Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Velilere Mektup

İYİ ÖRNEKLER – DÜŞÜNEN OKUL GELİŞEN ÖĞRENCİ PROJESİ

iyi-ornekler-–-dusunen-okul-gelisen-ogrenci-projesi-1.jpg

Her yıl Eğitim Reformu Girişimi’nin destekleriyle gerçekleşen iyi örnekler projelerinde öğretmenlerin afiş, sunum, materyal ile projelendirdikleri iyi örnekleri görünür kılmayı hedefliyor. Her yıl farklı bir tema seçilen çalışmalarda, eleştirel düşünme becerilerinin geliştirilmesi, etkileşimli ve yenilikçi eğitim anlayışının yaygınlaşması için  eğitim sistemimizi geliştirecek ve ileriye götürecek çözümler üretilmesi hedefleniyor. Öğretmenler dünyanın, Türkiye’nin ve eğitimin daha ileriye gidebilmesi için yeteneklerini ve fikirlerini projeye dönüştürüyorlar. 
 
Eğitim Reformu Girişimi tarafından yapılan çalışmalarda çeşitli branşlardan katılan öğretmenlere hazırlanan özel bir plan dahilinde eğitimler veriliyor. Etkileşimli, yenilikçi ve özgün bir biçimde tasarlanan eğitimlerde öğrencilerin öğrenme süreçleri, eğitimcilerin öğretme süreçleri, öğretmen ve öğrencilerin sınıf içi rolleri  gibi konular ele alınıyor. Bu şekilde öğretmenlerin pedagojik pratiklerini geliştirmelerine yönelik çalışmalar ile eleştirel düşünebilme ve sorgulama yapabilme tabanlı çeşitli uygulamalar ve çalışmalar da yürütülüyor.

Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmekteyiz. Alanında profesyonel ve yenilikçi öğretmenlerimizin bulunduğu, size en yakın Sınav Koleji ile Sınav Eğitim Kurumlarını öğrenmek için 0312 285 99 77 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz ya da https://sinav.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

29.07.2021

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12