Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Velilere Mektup

EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER KONFERANSI NEDİR?

egitimde-iyi-ornekler-konferansi-nedir--1.jpg

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, Sabancı Üniversitesi, Sabancı Vakfı ve Eğitim Reformu Girişimi(ERG) işbirliği çerçevesinde yapılan ve yenilikçi eğitim anlayışlarının projelendirdiği en büyük eğitim platformudur.

 
Yenilikçi fikirlerin paylaşıldığı, projelendirdiği ve iyi örnekler ile donatılan platforma her ilden yüzlerce eğitimci katılıyor. Araştıran, çözüm üreten, yenilikçi, küresel değerlere saygılı, her alanda nitelikli öğrencilerin yetiştirilmesini hedef alan yüzlerce öğretmen rehberliğinde gerçekleştirilen tasarım ve projeler ile yeni ufuklar ve yeni fikirler oluşturma konusunda diğer öğretmen ve eğitimcilere rehber oluyorlar.
 
Eğitimde İyi Konferansı’nda öğretmenler, dünyayı ve ülkemizi etkileyen problemler hakkında farkındalık yaratmak için çeşitli alanlarda yenilikçi fikirlerle projeler üretiyorlar.
 
Bir konferanstan fazlası olan Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’ nda  film gösterimleri sivil toplum kuruluşlarının eğitim alanındaki projeleri, sergiler, Milli Eğitim Bakanlığının Eğitim ile ilgili projelerini tanıttıkları ve sergiledikleri alanlar da bulunuyor.
 
Binlerce öğretmene ve öğrenciye ilham kaynağı olan öğretmenler tasarımlarıyla fark yaratmayı hedefliyorlar. Eğitimde iyi örneklerin peşine düşen her öğretmen, yenilikçi fikirlerini, tasarımlarını, farklı ve çözüm odaklı proje uygulamalarını konferansta paylaşmak için her yıl belirli tarihlerde başvuru yapıyor.
 
Türk Eğitim Sistemine geliştirici özelliği ile katkıda bulunan Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, eğitimin kutlandığı ve yeni fikirlerin sergilendiği bir festival havasında geçiyor. 

Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmekteyiz. Alanında profesyonel ve yenilikçi öğretmenlerimizin bulunduğu, size en yakın Sınav Koleji Anaokulu ile Sınav Eğitim Kurumlarını öğrenmek için 0312 285 99 77 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz ya da https://sinav.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

29.07.2021

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12