Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER – YILDIZKENT OKUYOR, KAPAKLI OKUYOR

egitimde-iyi-ornekler-–-yildizkent-okuyor-kapakli-okuyor-1.jpg

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2019 yılında yapılan Eğitimde İyi Örnekler Projesi’nde Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinden iki okul kendi alanında yaptıkları projelerle ilk üç içerisinde yer aldılar. 
 
Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde bulunan okulların eğitim- öğretim faaliyetleri kapsamında yürüttükleri ve gerçekleştirdikleri iyi örnekler, paylaşılarak diğer okullara da örnek oluyor. 2019 yılında gerçekleşen proje kapsamında 11 ilçeden 60 okul başvuruda bulundu. 
 
Projeler 4 farklı dala ayrılarak değerlendirme yapıldı. Değerlendirmeye alınan kategoriler; Sosyal Faaliyetlerin Artırılması, Akademik Başarının Artırılması, Kurumsal Kapasite ve Sportif Faaliyetlere Katılım ve Başarının Artırılması dahilinde oldu. 
 
Kapaklı ilçesinden iki okul da dereceye girmeyi başardı.Dereceye giren projeler ise Kurumsal Kapasitenin Artırılması kategorisinde ‘Hayırseverlerle Sınıf Yapımı’ projesi ikinciliği, ‘Akademik Başarının Artırılması kategorisinde ‘Yıldızkent Okuyor, Kapaklı Okuyor’  projesi ise üçüncülüğü kazandı. ‘Yıldızkent Okuyor, Kapaklı Okuyor ‘ projesi kapsamında, Kütüphaneler Haftası’nda İlçe Halk Kütüphanesi’ne 500 kitap bağışlandı. 
 
Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Eğitimde İyi Örnekler Projesi’nde ‘Sevgimizi Paylaşıyoruz’ projesi, ‘Ailece Okuyoruz’ projesi ve ‘Hayatı Paylaşmamıza Engel Yok’ isimli projeler de değerlendirmeler arasında yerini aldı.

Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmekteyiz. Alanında profesyonel ve yenilikçi öğretmenlerimizin bulunduğu, size en yakın Sınav Koleji Anaokulu ile Sınav Eğitim Kurumlarını öğrenmek için 0312 285 99 77 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz ya da https://sinav.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

29.07.2021

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12