Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Franchise Başvuru

KAHOOT 2021

kahoot-2021-1.jpeg

Her yıl Sınav Liseleri, Sınav Kursları, Sınav Eğitim Kurumları arasında yapılan Kahoot Genel Kültür Yarışması 4 Haziran 2021 tarihinde yapıldı.Türkiye Sınav Liseleri ve Kursları Genel Kültür Yarışması Kahoot Finali'ne, 9. sınıf 205; 10. sınıf 240 ve 11. sınıf 266 olmak üzere toplam 711 öğrenci katıldı.

Her yıl Sınav Liseleri, Sınav Kursları, Sınav Eğitim Kurumları arasında yapılan Kahoot Genel Kültür Yarışması 4 Haziran 2021 tarihinde yapıldı. Edebiyat, spor, atasözü-deyim, coğrafya, bilim-teknoloji, müzik, tarih, dünyanın ünlü isimleri, dizi-film-sinema  ve aktüel olarak toplam 11 kategoriden oluşan Kahoot Genel Kültür Yarışması Sınav Eğitim Kurumları öğrencileri arasında büyük bir keyifle gerçekleştirildi. Başvuruların www.sinav.tv adresinden yapıldığı yarışma finalinde öğrenciler kıyasıya mücadele ettiler.

Türkiye Sınav Liseleri ve Kursları Genel Kültür Yarışması Kahoot Finali'ne, 9. sınıf 205; 10. sınıf 240 ve 11. sınıf 266 olmak üzere toplam 711 öğrenci katıldı.
 
Yoğun katılımla gerçekleştirdiğimiz final yarışmasında atasözlerinden, bilim-teknolojiye kadar birçok kategoride yarışan öğrencilerimiz arasından kazananlar belli oldu. Kocaeli Sınav Koleji Fen Lisesi Fen Lisesi 10. Sınıf öğrencimiz Kaan Yıkın birinci, Kocaeli Sınav Koleji Fen Lisesi 9. sınıf öğrencimiz Gökhan Öz ikinci, Ankara Merkez Sınav Koleji Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencimiz Erol Atahan Kutlu üçüncü olarak bizleri gururlandırdılar.
 
Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizi donanımlı bir şekilde yetiştirmekteyiz. Alanında profesyonel branş ve rehber öğretmenlerimizin bulunduğu, size en yakın Sınav Koleji ile Sınav Eğitim Kurumlarını öğrenmek için 0312 285 99 77 numaralı hattımızı arayabilir ya da https://sinav.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 

01.09.2020

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12