Franchise Başvuru

First Lego League Challenge / Bilim Kahramanları Buluşuyor 17. Sezon RePLAY Türkiye Turnuvasında "ÖZ DEĞERLER 2.ÖDÜLÜ "nü Sınav Koleji Ortaokul Öğrencilerimiz aldı.

Cumhuriyet’imizin 100.yılında kurtuluşumuzun ve kuruluşumuzun hikayesini Keçiören Sınav Koleji öğrencilerinden dinleyelim. Canları pahasına bu kutsal mücadeleyi veren yakın tarihimizin hepsi birer efsaneye dönüşmüş kahramanlarını ahde vefa gereği bir kez daha analım ve anlayalım. Saygı ve minnetle…

Saat 19.30'da Korkut Ata Kongre Merkezinde görüşmek üzere...

Öğrencilerimizin yabancı dil becerilerini geliştirmeleri için okulda bulundukları süre içerisinde sistemli bir öğrenme modeli uyguluyoruz. ‘’Dinleme, ...

Hour of Code Kampanyası her sene olduğu gibi bu sene de “Bilgisayar Bilimleri Haftasında”, Aralık aynın ilk haftası tüm dünyada eş zamanlı olarak uygulandı.

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Yaşam Boyu Gelişim Merkezi İnönü Havacılık Eğitim Merkezi Havacılık Uzay Bilim ve Teknoloji Merkezinde yapılan, Havacılık Uzay Bilim ve Teknoloji kampında okulumuzun Fen Lisesi öğrencileri katılım sağladılar.

sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12