Ön Kayıt

LGS Tercih Programı

YKS Puan Hesaplama

EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER KONFERANSI 2021 Başvuruları Başladı

image

Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesinin desteği ile düzenlenen ve 2004 yılından itibaren her yıl Eğitim Reformu Girişimi (ERG) tarafından yapılan Eğitimde İyi Örnekler Konferansı(İÖK), öğretmenlerin geliştirdikleri iyi örnekleri baz alıyor. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, öğretmenlerin geliştirdikleri iyi örneklerin görünür olmasını hedefleyen ve bununla beraber eğitim sistemi içinde oluşturulan iyileştirme çalışmalarını kapsıyor. Eğitimde İyi Örnek, öğretmenlerin eğitim sistemi içerisinde, yeni ve yaratıcı çalışmalar yaparak öğrencilerin akademik ya da kişisel gelişimlerine katkı sağlayan bunun yanı sıra öğrenciye bilgi davranış ve beceri kazandıran çalışmalar bütünü olarak projelendiriliyor.
 
Bu yıl 18. si yapılacak olan ‘Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’ na sözlü ya da poster sunumu ile katılmak mümkün.
 
19 Nisan 2021, saat 10:30’dan itibaren www.kayit.egitimdeiyiornekler.org adresi aracılığı ile başvuru yapılabiliyor.
 
Başvurular 7 Mayıs 2021 tarihi saat 12:00’ ye kadar devam edecek. Bu tarih ve saatten sonra e-başvuru sistemi otomatik olarak kapanacağı için başvuru olmayacak. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Değerlendirme Kurulu tarafından sözü edilen tarih ve saatler arasında toplanacak başvurular değerlendirmeye alınacaktır. 
 
Kayıtlar www.kayit.egitimdeiyiornekler.org sitesi aracılığı ile kullanıcı kaydı oluşturulup, kullanıcı kaydının olması durumunda giriş yapılarak başvuru ekranına ulaşılabiliyor. Sadece internet sitesi üzerinden yapılacak e-başvuru ile yapılan başvurular dikkate alınacaktır. Posta veya elektronik posta yolu ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmamaktadır. 

06.07.2021

Ön Kayıt Başvuru Formu