Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

sio-toplantisi-3.png

Sınav Eğitim Kurumları SIO (Sınav International Office) yetkilileri Safa İlgin ve Mevlüt Başdoğan akademik takvim çalışmalarını Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer ile paylaştılar. Toplantıda Liseler Koordinatörümüz Caner Koç’un katkılarıyla tüm kademelerdeki Sınav öğrencilerini kapsayacak olan bu çalışmanın son hali oluşturuldu.

beyaz-bayrak-kapsaminda-yuz-yuze-egitim-basladi--3.png

Sınav Okullarında temizliğin ve hijyenin ön planda tutulduğu, bu alanda gerekli çalışmaların yapıldığı ve hassasiyetin gösterildiği Beyaz Bayrak projesi kapsamında çocuklarımızın temiz ve sağlıklı ortamlarda bulunmalarını önemsiyor ve bu hususta tüm çalışmaları destekliyoruz.

bukalemun-stemset-cozumleri-ilk-kez-sinav-egitim-kurumlarinda--1.jpeg

LEGO® Education setlerinden, müfredat uyumlu kitaplardan ve öğretmenlerin gelişimlerine katkı sağlayan eğitimlerden oluşan Bukalemun StemSet çözümleri Sınav Eğitim Kurumları tarafından ilk kez hayata geçiriliyor!

26-eylul-turk-dil-bayrami-miz-kutlu-olsun--1.png

26 Eylül 1932 yılında düzenlenen I. Türk Dili Kurultayı’ndan beri kutlanan ve bugün 89’uncusunu kutladığımız Dil Bayramı'nda ...

30-eylul-ulusal-psikolojik-danismanlar-gunu-kutlu-olsun--1.png

Eğitim ve öğretim süreci boyunca öğrencilerimizin ve velilerimizin yanlarında durarak, desteklerini eksik etmeyen tüm psikolojik danışmanlarımızın Ulusal Psikolojik Danışmanlar Günü'nü kutlarız.

4-ekim-dunya-cocuk-gunu-kutlu-olsun--1.png

Dünyamızın geleceği çocuklarımızın! Hep gülümseyerek, bol bol oyun oynayarak, eğlenerek ve öğrenerek büyümeleri dileğiyle.

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12