Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Franchise Başvuru

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRETMEN SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

2021-2022-egitim-ogretim-yili-ogretmen-seminerleri-devam-ediyor-1.jpg

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRETMEN SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

Milli Eğitim Bakanlığının eğitim öğretim takvimini açıklamasıyla beraber Sınav Eğitim Kurumları 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık Programı kapsamında gerçekleştirdiğimiz Sınav Öğretmen Seminerleri tüm hızıyla devam ediyor. 
 
Tüm öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşen Sınav Öğretmen Seminerleri , Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin ÖZER’in online açılış konuşmasıyla tüm Türkiye’de bulunan Sınav Okullarında eş zamanlı olarak yapıldı. 
 
23 Ağustos 2021 tarihinde tüm Türkiye’de öğretmenlerimiz okullarında yöneticileri tarafından karşılandı. Açılış konuşmasına katılmalarının ardından Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU’nun yapmış olduğu “Sınav’da Lider Öğretmenlik”  seminerine online olarak katılım sağladılar. Sınav Koleji Öğretmenlerimiz aynı gün tüm zümrelerin katıldığı Öğretmenler Kurulu’na katıldılar.
 
Sınav Koleji Öğretmenlerimiz 24 Ağustos 2021 Salı günü 1. oturumda Uzm. Psk.Sibel DÜZAKIN’ın ‘Pandemi Sonrası Ergenlerle İletişim’ ve 2. oturumda Ortaokullar Genel Koordinatörü Nazlı YILMAZ’ın ‘Sınav Ortaokullarında Öğretmen Olmak’ konulu seminer programlarına online olarak katılım sağladılar.
 
Sınav Koleji Öğretmenlerimiz aynı gün 3. ve 4. oturumda Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Almanca Zümrelerinin katıldığı  ‘Öğretmen Paylaşım Atölyeleri 1’ ve ‘Öğretmen Paylaşım Atölyeleri 2’ çalışmalarına katıldılar.

 
 
Uzm.Psk. Sibel DÜZAKIN’ın PDR Zümresi ile online olarak gerçekleştirdiği ‘Okul Ortamlarında Travma Teknikleri ve Psikososyal Eğitim’ seminer çalışması yer aldı. 
 
Sınav Koleji Müzik, Görsel Sanatlar, Beden Eğitimi ve Bilişim Zümreleri  ile yüzyüze yıllık planların incelenmesi ve materyallerin belirlenerek geliştirilmesi çalışmaları yapıldı.
 
Sınav Koleji Öğretmenlerimiz 25 Ağustos 2021 Çarşamba günü online olarak 1.oturumda Prof.Dr. Sedat SEVER’in konuşmacı olduğu ‘İnsan Okur, İnsan Olur’ isimli seminer çalışması ile 2.oturumda Ortaokullar Temel Bilimler Koordinatörü Demet İKİNCİ tarafından ‘Sorgulama Temelli Öğretim’ seminerlerine katıldılar. 
 
Sınav Koleji Öğretmenlerimiz aynı gün 3. ve 4. oturumda Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Almanca Zümrelerinin katıldığı  ‘Öğretmen Paylaşım Atölyeleri 3’ ve ‘Öğretmen Paylaşım Atölyeleri 4’  çalışmalarına katıldılar.
 
Sınav Koleji Müzik, Görsel Sanatlar, Beden Eğitimi, Bilişim ve PDR Zümreleri yüzyüze olarak ‘Ulusal ve Uluslararası Proje ve Yarışmaların İncelenerek Yıllık Proje ve Yarışma Takviminin Çıkarılması’ ile ‘Kulüp Çalışmalarının Planlanması’ çalışmalarında yer aldılar.
 
Sınav Koleji Öğretmenlerimiz 26 Ağustos 2021 Perşembe günü 1. oturumda Doç.Dr. Mehmet Kandemir’in ‘Sınıf İçi Bilişsel Hatalar ve Baş Etme Yolları' ile 2. oturumda Ortaokul Rehberlik Koordinatörü Tuba Avanoz taraından gerçekleştirilen ‘Sınav Ortaokullarında Mentörlük Uygulamaları’ isimli seminer çalışmalarına katıldılar. 
 
Sınav Koleji Öğretmenlerimiz aynı gün 3. ve 4. oturumda Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Almanca Zümrelerinin online olarak katıldığı ‘Öğretmen Paylaşım Atölyeleri 5’ ve ‘Öğretmen Paylaşım Atölyeleri 6’ çalışmalarına iştirak ettiler.

 
 
Müzik, Görsel Sanatlar, Beden Eğitimi ve Bilişim Zümrelerinin yüz yüze gerçekleştirdikleri 'Kulüp Çalışmalarının Planlanması' ile 'Belirli Gün ve Haftalara Yönelik Etkinliklerin Planlanması' çalışmalarında yer aldılar.
 
Sınav Koleji Öğretmenlerimiz 27 Ağustos 2021 Cuma  günü 1. ve 2.  oturumda Bilişim Teknolojileri Zümresinin PYTHON çalışmalarına ,3. ve 4. oturumda yine Bilişim Teknolojileri Zümresi tarafından gerçekleştirilen HTML+CSS çalışmalarına katıldılar. Sınav Koleji zümreleri online olarak zümre çalışmalarını gerçekleştirdirler.
 
Sınav Eğitim Kurumları 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık Programı kapsamında gerçekleştirdiğimiz Sınav Öğretmen Seminerlerimiz verimli - etkili çalışmalar ve seminerlerle geçti. 
 

26.08.2021

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12