Franchise Başvuru

2019 SINAV KURUCULAR ZİRVESİ

2019-sinav-kurucular-zirvesi-1.jpeg

Sınav Eğitim Kurumlarının geleneksel olarak düzenlediği “2019 Kurucular Zirvesi” bu yıl Ankara’da yapıldı. Türkiye’nin her yerinden Kurucu Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantının ilk gününde açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer yaptı.

Sınav Eğitim Kurumlarının temel değerleri; takip, hakkaniyet, empati ve demokrasi kavramlarının ekseninde konuşma yapan Sayın Özer, bu tür toplantılarda programımızın, sistemimizin, yönetim biçimimizin ve yayınlarımızın masaya yatırılarak yapıcı eleştiriler ile konu edinmesinden mutluluk duyduğunu dile getirdi. Ardından Şube Geliştirme Koordinatörümüz Adem Çakır, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Faaliyet Değerlendirmesi yaptı. Serviscell Yönetim Kurulu Başkanı Bedri Diker’in “Okul Yolunda Güvenlik ve Risk Haritası” sunumu ile toplantının ilk gününün sonuna gelindi.  

 

Eğitim Koordinatörümüz Ömer Koçak’ın moderatörlüğünde ilerleyen 2019 Kurcular Zirvesinin ikinci gününde, katılımlarından dolayı büyük mutluluk duyduğumuz misafirlerimiz arasında MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Muammer Yıldız’da vardı. Yıldız, 2023 Eğitim Vizyonunda Özel Öğretim Kurumları hakkında konuştu. Değerli görüşlerinin üzerine kurucularımızın bir çok sorusunu yanıtladı. Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı Adnan Erbaş, “İdeal Yöneticinin İmajı, İletişimi ve Davranışı” hakkında sunumuyla bilgi ve deneyimlerini kurucularımızla paylaştı.

 

Ardından Kurumsal Bilgi ve Tecrübe Paylaşım Oturumları gerçekleştirildi. Koordinatörlerimizin ve birçok kurucumuzun yer aldığı oturumlar İş Müfettişi, İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali İhsan Öztürk’ün İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı konulu sunumuyla başladı. Oturumlar, Sınav Eğitim Kurumları Kurumsal Yayınlar, Büyüyen Eğiitm Kurumlarında İşletme ve Süreç Yönetimi, Dezavantajlı Bölgelerde Eğitim Kurumu İşletmek, Eğitim Kurumlarında Spor, Sanat, Kültürel Aktiveteleri ve Ulusal / Uluslararası Projeler konularında görüşlerini dile getiren kurucu temsilcilerimiz Sınav’a katkı sağlayacak fikir alışverişinde bulundu. 

 

Zirvenin son gününde Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin yaptığı ‘Ekonomik Kriz Dönemlerinde Sağlıklı Şirket Yönetimi’ sunumuyla kurucu temsilcilerimize katkı sağladı.  

 

Emeği geçen ve katılım sağlayan büyük Sınav ailesine teşekkürler!

 

01.01.2019

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12