Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

İYİ ÖRNEKLER – MADE TO PLAY, HAREKET OKULDA

iyi-ornekler-–-made-to-play-hareket-okulda-1.jpg

Eğitim sistemimizin içinde yer alan ‘İyi Örnekler’, Milli Eğitim Bakanlığı ile farklı alanlardaki sektörler, dernekler, vakıflar, üniversitelerin destekleri ve saha çalışmaları ile günden güne gelişiyor, gerek öğretmen ve eğitimcilere gerekse öğrencilere ilhan kaynağı olmaya devam ediyor.
 
Milli Eğitim Bakanlığı, Nike ve BoMoVu Derneği ’nin işbirliği ve saha desteği  ile yürütülen Made to Play, Hareket Okulda Projesi, günlük hayatlarında harekete, egzersize, spora yeterince önem vermeyen, vakit ayırmayan çocuklar için projelendirildi. 
 
Made to Play, Hareket Okulda Projesi ile çocuklara hareket ve spor alışkanlıklarının kazandırılması, bu şekilde çocukların öğrenme ve iyi olma haline katkı sağlama hedefleniyor. 
 
Bu hedef ile yola çıkan eğitimciler, öğretmenler, okul çalışanları ve veliler yani çocuklarla temas eden tüm paydaşlar, hareket ve fiziksel egzersiz ile hatta spor ile ilgili bilgi düzeylerini artırmaya odaklanıyorlar. Tüm paydaşların aynı zamanda çocukları hareket etmesi ile ilgili olumlu davranışlarını ve yaklaşımlarını geliştirmeleri amaçlanıyor. Aynı zamanda çocukların okul ya da ev ortamında daha fazla hareket etmeleri, egzersiz ve spor faaliyetlerine gündelik hayat içerisinde çok daha fazla yer ayırmalarını teşvik etmek amaçlanıyor. Bu şekilde çocukların daha sağlıklı ve daha başarılı bireyler olmalarına katkıda bulunuluyor.
 
Nike Firmasının Uluslararası platformda uygulanan ‘Aktif Okul Çerçevesi’ projesi Türkiye şartlarına uyarlanarak, dans ve basketbol aktiviteleri ile öğrencilere pozitif spor deneyimi sunulması hedefleniyor.

Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmekteyiz. Alanında profesyonel ve yenilikçi öğretmenlerimizin bulunduğu, size en yakın Sınav Koleji  ile Sınav Eğitim Kurumlarını öğrenmek için 0312 285 99 77 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz ya da https://sinav.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

29.07.2021

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12