LGS/YKS Tam İsabet

Bursluluk Sonuç

Franchise Başvuru

DENEME SINAVINA KATIL, HEDİYE YAĞMURUNA TUTUL!

deneme-sinavina-katil-hediye-yagmuruna-tutul--1.jpg

LGS ve YKS DENEMELERİMİZDE HER AY 400 KİŞİYE HEDİYE UYGULAMAMIZ BAŞLIYOR...

 
Sınav Eğitim Kurumları Genel Merkezimiz, kurs ve okullarımızdaki öğrencilerimizi motive etmek, başarılarını artırmak için  deneme sınavlarına katılımı ve sınav sonuçlarını yakından takip etmektedir. 
 
Sınav Eğitim Kurumları Genel Merkezi tarafından yapılacak olan LGS ve YKS Deneme Sınavları kapsamında bir ay içinde yapılan deneme sınavlarında ilk 100'e giren veya puanını en çok artıran 100 öğrencimize başarı belgesi ve hediye verilecektir.  Böylece bir ay içinde LGS'ye ve YKS'ye hazırlanan toplam 400 öğrencimize başarı belgesi ve hediye gönderilecektir.
 
Türkiye geneli uyguladığımız deneme sınavlarında bir önceki aya göre puanını en çok yükselten veya başarı sıralamasında ilk 100’de yer alan öğrencilerimize (LGS Deneme Sınavına katılım sağlayan ve kriterlere göre başarı sağlayan 200 kişiye ve YKS Deneme Sınavına katılım sağlayan ve kriterlere göre başarı sağlayan 200 kişiye) başarı belgesi ile birlikte hediye verilecektir. 
 
Bu anlamda LGS ve YKS denemelerine katılanlardan başlamak üzere her ay 400 öğrencimize Yönetim Kurulu Başkanımızın imzasıyla başarı belgesi ve hediye uygulamamız geçen yıl olduğu gibi bu sene de devam edecektir.
 
*Hediyeler iki kategoriden birisi içindir. Değerlendirme, ilgili sınavlara zamanında ve tam katılım sağlayanlar arasında yapılacaktır. 
 
*Bu uygulama ile ilgili şubelerimizin herhangi bir yükümlülüğü yoktur. Sadece gönderilen belge ve hediyelerin küçük bir tören ile ilgili öğrencilerimize takdim edilmesi uygun olacaktır. 
 
*İlk olarak Eylül ayında yapılan YKS 1201 ve LGS 801 nolu deneme sınavlarının değerlendirmesi yapılacak ve hediyeler gönderilecektir. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

23.09.2021

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12