Franchise Başvuru

Öğrencilerinin ders ve sınav başarılarının yanında sosyal alandaki gelişimlerini de destekleyen sahip olduğu kurum kültürü ile fark yaratan Sınav Anaokulları, öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanında bedensel, sosyal ve kültürel birikimine de katkıda bulunan ortamları içine alan bir yaşam alanı sunar.
 
Öğrencilerin akademik başarısını destekleyen ve okul motivasyonlarını arttıran bir program olarak uygulanan After School programı; sportif, sanatsal, bilimsel, kültürel ve sosyal etkinliklerden oluşur. Öğrencinin hobilerinin de okula dahil olduğu After School programı, öğrencileri sportif, sosyal, kültürel faaliyetlerle zenginleştirilmiş bir yaşama, özgüveni yüksek, vizyonu geniş ‘Dünya Vatandaşı’ olmaları için hazırlar.
 

Sınav Anaokullarında After School
 
Sınav Anaokullarında After School çalışmaları hafta içinde ders programına dahil edilir. Yüzme, bale, jimnastik, piyano, seramik, kil, satranç, yaşam atölyesi, minik aşçılar gibi dersler öğrencilerin ders programına yerleştirilir. Sınav Anaokullarında After School çalışmaları ile öğrenciler anaokulunda yeteneklerini keşfeder ve öğretmenlerinin de yönlendirmesi ile birlikte 1. sınıftan itibaren yetenekleri ya da ilgi alanları doğrultusunda kulüplerini seçebilirler. Sınav Anaokullarında kulüp dersleri okulun olanaklarına göre farklılık gösterebilmektedir. 
 
Sınav Anaokullarında yaş gruplarına göre branşlarımız üç ana gruba ayrılır.
 
  • 3-4 Yaş Grubu : Müzik, Beden Eğitimi, Bale/Dans, Görsel Sanatlar
 
  • 4-5 Yaş Grubu : Müzik, Beden Eğitimi/Yüzme
 
  • 5-6 Yaş Grubu : Müzik, Beden Eğitimi, Bale/Dans, Görsel Sanatlar, Buz Pateni/Yüzme, Satranç, Kodlama, Görsel Sanatlar, Satranç, Kodlama, Bale/Dans 


 

Ayrıntılı After School Programına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12