LGS/YKS Tam İsabet

Bursluluk Sonuç

Franchise Başvuru

SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office İle Yurtdışında Akademik Eğitim

sio-sinav-uluslararasi-egitim-ofisi--sinav-international-office-ile-yurtdisinda-akademik-egitim--1.jpg

SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office İle Yurtdışında Akademik Eğitim

SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office İle Yurtdışında Akademik Eğitim 
 
Sınav Eğitim Kurumlarında, uluslararası eğitim almak isteyen öğrenciler için Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office  bulunmaktadır. 
 
SIO,  Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office Sınav Eğitim Kurumlarında okuyan öğrencilere  Amerika, Kanada, Avrupa ve dünya üniversitelerine yerleşebilmeleri için gerekli olan rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Dünya standartlarında imkânlara sahip olan Sınav Eğitim Kurumları, uluslararası kurslar, uluslararası lise öğrenci değişim programları, uluslararası akademik yaz programları ve uluslararası sınavlar ile ilgili destek sağlamaktadır.
 
SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office ile Yurt Dışında Okumak Daha  Kolay!
 
SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office akademik eğitimde üniversiteyi eğitimini yurtdışında devam ettirmek isteyen öğrenciler için özel olarak kurulmuştur. 2012 yılında kurulan SIO,  Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office, Sınav Kolejlerinin tüm kampüslerindeki öğrencilerinin yurtdışı eğitim konusundaki ihtiyaçlarını analiz eder ve onlara uygun programlar üretir. 
 
SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office yurtdışı eğitim danışmanları, öğrencilerin geleceklerini şekillendirmek için verecekleri kritik kararda onları profesyonel danışmanlık hizmeti vererek, öğrencileri uzman bakış açısıyla yönlendirir.
 
SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office ile Sınav Öğrencileri Yurtdışına Açılıyor!
 
SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office kurulduğu 2012 yılından bu yana öğrencilerine ABD-Amerika Devlet Bakanlığı ile “Lise Değişim Programları”,Kanada-Kanada Eğitim Bakanlığı ile “Ortaokul ve Lise Değişim Programları”, özel akademik öğrenci bursları  ve atletik öğrenci bursları  gibi imkânlar sağlamıştır. Dünyadaki en iyi üniversiteler ile protokoller yapan ve yüzlerce öğrencisine yurt dışı kapılarını açan SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office, günümüz ihtiyaçlarına göre öğrencileri yeni akademik programlar buluşturur.
 
SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office  Eğitim Danışmanları
 
Alanında uzman yurtdışı eğitim danışmanlarının görev aldığı SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office öğrencilerin aldıkları notlar, başarı ortalaması, dil sınavları, giriş sınavları ve üniversiteler tarafından özel olarak sağlanan burs programları gibi konularda o anki koşulları ve akademik takvimi takip ederek öğrencileri eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencileri bilgilendirir. Alanında uzman olan SIO eğitim danışmanları, üniversite ve diğer akademik hayatını yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilere rehberlik ederek, öğrencilerin bilmedikleri ya da hakim olmadıkları yurtdışı eğitim olanakları ve avantajları  konusunda onları bilgilendirir. Hakim oldukları yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda profesyonel olan SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office  eğitim danışmanları, öğrencileri titizlikle, profesyonel bir şekilde değerlendirir, geliştirir ve yönlendirir.
 
SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office ile Çift Diploma İmkanı
 
SIO, Sınav Uluslararası Eğitim Ofisi - Sınav International Office Amerika, Kanada ve Letonya’daki saygın üniversitelere sınavsız geçiş olanağı sunmaktadır. Çeşitli ülkelerden çift diploma olanağı sağlayan SIO yurtdışında bir akademik yılını tamamlayan öğrencilerle yurtdışında okumaya hazırlanan öğrencilerini düzenli olarak buluşturur ve deneyim paylaşımını teşvik eder.
 
 

27.12.2021

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12