Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Velilere Mektup

SINAV KARDEŞLERİNİ UNUTMADI

sinav-kardeslerini-unutmadi-1.png

Bu zamana kadar birçok sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren Sınav Eğitim Kurumları öğrencileri, bu kez Urfa’daki kardeş okulları için büyük bir sorumluluk üstlendi.

Ankara Sınav Koleji Lise öğrencilerinin yürüttükleri kardeş okul kapsamında Şanlıurfa’nın Ertuğrul Gazi İlkokulu’na toplanan yardımların iletilmesi amacıyla ziyaret gerçekleştirdi.

Duygusal anların yaşandığı bu mutlu buluşmada, Sınav Koleji öğrencileri ve öğretmenleri, proje kapsamında elde edilen gelirle okulun bilgisayar, projeksiyon aleti, kırtasiye malzemesi ve melodika ile öğrencilerin eksikliklerini tamamladı. Veli profili pamuk işçilerinden oluşan Ertuğrul Gazi İlkokulu’na sağlanan desteğin ileriki dönemlerde de sürdürüleceği, proje sorumlusu öğretmenlerimiz ve Lise Koordinatörümüz Caner Koç tarafından belirtildi. Sonraki yardımların daha çok bireysel giyim malzemesi üzerine yapılmasının gerekliliği vurgulandı.

Urfa’dan Ankara’daki kardeşlerine güzel mesaj...

Yardımların ulaştığı okuldaki öğrenciler, Ankara Sınav Kolejindeki kardeşlerine duygu dolu bir mesajla teşekkürlerini iletti. Öğrencilerin ne kadar mutlu oldukları gönderdikleri fotoğraflarda bir kez daha görüldü. Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Metin Özer, Urfa’ya yapılan bu yardımdan dolayı öğrencileri ve öğretmenleri tebrik etti.

01.01.2017

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12