Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

Ankara Özel Ortaokullar, Ankara En İyi Ortaokullar, En İyi Özel Okullar Ortaokul 2021, En İyi Ankara Okul Fiyatları Yorumları Listesi 2021, Ankara'daki Özel Okullar Listesi

ankara-ozel-ortaokullar-ankara-en-iyi-ortaokullar-en-iyi-ozel-okullar-ortaokul-2021-en-iyi-ankara-okul-fiyatlari-yorumlari-listesi-2021-ankara-daki-ozel-okullar-listesi-1.jpg

ANKARA ÖZEL ORTAOKULLAR


Ankara Özel Ortaokullar, En İyi Özel Okullar Ortaokul 2021

En İyi Ankara Okul Fiyatları Yorumları Listesi 2021

Ankara'daki Özel Okullar Listesi

 

Ankara Özel Ortaokullar Arasında  Sınav Ortaokulları 

 
Ankara Özel Ortaokullar arasında Sınav Ortaokulları akademik eğitiminde  Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı uygulanır. 
Ankara özel ortaokullar arasında en iyi ortaokul olan Sınav Kolejinde ortaokul öğrencileri inovatif eğitim sistemi gereğince öğrencilerimiz yeniliğe ve gelişime açık, eleştirel düşünme becerilerine sahip bireyler yetişmesi sağlanır. Ulusal ve uluslararası çalışmalarla öğrencilerini her alanda destekleyen yapısı ile Sınav Koleji Ortaokulları, öğrencilerin farklı alanlardaki başarılarını da ödüllendirmektedir. 
 
Ankarada özel ortaokullar içerisinde Sınav Koleji Ortaokulları olarak Ankara kolej anlayışına yabancı dil eğitimi ile yeni ve farklı bir boyut kazandıran çalışmalarla pek çok başarı elde edilmektedir. 
 
Ankarada özel ortaokullar içerisinde hatırı sayılı bir yere sahip Sınav Koleji Ortaokullarında öğrenciler okul derslerine ve ülke genelinde yapılan merkezi liselere geçiş Sistemi sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilmeleri için ortaokul eğitimi tam gün yapılır.
 

Ankara Özel Ortaokullar, En iyi Ortaokul İngilizce Eğitim Veren Ortaokullar, En İyi Özel Okullar Ortaokul

 
Sınav Koleji ortaokul müfredatımız ile öğrencilerimizin, bilimsel yaklaşımla verilen temel dersleri en iyi şekilde anlamasını sağlıyoruz. 
 
Sınav Koleji olarak Ankara özel ortaokullar sıralamasında, verdiğimiz farklılaştırılmış eğitim sistemi ile üst sıralarda yer alıyoruz. Yabancı dil eğitimi ve ingilizce eğitiminde yabancı dil eğitim müfredatı ve dil eğitim materyalleri ile yabancı dili aktif bir şekilde kullanmaları sağlanır.
 
 
Sınav Koleji Ortaokullarında, aynı diğer kademelerde olduğu gibi yabancı dil eğitimine büyük önem gösterilir. Sınav Koleji Ortaokulları İngilizce eğitimi veren ortaokullar arasında verdiği yabancı dil eğitimi ile ön plana çıkmaktadır. İngilizceyi etkilli ve akıcı bir şekilde kullanmaları hedefleyen Sınav Koleji Ortaokullarında tüm İngilizce öğretmenlerimiz okul içinde bulundukları günün her saatinde öğrencilerle her ortamda sürekli olarak İngilizce konuşurlar. İngilizceye ders dışındaki zamanlarda da yoğun şekilde maruz kalan Sınav Koleji Ortaokulu öğrencileri, ulusal ve uluslararası dil sınavlarından  ve organizasyonlarda da büyük başarı göstermektedir. 
 
Ankarada özel ortaokullar içerisinde Sınav Koleji Ortaokulları Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının yanı sıra Farklı alanlarda ve branşlardaki gelişimlerini de göz önünde bulundurur.  En iyi ortaokul arasında yer alabilmenin yalnızca  akademik başarıyla ilgili olmadığının bilincinde olan Sınav Koleji Ortaokulları  farklılaştırılmış ingilizce eğitim sistemi, bilişim teknolojiler dersi,  after school kapsamındaki kulüp çalışmaları, STEM eğitimleri, organizasyonlar, yarışmalar ve kültürel çalışmalarla öğrencilere aktif ve donanımlı bir eğitim hayatı sunar.
 

Ankara Özel Ortaokullar, Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar

 
Ankara en iyi ortaokullar ve Ankara özel ortaokullar arasında Ankara ortaokul başarı sıralaması en yüksek olan okullar arasında bulunan Sınav Koleji Ortaokullarında öğrencilerinin başarılı olmasının arkasındaki en büyük pay Sınav Kolejleri Ortaokulları 5.6. ve 7.sınıflarda verilen Proje Tabanlı Eğitim Sistemidir. Merkezi sınavlara hazırlık gözetmeden uygulanan bu sistem öğrencilerin başarısını artıran en önemli faktörlerden biri olma özelliğindedir. 
 
Ankara en iyi ortaokullar ve Ankara özel ortaokullar arasında Sınav Koleji Ortaokullarında  özellikle 8.sınıf gruplarına özel olarak hazırlanan Liselere Geçiş Sistemine (LGS) uygun bir ders programı izlenir. Sınav Koleji Ortaokullarına başlayan her öğrenci, nitelikli ve kaliteli bir eğitim sürecinin içine dahil olur. 
 
Ankara özel ortaokullar ve Ankara en iyi ortaokullarda öğrenciler akademik eğitim bakımından yetkinlikler kazandırılır. Aynı zamanda öğrencilerin sosyal ve psikolojik gelişimleri de takip edilerek desteklenir. 


Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması 2021, Ankara Ortaokul Kolejleri, Ankara Ortaokul Bursluluk Sınavları, Ankara Ortaokul Tavsiye, Ankara Ortaokul Kolej Fiyatları

 

Ankara Ortaokul Kolejlerinde Ortaokul İngilizce  Eğitimi ve Ortaokul İngilizcesi

 

Sınav Koleji İngilizce Öğretim Programı

 
Ortaokul öğrencilerinin bilgi çağı olarak adlandırılan çağımızda yabancı dil gereksinimlerini yakalayabilmeleri için İngilizce temel 4 beceriyi kazanmaları gerekmektedir. Bu dört beceri okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinden oluşur.  Bu becerilerin kazanılması ortaokul kolej öğrencileri için normal bir eylem olmalıdır. 
 
Ankara ortaokul kolejleri ortaokul ingilizce eğitiminde öğrencilerin ortaokul ingilizcesini geliştirmeye yönelik müfredatlandırılmaktadır. Ankara ortaokul kolejleri öğrencilerinin bu temel dört beceriyi kazanmalarının yanı sıra ortaokul ingilizcesini aktif olarak kullanmalarını ve rahat bir şekilde anlamalarını amaçlamaktadır. Ankara Ortaokul Kolejlerinden kurumsal yapıda ve köklü eğitim kurumlarına sahip olanları ortaokul ingilizce öğretim programına ayrı bir özen göstermektedirler. Öyle ki Milli Eğitim Bakanlığının ortaokul ingilizce öğretim müfredatında revize yapmakta ve ortaokul öğrencilerini 21. yüzyıl yabancı dil becerilerini kapsayan içeriklerle donatmak istemektedirler. 
 

Ankara Ortaokul Kolejleri, Ortaokul İngilizce Ortaokul İngilizcesi


Sınav Koleji İngilizce Öğretim Programı

 
Sınav Koleji İngilizce öğretim programında 21. yüzyıl becerilerini içine dahil eden ortaokul ingilizce programı uygulanır. Bu kapsamlı ortaokul ingilizce programı ile ortaokul öğrencileri yabancı dile hakim olmalarının yanı sıra, problemleri yaratıcı bir biçimde çözmeye çalışan, değişen teknolojik yenilikleri takip eden, daimi olarak değişen yoğun bilgi akışına uyum sağlayabilen, bireysel çalışmalardan ziyade takım çalışmalarına uyum sağlayan bireyler yetiştirilmesi  amaçlanmaktadır.
 
Sınav Koleji ortaokul ingilizce öğretim programı öğrencilerin kendilerini yazılı ve sözlü olarak akıcı ve rahat bir biçimde anlatabilmelerine ve ifade edebilmelerini sağlayacak şekilde oluşturulmaktadır. 

 
 

Ankara Özel Ortaokullar, Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar

 
Ankara ortaokul başarı sıralaması yüksek olan okullar başta temel branş dersleri olmak üzere yabancı dil eğitiminde de  farklı öğretme stratejilerini geliştirebilen, öğrenciyi motive edebilen, branşlarında güçlü ve deneyimli öğretmen kadrosu ile öğrencilere farklı bir bakış açısı kazandırırlar. Ankara özel ortaokullar ve Ankara’da bulunan en iyi ortaokullar öğrencilerinin akademik anlamda başarılı olmaları için eğitim disiplininden ödün vermeden çalışmaktadırlar. Bunun en iyi örneği Sınav Kolejleri Ortaokullarıdır. 
 
Başarılı ortaokulların genel özelliği öğrencinin eğitim programına uymasını sağlaması, akademik eğitimden hiçbir şekilde ödün vermeden uygulanması, öğrencinin devam, başarı, sınav sonuçları, ödev kontrolleri gibi süreçler yakından takip edilmektedir. Ankara en iyi ortaokullar ve Ankara özel ortaokullar son yıllarda yaşanan pandemi sebebiyle  dijital ortamda eğitime önem vermektedirler. Dijital ortamda ara ara devam eden derslerle öğrenciler hiçbir zaman derslerden geri kalmaz. Dijital ortamda gerçekleşen veli toplantıları ile ebeveynler daimi olarak bilgilendirilirler.
 

Ankara Özel Ortaokullar, Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar

 
Ankara ortaokul başarı sıralamasında öne çıkmanın en iyi yolu eğitim kurumunun verdiği Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının yanı sıra yabancı dil eğitiminde, teknoloji eğitimlerinde, kültür, spor ve sanat alanlarında da öğrencinin kişisel özelliklerin uygun bir şekilde yönlendirmek ve en iyi eğitimi vermektir. Ankara'da bulunan özel ortaokullar ile Ankaranın en iyi ortaokullarında verilen eğitim, 21.yüzyıl eğitim sistemine entegre edilmiş, bu yüzyılın becerilerine sahip, çağdaş bireyler yetişmesine önem veren, yenilikçi bir anlayışa sahip olan eğitim sistemidir. Sınav Koleji kurumsal ve köklü bir kurum olmasından dolayı öğrencilerinin en iyi şekilde yetişmesini sağlar. Bu özellikler ile sınav Koleji Ortaokulları  Ankara özel ortaokullar ve Ankara en iyi ortaokullar arasında en üst sırada yer alır. Bu anlamda Sınav Koleji Ortaokulları öğrencileri liselere Geçiş Sistemi Sınavında yüksek başarı elde ederler. Liselere geçiş Sistemine tam anlamıyla donanımlı bir şekilde hazırlanan ortaokul öğrencileri LGS sınavında kazandıkları yüksek puanlarla okudukları okulların, ortaokullar arası başarı sıralamasında üst sıralarda yer almasını sağlarlar. Bu çerçevede ortaokul başarı sıralaması, ortaokulun öğrencilerine verdiği kaliteli ve nitelikli eğitimle beraber, öğrenci başarısının artması ile doğru orantılı olmaktadır. 
 
 

Ankara Özel Ortaokullar, Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar


Ankara Ortaokul Seçimi, Ankara Ortaokul Tavsiye

 
Ortaokul seçiminde anne babalar çocuklarının sahip sahip oldukları yetenekleri göz önünde bulundurmalıdırlar. Her bir çocuk özel ve eşsizdir. Çocuklar ilkokul döneminde gördüğü yetiştirme tarzına ve eğitime bağlı olarak var olan yeteneklerini ortaokul döneminde ortaya çıkarır. Anne babalar ortaokul seçiminde çocuklarının sahip oldukları yetenekleri göz önünde bulundurarak, var olan  yeteneklerinin gelişimine katkıda bulunacak ortaokulları araştırarak,  ortaokul tavsiyelerini değerlendirerek ortaokul seçimini yapabilirler. 

Ortaokul seçiminde eğitim programının önemi son derece büyüktür. Anne babalar ortaokul seçiminde, ortaokulda verilen eğitim programına dikkat etmelidirler. Ebeveynler Ankara özel ortaokullar ve Ankara en iyi ortaokullar araştırmasında verilen eğitim programına dikkat etmeliler. Ortaokul eğitim programının amacı, çocukların beceri, bilgi, değer ve davranışlarını geliştirmek, yaşam boyunca onların öğrenen bireyler olmalarını sağlamaktır. Ortaokul eğitim programları öğrenciler için özelleştirilebilir, yenilenebilir ve farklılaştırılabilir esneklikte olmalıdır.
 

Ankara Özel Ortaokullar, Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar

 

Ankara Ortaokul Seçimi, Ankara Ortaokul Tavsiye

 
Ortaokul seçimi yapılırken ortaokula bütünsel bir bakış açısıyla bakılmalıdır.Eğitim bir bütün olarak var olur ve bu bütünün önemli parçalarını yöneticiler, öğretmenler, personeller ve aileler oluşturur. Ortaokula mensup her bir birey, öğretici bir değer taşır. Ortaokul seçiminde okulun eğitim anlayışı ve fiziki şartlarının yanı sıra çalışan ve akademik kadrosuna da dikkat etmek gerekir. Öğretmenlerin belirli kriterlere uygun, nitelikli, alanında deneyim sahibi ve rehber niteliğinde olması, öğrencilerin de gelişime açık ve öğrendiklerini özümseyebilen bireyler olmasını sağlamaktadır. Ankara özel ortaokullar ile Ankara en iyi ortaokullar seçiminde Ankara ortaokul başarı sıralamasının yanında çalışan kadronun yeterliği de önemlidir. 

 


Ankara Özel Ortaokullar, Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar

 

Ankara Ortaokul Seçimi, Ankara Ortaokul Tavsiye

 
Ortaokul seçiminde öğrenci velilerin göz önünde bulundurması gereken başka bir konu ise okulun bulunduğu lokasyondur. Ortaokul seçiminde lokasyon söz konusu olduğu zaman okulun eve yakınlığı ve uzaklığı önemli bir etkendir. Anne babalar evlerine yakın ortaokullara baksalar da eğitimin kalitesi köklü ve büyük kurumlarda daha yerleşik ve oturmuş bir yapıda bulunmasından dolayı ikamet ettikleri yerden uzakta bulunan kurumsal yapıdaki okulları da tercih etmektedirler. 
 
Ortaokul seçiminde ortaokulun şartları, çevresi, iç ve dış mekanları da eğitici bir ortam olarak görülmektedir. Okul içinde yer alan yemekhane ve kantin gibi ortamların hijyenik olması, okulun iç dizaynının öğrenme için etkili materyallerden oluşması, okulun iç ve dış güvenliğinin sağlanmış olması, çocukların gelişimine uygun tasarım yapılmış olması, yine iç ve dış mekanların rahat, temiz ve bakımlı olması öğrencilerin kendilerini rahat, yeterli ve bağımsız hissettikleri bir ortam olmalıdır.
 

Sınav Koleji ortaokul ingilizce öğretim programı Ankara ortaokul kolejleri arasında kolej ingilizcesini en iyi şekilde öğretilmesine olanak sağlayacak şekilde oluşturulmuştur. Ankara ortaokul kolejleri yabancı bünyelerinde nadiren yabancı dil eğitim koordinatörlüğüne yer vermektedirler. Yabancı dil eğitimi yabancı dil zümresi başkanlığında yürümektedir. Ancak yıllardan beri gelen köklü yapıya sahip Ankara Kolejleri kolej ingilizcesini farklı eğitim materyalleri kullanarak tam anlamıyla öğretmek için yabancı dil koordinatörlüğü kurarlar. Yılların verdiği deneyimle Sınav Koleji ortaokulu öğrencilerine ingilizceyi etkin bir şekilde öğretebilmek için İngilizce dil edinimini hikayeler, dijital platformlar, makaleler ve koordinatörlük tarafından hazırlanmış Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun ve entegre edilmiş İngilizce öğretim materyalleri kullanırlar. Ankara ortaokul kolejleri arasında Sınav Koleji ortaokul ingilizce programı bu farklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Her öğrencinin ingilizce ve ikinci yabancı dili kendi düzeyine uygun şekilde öğrenebilmeleri için uygun materyaller ve uygun eğitim ortamı bulunmaktadır. 
 

Ankara Özel Ortaokullar, Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar, Ankara Ortaokul Seçimi, Ankara Ortaokul Tavsiye, Ankara’nın En İyi Kolejleri

 

Ankara Ortaokul Kolejleri Ortaokul İngilizce Eğitimi ve Ortaokul İngilizcesi


Sınav Koleji İngilizce Öğretim Programı

 
Ankara en iyi ortaokullar arasında Ankara ortaokul başarı sıralaması yüksek olan Sınav Koleji Ortaokulları özellikle ortaokul ingilizcesi öğretimi konusunda hassasiyet göstermektedir. Günümüzde bireylerin ingilizceyi ve ikinci bir yabancı dili çok iyi bilmelerinin yanı sıra akıcı bir biçimde kendilerini ifade edebilmeleri artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Ankara ortaokul seçiminde ebeveynler yakın çevrelerinden Ankara ortaokul tavsiyeleri almaktadır. Ankara ortaokul tavsiye olarak en çok tavsiye edilen okul İngilizce akademik programı ile Sınav Koleji Ortaokuludur.
 
Ankara Sınav Koleji ortaokulu öğrencilerin ingilizce akademik gelişimlerini aynı diğer branşlarda olduğu gibi bütün bir yıl boyunca yazılı sınavlar, ders içi ve ders dışı etkinlikler, okul içi ve okul dışı etkinlikler ve proje çalışmalarını bir bütün olarak değerlendirmektedir. 
 
 

Ankara Özel Ortaokullar, Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar

 

Ankara Ortaokul Seçimi, Ankara Ortaokul Tavsiye, Ankara’nın En İyi Kolejleri 

 
Ortaokul seçimlerinde en önemli kriterlerden biri de ortaokulun LGS sınavındaki başarısıdır. Ortaokullar LGS sınav başarılarını şeffaf bir şekilde yayınlayabildikleri gibi, sadece sınava giren öğrencilerin velileri ile de paylaşabiliyorlar. Kurumsal bir anlayışa sahip zincir ve köklü ortaokullarda LGS başarıları toplu bir biçimde yayınlanabiliyor.
 
Ankara ortaokul seçiminde ebeveynler okulun genel başarısına bakmalıdırlar. Okulun gerçek başarısı ise birinci sınıftan itibaren aynı kolejde aynı çalışma disiplini ile yetiştirilen öğrenci başarısı olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. 
 
Ankara, başkent olmasının yanı sıra İstanbul’dan sonra en fazla kolej yani özel okul popülasyonuna sahip bir şehir. Öyle ki ortalama 2000 civarı özel okul diğer deyişle kolej bulunmaktadır. Ancak yine de bu kadar fazla özel okulun bulunduğu Ankara’da bile Ankara velileri Ankara'nın en iyi kolejleri hangileridir sorusunu sormakta ve Ankara'nın en iyi kolejleri hakkında araştırma içine girmektedirler. Kalabalık bir şehir olan Ankara’da çok fazla talep ve çok fazla seçenek olmaktadır. Veliler çocuklarının geleceği ve iyi bir eğitim temeli olması için en iyisini seçmek istemektedirler. Ankara çok fazla seçeneğe sahip olsa da veliler ve öğrenciler Ankara'daki en iyi kolejleri tercih etmektedirler.
 
 

 

Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar, LGS Başarı Sıralaması, LGS İngilizce Deneme, LGS İngilizce Konuları

 

Ankara Ortaokul Başarı Sıralamasında LGS Başarı Sıralaması Dikkat Çeken Önemli Bir Detaydır

 
Ankara Ortaokul Başarı Sıralamasında LGS Başarı Sıralaması dikkat çeken önemli bir detaydır. Ankara en iyi ortaokullar LGS başarı sıralamasına önem vermektedirler. Ankara Sınav Koleji Ortaokullarında 8. sınıflar İngilizce eğitimi hız kazanmaktadır. Öğrencilerin 8. sınıf sonunda girecekleri ve ortaöğretim boyunca hazırlandıkları Liselere Geçiş Sistemi LGS başarı sıralamasında yüksek puan almak için İngilizce çalışmaları da ciddi hız kazanır. 
 
LGS hazırlık dönemi boyunca Sınav Koleji ortaokulu öğrencileri özel ders, kurs, etüt merkezi gibi ekstra bir eğitime ihtiyaç duymamaktadırlar. Sınav Koleji LGS hazırlık dönemi boyunca disiplinli çalışma uyguladığı öğrencilerine ek olarak eksik tamamlama çalışmaları da yaptırmaktadır. Eksik tamamlama çalışmaları ile öğrenciler LGS hazırlıklarına istedikleri seviyeye gelirler. Soru çözüm saatlerinin yanı sıra, etüt çalışmaları ve deneme sınavları ile LGS hazırlıkta Sınav Koleji Ortaokulları öğrencileri, LGS Ankara ortaokul başarı sıralamasında yüksek puanlar alırlar.
 

 

Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar Listesi, LGS Başarı Sıralaması, LGS İngilizce 

 
Ankara en iyi ortaokullar listesi başında gelen Sınav Koleji Ortaokulu İngilizce eğitim sisteminin en dikkat çeken özelliği öğrencilerin 21.yüzyıl becerilerine sahip olmalarıdır. bu becerilerinden yaratıcılık, eleştirel düşünme, işbirliği ve iletişimin, ingilizce alanında geliştirilmeleri sağlanır. Öğrenciler yaratıcı düşünme, düşünceleri açık ve anlaşılır şekilde ifade etme, problem çözme yeteneklerinin artırılması için Ankara Sınav Koleji ortaokulunda çalışmalar yaparlar. Ankara ortaokul başarı sıralamasında özel okullar öğrencilerine bu becerileri kazandırmak istemektedirler. Ancak Ankara Sınav Koleji ortaokulu gibi yabancı dil koordinatörlüğüne sahip kurumsal ortaokullar ders içi ve dışı yapılan etkinlikler, ingilizce kulüp çalışmaları, ingilizce eğitim materyalleri, sözlü ve yazılı sunumlar, ülke içi ve ülke dışı yapılan organizasyonlar ile öğrencilerin ingilizce eğitimini en üst düzeyde gerçekleştirmek için inovatif çalışmalar gerçekleştirirler. yazılı metin ve sözel spontane çalışmalarla metinler hakkında fikir yürütme ve ifade etme becerilerini geliştirirler. İngilizce orjinal metinleri okuyarak, anlayarak ve çözümleyerek yapılan analiz çalışmaları ile Ankara ortaokul başarı sıralaması ortaokul ingilizce öğretiminde Sınav Koleji ortaokulları başarı skalasında en üst sırada bulunur.
 

 
 

Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar Listesi, LGS Başarı Sıralaması, Ortaokul İngilizce Eğitimi

 
Ortaokul İngilizce eğitimi, öğrencilerin İngilizceyi sadece bir yabancı dil öğrenmenin ötesinde, ingilizceyi bir iletişim dili olarak görmesini temel almalıdır. Farklılaştırılmış eğitim programlarında ingilizce eğitimi öğrenciler için anlamlı ve gerçek hayatla ilişkili olmalıdır. Ortaokul İngilizce eğitimi, öğrencilerin yabancı bir dili iyi bir şekilde konuşarak çift kazanç sağlayacaklarını öngörmektedir. 
 
Sınav Koleji Ortaokullarında ortaokul ingilizce eğitimi öğrencilerin günlük konuşma dilinin ötesinde farklı bilgi ve  terminolojiye sahip alanlarda da yabancı dili geliştirmeye yönelik çalışmalardan oluşur. Sınav Koleji Ortaokullarının farklılaştırılmış eğitim ve farklılaştırılmış ingilizce eğitimi çerçevesinde sadece bilgi sahibi olmaları ve farklı kültürlere ait bilgilerle de dağarcıklarının zenginleşmesi sağlanır.
 
Sınav Koleji Ortaokullarında İngilizce eğitim müfredat programı Avrupa Konseyi Ortak Çerçeve Programı - CEFR (Common European Framework of Reference for Languages) kazanımları doğrultusunda hazırlanır. Bu anlamda Sınav Koleji Ortaokullarında İngilizce eğitimi müfredatı ilkokul ve ortaokul 5.6. sınıflarda A2 dil kazanımını, 7. ve 8. sınıflarda ise B1, B1+ dil kazanımını hedefler.
 

 
 
Ankara en iyi ortaokullar içinde Ankara ortaokul başarı sıralamasında ilk olan Sınav Koleji Ortaokullarında İngilizce eğitim ve öğretiminin sadece bir amaç olarak algılanmasının ötesinde araç olarak kullanılmasını destekleyici çalışmalar yapılır. Öğrencilere verilen ingilizce araştırma konularında öğrencilerde merak uyandıracak ve onları araştırmaya yöneltecek içeriklerle  21. yüzyıl becerilerinden olan  ‘Communication’-iletişim becerisi, ‘Critical Thinking’ – Eleştirel düşünme becerisi,‘Creativity’ – yaratıcı düşünme becerisi‘ ve Collaboration’- iş birliği becerisi  gibi beceriler de entegre edilmektedir. 
 
Küresel çağın en gerekli iletişim araçlarından olan İngilizce eğitiimi gerek eğitim gerek ticari alanda dünyadaki en popüler dil konumundadır. Sınav Koleji Ortaokullarında ingilizce eğitim programı ile öğrenciler temel iletişim becerilerini en efektif şekilde kullanılmasını bunun yanında öğrencilerinin eğitim kariyeri boyunca akademik eğitim ve iş hayatında tam yetkinlik sağlayan  B1(+) / B2 seviyesinde yetiştirmek hedeflenir.
 
Ankara en iyi ortaokullar arasında Ankara ortaokul başarı sıralamasında her zaman ilk sıralarda yer alan Sınav Koleji Ortaokulları İngilizce eğitim programında Spoken Production (Konuşma), Listening (Dinleme), Spoken Interaction (Karşılıklı Konuşma, )Writing (Yazma) ve Reading (Okuma) çalışmalarına eşit ağırlık verilir. Sınav Koleji Ortaokullarında verilen bu temel dört dil becerisinin yanında farklı alanlara ait kazanımlara da yer verilir. 
 

Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar Listesi, Ortaokul İngilizce Eğitimi

Oxford Uluslararası Müfredatı

 
Ankara en iyi ortaokullar İngilizce eğitimi müfredatlarına çağın gereklerine uygun nitelikte revizyonlar yapmaktadırlar. Ankara ortaokul başarı sıralaması hayli yüksek olan Sınav Koleji Ortaokulları İngilizce eğitim programında Oxford Üniversitesi Yayınevi tarafından geliştirilmiş, Oxford Uluslararası Müfredatı İngilizce eğitim programına dahil edilmiştir. Öğrencilerin İngilizce öğretmelerine ve İngilizce öğretimine yeni bir bakış açısı kazandıran uluslararası bir eğitim müfredatı programı olan Oxford Uluslararası Müfredatı Sınav Koleji Ortaokullarında uygulanmaktadır.
 
Ankara en iyi ortaokullardan olan Sınav Koleji Ortaokulları Oxford Uluslararası Müfredatı ile 21. yüzyıl öğrenenlerini küresel becerilerle donatarak yetiştirmektir. Sınav Koleji Ortaokullarında öğrencilerin diğer kişilerle güçlü iletişim kurmalarını amaçlayan, eleştirel bakış açısı ile düşünebilen, çözüm odaklı fikirler geliştirebilen, ülke iç organizasyonlarla ve ülke dışında yapılan uluslararası organizasyonlarda kendilerini ingilizce ile rahatlıkla ifade edebilmelerini sağlayan İngilizce eğitim müfredatına sahiptir. 

 

Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar Listesi, Ortaokul İngilizce Eğitimi

Oxford Uluslararası Müfredatı

 
Sınav Koleji Ortaokullarında öğrenciler Oxford Uluslararası Müfredatı ile öğrenciler hızla gelişen dünyada ihtiyaç duyacakları, yaratıcılıklarını geliştirici, eleştirel düşünmelerini destekleyecek  her türlü beceriyi kazanmaları üzerine zenginleştirilmiş içeriklere sahiptir. 
Ankara en iyi ortaokulların Ankara Ortaokul başarı sıralamasında üst sıralarda bulunmasının vizyoner bakış açısı ile yapılandırılmış İngilizce eğitim müfredatına önem verdikleri görülmektedir. Sınav Koleji Ortaokullarında uygulanan Oxford Uluslararası Müfredatı vizyoner bir bakış açısı ve materyallerle oluşturulmuş eğitim öğretim müfredatıdır. 
 
Ankara en iyi ortaokullarından olan Sınav Koleji, öğrencilerin eğlenerek, yaparak, yaşayarak öğrenmelerini destekleyici içeriklerden oluşan ve küresel beceriler, yaşam becerileri, farkındalık,  sosyal-duygusal öğrenme müfredatından oluşan Oxford Uluslararası Müfredatını eğitim programına entegre atmiştir. 
 

Ankara Ortaokul Başarı Sıralaması, Ankara En İyi Ortaokullar Listesi, Ortaokul İngilizce Eğitimi

Oxford Uluslararası Müfredatı

 
Son yıllarda ülkemizde ve dünya genelinde sıklıkla bahsedilen ve eğitim müfredatlarına dahil edilen akademik, fiziksel, duygusal ve sosyal farkındalık Ankara en iyi ortaokulların eğitim müfredatlarının içinde yer bulmaya başlamıştır.   Akademik, fiziksel, duygusal ve sosyal farkındalığın eğitim programının içinde yer alması ise, okulların Ankara Ortaokul başarı sıralamasında ilk sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Bu farkındalıklar öğrencilerin gelişimlerine bire bir katkı sağlar. Sağlıklı iletişim alışkanlıklarının geliştirilmesi, sağlıklı beden ve zihin eğitimlerinin desteklenmesi ve tüm bunların eğitim programı içine dahil edilmesi ise en iyi ortaokullar sıralamasında Ankara Sınav Ortaokulları öğrencilerinin bu alanlarda başarılı olmalarını sağlamaktadır.
 
 

Ankara Sınav Koleji Ortaokulu İngilizce Eğitimi, Ortaokul İngilizce Etkinlik

 

Topluluk Önünde İngilizce Konuşma Etkinlikleri
 

Ankara Sınav Koleji Ortaokulu öğrencilerine verdiği özenle hazırlanan akademik eğitim müfredatı içinde bulunan ortaokul ingilizce programı ile güçlendirmektedir. Sınav Koleji Ortaokullarında öğrenciler  ulusal ve uluslararası sınavlara hazırlanırlar. Çok yönlü İngilizce dil eğitimi programı ile günlük hayatta kendilerini ifade edebilecekleri ortamlar sağlanır. 
 
Ankara Sınav Koleji Ortaokulu İngilizce eğitiminde ortaokul İngilizce etkinlerin büyük bir yeri bulunmaktadır. Sınav Koleji Ortaokulları öğrencilerinin İngilizcedeki güzel konuşma, liderlik ve hitabet becerilerini geliştirmelerini sağlayan ve İngilizcenin  okul dışındaki ortamlarda da, daha etkin ve etkili bir şekilde kullanmalarına yönelik hazırlanan Topluluk önünde ingilizce konuşma - Public Speaking Contest etkinlik programı bulunur.  Topluluk önünde ingilizce konuşma - Public Speaking Contest etkinliğinde öğrenciler bir konu seçerler ve seçtikleri konu hakkında araştırma sürecine girerler. 
 
 
Ankara Sınav Koleji Ortaokulu İngilizce Eğitimi, ortaokul İngilizce etkinlik dahilinde yapılan  Topluluk önünde ingilizce konuşma - Public Speaking Contest süreci öğrencinin düşünce yapısının ve hayal gücünün gelişimi üzerinde etkilidir. Topluluk önünde ingilizce konuşma - Public Speaking Contest etkinliği ile öğrencilerin İngilizce kelime dağarcığı genişler, vücut dili ve artikülasyon becerisi bir üst seviyeye taşınır.

Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumları Mentor Öğretmenlik Sistemi İle Öğrencilerin Başarıları Yükseliyor

 
Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumlarında yıllardır aynı çizgiyle devam edilen mentorluk sistemi ile öğrencilerin başarıları her gün yükselir. Sınav Koleji  Mentor öğretmenlik sistemi bir danışmanlık hizmetidir. Sınav Eğitim Kurumları kurulduğu ilk günden itibaren öğrencilerin başarı grafiklerinin en yukarıda olması için mentorluk sistemini kurmuştur. Türkiye’de sadece Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumlarında olan PDR servisi ile ortak çalışmalar yürüten bir sistem olan Mentorluk sisteminde tüm öğrencilerin ayrı ayrı  rehber ve rehber öğretmen ile koordineli bir şekilde çalışan bir mentor /danışman öğretmeni bulunur.
 

 
Sınav Kolejinde ve Sınav Eğitim Kurumlarında Psikolojik Danışma ve Rehberlik Birimi ile Mentor öğretmenlik sistemi eğitim anlayışının merkezinde bulunmaktadır. Bu anlamda Sınav Genel Merkezinin koordine ettiği birçok çalışma mevcuttur. Öğrencilere eğitsel, bireysel  ve mesleki seçim konularında yol gösterici danışmanlık ve rehberlik yapılır. Bu eğitimsel anlayışla beraber yapılan çalışmalarda farklı ölçekler kullanılmaktadır.Akademik Benlik Kavramı Ölçeği, Problem Tarama Envanteri, Çalışma Davranışlarını Değerlendirme Ölçeği,  Başarısızlık Nedenleri Anketi, Sınav Kaygısı Ölçeği, Mesleki Eğilim Belirleme Testi gibi çalışmalar Sınav Eğitim Kurumlarında ödün vermeden yapılır. PDR servisi tarafından öğrencilerin akademik ve bireysel gelişim profilleri ayrı ayrı çıkartılır. Öğrencinin bireysel va akademik profilleri doğrultusunda  yol gösterici rehberlik uygulamaları yapılır.
 
Sınav Anadolu Liselerinde ve Sınav Fen Liselerinde rehber kitapçık ve dökümanları öğrencilere verilir. Bunlarla ilgili olarak sunumlar gerçekleştirilir.Bu doküman ve kitapçıklar  Aile Kılavuzu, Verimli Çalışma Kılavuzu, Sınav Sistemleri Kılavuzu, Taban Puanlar Kılavuzu konularla ilgili olarak sunumlar yapılan Sınav Eğitim Kurumlarında  tüm öğrencilerinakademik  başarıları ile kariyer planlamaları, rehberlik ve mentor öğretmenleri tarafından profesyonel çalışmalarla analiz edilerek yol gösterici çalışmalarda bulunulur.
 
 
Sınav Okulları ile Sınav Anadolu ve Fen Liselerinde başarı takibi, akademik gelişim, devam-devamsızlık, kariyer planlama ve yol gösterici rehberlik çalışmalar THE Okul olarak adlandırılan Takip, Hakkaniyet, Empati prensiplerini içeren Değerler Eğitimi, rehber ve mentor öğretmenler koordinasyonunda yürütülür. Sınav Okulları ile Sınav Anadolu ve Fen Liselerinde entor öğretmen ile rehber öğretmenler her bir öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenmektedir. Sınav Mentor Öğretmenlik sistemi ile her öğrencinin akademik, sosyal ve bireysel gelişimi online ya da yüz yüze görüşmelerde veli ile paylaşılmaktadır.
 

Ankara Özel Okul Tavsiye
 

Ankara özel okul tavsiye genellikle daha önceden o özel okulda okuyan öğrencilerin ebeveynleri ve  anne babaları tarafından yazılan tavsiyelerden oluşur. Tavsiyelerin ortak noktalarında ise verilen akademik eğitimin kalitesi, yabancı dil eğitimi, akademik etkinlikler, farkındalık yaratan uygulamalar, spor kulüpleri ile spor faaliyetleri,  kültürel etkinlikler, geziler ,kodlama robotik STEM uygulamaları ile rehberlik faaliyetleri yer almaktadır.  Çocuklarının mental, akademik ve sosyo kültürel anlamda gelişmesini birebir takip eden ebeveyn ve anne babalar için danışmanlık hizmeti olan mentor öğretmenlik uygulamaları önem taşımaktadır. 
 

 
Ankara özel okul tavsiyede en önemli kriter özellikle Türkiye’de, Türkiye geneli yapılan ulusal sınavlarda öğrencilerin başarı sıralaması ile sınavlardan aldıkları sınav sonuçlarıdır. Başarı sıralaması ve sınav sonuçlarına göre özel okul tavsiye yorumları da değişiklik gösterebilmektedir. Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumları verdiği nitelikli kaliteli eğitim anlayışının yanında her zaman manevi değerleri yüksek gençleri ülkemize ve devletimize kazandırmayı misyon olarak benimsemiştir. 
 

Ankara Kolej Tavsiye
 

Ankara özel okul  Ankara Kolej tavsiye olarak Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumlarının bu kadar tanınmasının ve bilinir olmasının sebebi verdiği kaliteli eğitim anlayışının yanı sıra değerler eğitiminin bir bütün olarak sunulmasıdır. Sınav Koleji felsefesi, hedefleri, ismi, renkleri, sloganları ve amblemiyle en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, danışılarak profesyonel olarak hazırlanmıştır. Bunun sonucunda Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumları  kolektif bir aklın ürünü olarak meydana gelmiştir. 
 
Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen ülke genelinde öncü olan, örnek alınan ve eğitim zinciri bir kurum olarak saygın bir marka haline gelen Sınav Koleji, profesyonel eğitim anlayışını her kurumunda aynı şekilde yürütmeye özen göstermekte ve devam etmektedir. 
 

 
Ankara kolej tavsiye için Sınav Koleji öğrencilerimiz,sınavlarda üstün başarı sağlamasıyla okulumuzu en iyi şekilde yansıtmaktadırlar.  Sınav Koleji öğrencilerimiz anne babaları ve ebeveynleri memnuniyetlerini Ankara özel okul tavsiyeleri ile kurumun ülke genelinde ilk sırada yer almasını sağlamaktadırlar.
 

Ankara Özel Okullar
 

Türkiye'de akademik eğitim müfredatı Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hazırlanır.  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından devlet okulları ve özel okullara eğitim müfredatının içeriği bildirilir ve MEB tarafından yayınlanan kitaplar gönderilir. Tüm Türkiye'de okullar bu sisteme tabiidir. Ancak kolejler ve özel okullar müfredatı genişletebilme, daha fazla yayın ve soru modülleriyle öğrencilerini destekleme şansına sahiptirler. 
 
Ankara özel okullar ve kolejler verdikleri akademik, sosyal ve kültürel eğitimlerle fark yaratmaya çalışırlar. Özel okulların devlet okullarından farkı öğrencilerine verdikleri eğitimsel, bilişsel çalışmalar, bilişimsel uygulamalar, sosyal, kültürel, sportif alanlardaki kapsamlarıdır. 
 

Ankara Özel Okullarda En İyi Sınava Hazırlık  Yayınları

 
Türkiye genelinde yapılan ulusal sınavlar öğrencilerin geleceklerini şekillendirmeleri bakımından ve hayallerindeki mesleğe kavuşmaları bakımından önem arz etmektedir. Liselere Geçiş Sistemi olan LGS ile üniversiteye giriş sınavı olan YKS AYT TYT sınavlarına hazırlık özel olarak hazırlanan sınav yayınları ile mümkün olmaktadır. Özellikle Sınav Eğitim Kurumlarında bulunan branşlara ve temel bilimlere ait koordinatörlükler tarafından özel olarak hazırlanan ve en iyi sınava hazırlık  yayınları ile öğrenciler farklı ve yeni nesil soru tiplerine aşina olurlar, farklı ve çok yönlü düşünme kapasitelerinde artış olur.
 

 
Sınav Kolejinin ve Sınav Eğitim Kurumlarının bir portalı olan Sınav Yayın ile Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumları öğrencileri ilkokul, ortaokul, lise, LGS Hazırlık, YKS Hazırlık, Kazandıran Testler, branşlara ait 24 Adımda Branş Dersini Bitirme Setleri ile Türkiye Eğitim  Yayıncılığında fark yaratan bir anlayışa sahiptir. Şu bir gerçektir ki en iyi sınava hazırlık  yayınları Sınav Eğitim Kurumlarının yayınlarıdır. Özel olarak branş koordinatörlükleri tarafından onlarca öğretmen tarafından özel olarak ve profesyonel bir bakış açısıyla hazırlanan, kontrol edilen, yanlışa yer verilmeyen en iyi sınava hazırlık  yayınları olan Sınav Yayın, en iyi sınavlara hazırlık kitapları, kazandıran testler, konu anlatımlı modiler testler ve sınava hazırlık soru kitapları ile sektöründe en kaliteli yayınlardır.
 

 
İlkokul, ortaokul ve lise kademelerindeki öğrenciler için hazırlanan Konu Anlatım Kitapları ile profesyonel soru yazarları tarafından  her yıl güncel olarak hazırlanan Soru Bankası, ve Yaprak Testlerle öğrenciler kademe kademe, dolu dolu eğitim hayatında ilerlerler. Branş dersleri, özellikle ortaokul ve lise seviyesinde  soru bankaları ile Sınav Yayınlarının farkı Sınav Eğitim Kurumlarının özel okullar arasında yerini açık ara belli etmektedir.  


 
 

Ankara Özel Okullarda Kapsamlı Dijital Yayınlar
 

Türkiye İstanbul İzmir Ankara ve Antalya başta olmak üzere Türkiye geneli özel okullara ve kolejlere baktığımız zaman dijital içerik olarak öğrenciler ve eğitimciler için en kapsamlı ve en efektif yayınlar SınavDijital içinde bulunduğu görülmektedir. 
 
SınavDijital ile Sınav Yayınlarına ait tüm dijital içerikler,  bilgisayarlarla ve etkileşimli akıllı tahtalarla kullanılabilmektedir. Sınav Yayınlarına ait olan tüm kitaplar dijital versiyonları ile  akıllı tahta ve mobil cihazlarda dijital eğitime entegre edilmiş olarak bulunmaktadır. Sınav Koleji öğretmenleri ve Sınav Okulları öğrencileri binlerce video barındıran içerik bulutundan sınırsızca faydalanabilirler. Bu şekilde sınırsız soru ve yayın içeriği ile Sınav Yayınları gerek dijital gerek basılı ortamda olsun en iyi sınava hazırlık yayınları arasında ilk sırada yer almaktadır.
 

 
En iyi sınava hazırlık yayınları olan Sınav Yayınları, dijital yayınlar, tüm kitaplar, tüm dijital kitaplar, her türlü bilgisayar ortamı, projeksiyon cihazları ve akıllı tahtalarla tam olarak uyumludur. Ankaradaki özel okullar dijital  yayınları ve dijital içerikleri ile de fark yaratmaya çalışırlar. 32 yıldır köklü bir eğitim anlayışına sahip olan Sınav Eğitim Kurumları ve Sınav Kolejleri ise bu anlamda Türkiye’de özgün, nitelikli ve profesyonel olarak çalışan büyük bir yayın ağına sahiptir.  

 

Özel Okul Fiyatları 
 

Özel okul fiyatları özel okulun ya da kolejin bulunduğu şehire, özel okulda verilen eğitime, özel okul olanaklarına,özel  okulun eğitsel alanlarına, özel okulun laboratuvar alanlarına,özel okulda bulunan kulüp olanaklarına, ulusal ve uluslararası çapta gerçekleştirdiği sınavlara ve bu sınavlardaki başarılarına, gerçek ve dijital ortamda verdiği eğitsel materyal ve kaynaklara, özel okulda çalışan deneyimli ve nitelikli eğitimci öğretmen kadrosuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel okul fiyatları özel okulda bulunan sportif ve kültürel alanların çeşitliliğine göre de farklılık gösterebilmektedir. Özel okulda bulunan yüzme havuzu, buz pateni sahası, geniş kitaplara sahip kütüphane olanakları, açık ve kapalı basketbol, voleybol sahaları ya da gözlemevi/rasathane gibi öğrencilere farklı bakış açısı kazandıran mekanlarıyla da özel okul fiyatları farklılık gösterebilmektedir. 
 

 
 
Sadece İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir gibi büyük şehirlerde değil, öğrencilerinin kaliteli eğitim almasını isteyen diğer şehirlerde ikamet eden veliler de özel okul fiyatlarını merak etmekte ve google yahoo gibi arama motorlarından özel okul fiyatlarını araştırmaktadırlar. Çocuklarının kaliteli eğitim almasını isteyen her veli, birçok olanağa sahip, sınav kazandıran okulları tercih etmektedirler. Özellikle çocuklarının anaokulundan lise eğitiminin sonuna kadar kaliteli okulda okumasını isteyen anne babalar çocuklarının geleceğini en iyi şekilde yapılandırmak için Sınav Kolejini tercih etmektedirler. Kaliteli okul,  verdiği kaliteli eğitim ile ön plana çıkmaktadır. Kaliteli eğitim sistemi içinde yer alan bir öğrenci ise hayatı boyunca gireceği tüm sınavlara en iyi şekilde hazırlanır.
 

18.04.2022

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12