Franchise Başvuru

İlk kez 2018 - 2019 Eğitim Öğretim yılı içinde Türkiye Geneli Sınav Koleji 3. ve 4. sınıflar arasında gerçekleştirilen 1.‘CCG (Create Code Game)’ Yarışması ile Scratch programı üzerinden “Life in Space” konulu oyunu geliştirmeleri istenmiştir.

Topraklarımızı canları pahasına koruyarak şehitlik onuruna erişen aziz şehitlerimize yazdıkları mektuplarıyla herkesi duygulandıran kartallarımızla gurur duyuyoruz!

Ankara’daki tüm rehber öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşen toplantıya diğer şehirlerdeki öğretmenlerimiz ZOOM üzerinden katıldı. Sınav Eğitim Kurumları Rehberlik Koordinatörümüz Serkan Temel'in moderatörlüğünde yapılan toplantı, İstanbul'da rehber öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Her yıl Sınav Liseleri, Sınav Kursları, Sınav Eğitim Kurumları arasında yapılan Kahoot Genel Kültür Yarışması 4 Haziran 2021 tarihinde yapıldı.Türkiye Sınav Liseleri ve Kursları Genel Kültür Yarışması Kahoot Finali'ne, 9. sınıf 205; 10. sınıf 240 ve 11. sınıf 266 olmak üzere toplam 711 öğrenci katıldı.

Türkiye’nin dört bir yanındaki okullardan gelen 500 katılımcısı ile Ankara’da ilk kez Sınav Koleji ev sahipliğinde 16-17 Nisan tarihlerinde gerçekleşti.

Sınav Koleji Anaokulu öğrencilerimiz kodlama dersinde hem eğleniyor hem öğreniyor. Miniklerimiz aldıkları derste, yazılım modelleme tekniği olan ‘Use Case’ diyagramı ile yarı kodlama eğitimi alıyor.

sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12