Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Velilere Mektup

hurriyet-gazetesi-1.jpeg

Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer, Hürriyet Gazetesi yazarı Nuran Çakmakçı’ya röportaj verdi.

sinav-koleji-dunya-1-si-1.jpeg

Sınav Koleji öğrencileri, Amerika’da 47 ülkenin katıldığı ‘Uluslararası Gelecek Problemleri Çözme Programı’nda alzheimer hastaları için hazırladıkları projeyle dünya birincisi oldu.

baskent-te-bir-ilk-world-scholars-cup-ankara-round-1.jpeg

Türkiye’nin dört bir yanındaki okullardan gelen 500 katılımcısı ile Ankara’da ilk kez Sınav Koleji ev sahipliğinde 16-17 Nisan tarihlerinde gerçekleşti.

sinav-riga-technical-university-ile-anlasma-imzaladi-1.jpeg

Letonya Büyükelçisi, Riga Teknik Üniversitesi Rektörü ile heyetinin ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer’in katılımıyla imzalanan bu anlaşma tüm Sınav öğrencilerimizi kapsıyor.

oxford-international-curriculum-uluslararasi-mufredati-ile-sinav-sinirlari-asiyor-1.jpeg

İlkokuldan lise sona kadar eğitim hayatı sürdüren Sınav Kolej öğrencileri, “Dünya Vatandaşı” olma yolunda bir adım daha atarak güçlü bir akademik geçmişi olan Oxford Uluslararası Müfredatı (OIC-Oxford International Curriculum) ile Sınav’ın Uluslararası vizyonuna güç katmaya devam ediyor.

sinav-cumhuriyet-icin-kostu-1.jpeg

Sınav Eğitim Kurumları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına “Cumhuriyet Koşusu” ile başladı. Geleneksel olarak gerçekleşen etkinlikte, 1050 Ankara Sınav Okulları öğrencisi Cumhuriyet için koştu.

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12