Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Franchise Başvuru

TÜRKİYE EĞİTİM MARKASINI SEÇTİ!

turkiye-egitim-markasini-secti-1.jpeg

Türkiye’nin En İyi Eğitim Markası: SINAV EĞİTİM KURUMLARI

 
İş, eğitim, sanat ve edebiyat alanında başarılı çalışmalar gerçekleştiren, faaliyet gösterdiği alanın gelişimine katkı sağlayan markaların ödüllendirildiği  “2019 Türkiye Marka Ödülleri” Töreninde “ Yılın En İyi Eğitim Markası ” ödülünü Sınav Eğitim Kurumları aldı.

Burcu Esmersoy ve Timur Acar’ın sunuculuğunu üstlendiği törende iş, eğitim, sanat ve edebiyat alanında birçok ismin katılımındaki etkinlik kapsamında Türkiye’ye değer katan kurumlar ödüllendirildi. Markaları uzman isimler eşliğinde detaylı olarak ele almak ve markalaşma yolunda atacağı adımları onurlandırmak amacıyla düzenlenen etkinlikte kendi alanında başarıya imza atmış markalar seçildi.

Hilton İstanbul Bomonti’de düzenlenen törende, yaptığı faaliyetleriyle eğitim sektöründe ön plana çıkan Sınav Eğitim Kurumları “Yılın En İyi Eğitim Markası” ödülüne layık görüldü.

“Yılın En İyi Eğitim Markası” Ödülünü alan Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer, bu ödülü Türkiye genelindeki 15 Bin Öğretmenimiz adına aldığını belirterek Sınav Eğitim Kurumları’nı bu ödüle layık gören herkese teşekkür etti.

2018 Eğitim Girişimcisi Ödülü, 2017 Eğitimde Türkiye Markası, 2017 Avrasya Kalite Ödülü, 2015 Yılın En İyi Okulu, 2012 Uluslararası Kalite Ödülü 2011 Avrupa Kalite Ödülü, 2009 Altın Adam Ödülü, 2009 Altın Adam Ödülü, 2008 Eğitimde Altın Marka Ödülü, 2007 Tüketici Kalite Ödülleriyle başarısı birçok saygın kuruluş tarafından tescil edilen Sınav Eğitim Kurumları olarak; “2019 Türkiye En İyi Eğitim Markası” Ödülünü alarak markamıza önemli bir değer daha katmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
 
 02.01.2019

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12