jpeg

26 Mayıs Perşembe günü, her Sınav Koleji kendi kampüsünde düzenleyeceği CCS-T festivalinde çocuklarımız projelerini arkadaşlarıyla paylaşıyor.

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12