Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

Öğrencilerimizin yabancı dil becerilerini geliştirmeleri için okulda bulundukları süre içerisinde sistemli bir öğrenme modeli uyguluyoruz. ‘’Dinleme, ...

First Lego League Challenge / Bilim Kahramanları Buluşuyor 17. Sezon RePLAY Türkiye Turnuvasında "ÖZ DEĞERLER 2.ÖDÜLÜ "nü Sınav Koleji Ortaokul Öğrencilerimiz aldı.

Hour of Code Kampanyası her sene olduğu gibi bu sene de “Bilgisayar Bilimleri Haftasında”, Aralık aynın ilk haftası tüm dünyada eş zamanlı olarak uygulandı.

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Yaşam Boyu Gelişim Merkezi İnönü Havacılık Eğitim Merkezi Havacılık Uzay Bilim ve Teknoloji Merkezinde yapılan, Havacılık Uzay Bilim ve Teknoloji kampında okulumuzun Fen Lisesi öğrencileri katılım sağladılar.

İlk kez 2018 - 2019 Eğitim Öğretim yılı içinde Türkiye Geneli Sınav Koleji 3. ve 4. sınıflar arasında gerçekleştirilen 1.‘CCG (Create Code Game)’ Yarışması ile Scratch programı üzerinden “Life in Space” konulu oyunu geliştirmeleri istenmiştir.

Topraklarımızı canları pahasına koruyarak şehitlik onuruna erişen aziz şehitlerimize yazdıkları mektuplarıyla herkesi duygulandıran kartallarımızla gurur duyuyoruz!

sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12