Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

SINAV OXFORD ULUSLARARASI PROGRAMI İLE SINIRLARI AŞIYOR!

sinav-oxford-uluslararasi-programi-ile-sinirlari-asiyor--1.jpg

Sınav Eğitim Kurumları, 2021-2022 Eğitim - Öğretim yılından itibaren 37 kampüsünde Oxford Uluslararası Programı’na (Oxford International Curriculum- OIC) başlıyor.

Sınav Eğitim Kurumları, 2021-2022 Eğitim - Öğretim yılından itibaren 37 kampüsünde Oxford Uluslararası Programı’na (Oxford International Curriculum- OIC) başlıyor.
 

Sınav Koleji, tüm kampüslerinde etkin olarak kullanılan yabancı dil öğretimini daha etkin hale getirmek için, etkin öğretim teknikleri,  güçlü akademik geçmişi ve ulusal eğitim programımıza uyumlu özellikleriyle Oxford Uluslararası Müfredatını (Oxford International Curriculum- OIC) tercih etti. 
 
Geçtiğimiz günlerde Oxford Türkiye Temsilcisi ile Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin Özer arasında imzalanan bu önemli anlaşma, ilköğretim seviyesinden lise sona kadar uygulanacak. Sınav Koleji öğrencileri güçlü bir akademik geçmişe sahip  Oxford International Curriculum- OIC müfredatı ile ‘Dünya Vatandaşı’ olma yolunda bir adım daha atacaklar. Oxford Uluslararası Programı’nın lise bölümü tamamlandıktan sonra öğrencilerimiz uluslararası geçerliliği olan diploma ile Çift Diploma hakkını elde edecekler. Çift Diploma ile öğrencilerimiz tüm dünyada prestijli üniversitelere girme hakkı kazanacaklar.
 
Oxford International Curriculum- OIC Müfredatı ile öğrencilerimize 21.yüzyıl becerileri kazandırılıyor. Entelektüel araştırma ve sorgulamayı teşvik edici, eleştirel, yaratıcı ve üretici düşünme becerilerinin yanı sıra  disiplinler arası çalışma ve bağlantı becerileri kazandırılan programda, bireysel ve kültürel değerler ile ilgili farkındalığın artması ile ilgili çalışmalar bulunuyor. Oxford Uluslararası Programı ile öğrenciler akademik süreçlere aşamalı olarak hazırlanıyorlar. 
 

10.06.2021

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12