Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Velilere Mektup

2019-2020 HAZIRLIK PROGRAMI - MARMARA BÖLGESİ

2019-2020-hazirlik-programi--marmara-bolgesi-1.png

Gözü yükseklerde olanların tercihi Sınav Eğitim Kurumları’nda 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Marmara Bölgesi Açılış Zirvesi, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer’ in, Eğitim Koordinatörlerimizin ve tüm Marmara Bölgesi Sınav Ailesinin değerli yönetici ve öğretmenlerinin katılımıyla Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleşti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer'in açılış konuşması ile başlayan programımız ,eğitimde farklı çocuklara da verilmesi gereken öneme dikkat çekmek için, Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi’nin Down sendromlu çocuklarından oluşan halk oyunları gösterisi ile devam etti. Zirvemiz, Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı Adnan Erbaş, “Kurumsal İmaj, İletişim ve Davranış” hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaştığı sunumla sona erdi.

Hizmet içi eğitim dönemimizde, tüm öğretmenlerimiz, alanında uzman akademisyenlerin programlara katkı sağlayan sunumları ile kendilerini yenileme ve geliştirme imkanı buluyor. Ayrıca branş bazında zümre çalışmalarıyla yeni bir yıla güçlü adımlarla başlayacak olmanın heyecanını yaşıyorlar.

01.01.2020

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12