Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

THK ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK UZAY BİLİM VE TEKNOLOJİ KAMPI

thk-universitesi-havacilik-uzay-bilim-ve-teknoloji-kampi-1.png

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Yaşam Boyu Gelişim Merkezi İnönü Havacılık Eğitim Merkezi Havacılık Uzay Bilim ve Teknoloji Merkezinde yapılan, Havacılık Uzay Bilim ve Teknoloji kampında okulumuzun Fen Lisesi öğrencileri katılım sağladılar.

17-23 Kasım tarihleri arasında Türk Hava Kurumu Üniversitesi Yaşam Boyu Gelişim Merkezi İnönü Havacılık Eğitim Merkezi Havacılık Uzay Bilim ve Teknoloji Merkezinde yapılan, Havacılık Uzay Bilim ve Teknoloji kampında okulumuzun Fen Lisesi öğrencileri katılım sağladılar.

Öğrencilerimiz kamp süresinde, Kodlama-Robotik-Stem, İHA 0  Eğitimi ve Dron Yapımı, Havacılık Eğitimi (Model Uçak ve Model Roket Yapımı), Uzay Eğitimi, Astronomi Eğitimi aldılar.

Sınav Koleji ve Sınav Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmekteyiz. Alanında profesyonel ve yenilikçi öğretmenlerimizin bulunduğu, size en yakın Sınav Koleji ile Sınav Eğitim Kurumlarını öğrenmek için 0312 285 99 77 numaralı hattımızı arayabilir ya da https://sinav.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

05.01.2019

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12