Franchise Başvuru

İyi bir eğitim iyi bir üniversitenin anahtarıdır anlayışı ile yola çıkan Sınav Dershaneleri ve Sınav Kurs Merkezleri, güçlü bir kurumsal yapıya sahip olan Sınav Eğitim Kurumları çatısı altında öğrencileri başarıya götüren sağlam ve doğru adımlarla, alanında uzman ve tecrübeli eğitimcileri ile, özgün ve özel olarak hazırlanan öğrenciyi başarıya götüren yayınları ile, fiziki olarak eğitime uygun ve güvenilir ortamlarda eğitim vermeye ve Türkiye’de tek olmaya devam etmektedir.  
 
Sınav Kurs Merkezleri, tüm Sınav Eğitim Kurumları gibi eğitime aynı dönemde başlamakta, aynı programı izlemekte, aynı konuları işlemekte, aynı soruları çözmekte ve aynı sınavları uygulamaktadır. Türkiye’de eğitim kalitesinin öncülerinden olan Sınav Eğitim Kurumları çatısı altındaki Sınav Kurs Merkezleri  akademik eğitimde ve Türkiye geneli yapılan sınavlarda büyük düşünen ve hedefini yüksek tutan öğrencilerin tercihi olmaktadır.
 

 
Sınav Kurs merkezlerinin çağdaş eğitime uygun  derslikleri ile güvenilir fiziki yapıları bulunmaktadır. Öğrencilerin kendi yaş grupları ile kullanabilecekleri, sosyal gelişim dönemleri göz önünde bulundurularak tasarlanan kantinlerde kendi özgül ortamları sağlanmaktadır. Kütüphane, seminer salonları ve çalışma salonları Sınav Kurs Merkezlerinde farklılıklar gösterebilmektedir. 
 
Sınav Kurs Merkezlerinde LGS ve YKS’ye hazırlıkta öğrencileri en iyi şekilde hazırlayabilmek için her öğrenciye yoğun yayın desteği sağlanmaktadır.
 

Sınav Kurs Merkezlerinde LGS sınavına hazırlıkta, öğrencilerin soru çözerek konuları pekiştirmek ve pratik yapmaları için ‘Sınav Dergisi’ birikiminin kurslara uyarlanmış formatı olan ‘Beceri Temelli Soru Bankası Kitapları’ kullanılır. Karekod uygulaması bulunan kitaplarda soruların çözümlerine ulaşılabilir.


Sınav Eğitim Kurumlarında öğrenciler sınavlara tam anlamıyla hazırlanırlar. Sınav Kurs Merkezlerinde yoğun programı yetiştirmek ve öğrencileri en iyi şekilde hazırlayabilmek için kurstaki her öğrencimize yoğun yayın desteği sağlanır. 

Sınav Yayınlarının 32 yıllık tecrübesi ile tamamı MEB ve ÖSYM tarzına uygun çok çeşitli farklı soru örneklerinden oluşan yayınlar öğrencilerimize verilir. Sorular kolay, orta, zor olarak belirtilerek konu ve kavram düzeyi ölçülür. Çözülemeyen soruların, karekod uygulaması ile videolu çözümlerine ulaşılabilir. 

Sınav Yayınları’nın tamamı MEB ve ÖSYM tarzına uygun olarak hazırlanır. Farklı ve çok çeşitli soru örneklerinden oluşan yayınlar öğrencilere verilir. 'Sınav Dergisi' birikiminin kurslara uyarlanmış formatı olan “Soru Bankası Modülleri” soru çözerek konuları pekiştirmek ve pratik yapmak için kullanılmaktadır. Soru Bankası Modüllerindeki sorular kolay, orta, zor olarak belirtilerek öğrencilerin konu ve kavram düzeyleri ölçülmektedir. Öğrenciler çözülemeyen soruların videolu çözümlerine kare kod uygulaması ile ulaşabilmektedir.
 

 
Sınav Kurs Merkezlerinde üniversite sınavına (YKS, AYT ve TYT) hazırlıkta, öğrencilerin soru çözerek konuları pekiştirmek ve pratik yapmaları için ‘Sınav Dergisi’ birikiminin kurslara uyarlanmış formatı olan ‘Soru Bankası Kitapları’ kullanılır. Karekod uygulaması bulunan kitaplarda soruların videolu çözümlerine rahatlıkla ulaşılabilir.
 

 
Sınav Kurs Merkezlerinde aylık olarak verilen ''Soru ve Konu Modül Kitapları'' ile öğrencilerin konuları bölüm bölüm görülmesi sağlanmakta, bu şekilde öğrencilerin konu ve soru takibini daha düzenli bir şekilde yapmaları ve bu şekilde çalışmaları amaçlanmaktadır. Öğrencilere verilen Soru Bankası Modülleri rehber öğretmenler tarafından belirli aralıklarla kontrol edilmektedir. 
 
Öğrenilen konuları pekiştirmek ve pratik yapmak için yararlanılan “Yaprak Testler”, ders sırasında konunun pekiştirilmesi ve öğrencinin soruyu yazarken zaman kaybetmemesi için kullanılmaktadır. Ders öğretmenleri tarafından ders sonrasında öğrencilere verilen Yaprak Testler ile öğrencilerin konuları daha iyi pekiştirmeleri amaçlanmaktadır.

Sınav Kurs Merkezlerinde öğrenilen konuları pekiştirmek ve pratik yapmak için kullanılan ‘Yaprak Testler’ ders sırasında konunun pekiştirilmesi ve öğrencinin soruyu yazarken zaman kaybetmemesi için kullanılır. 
 
 
DAHA FAZLA DERS+ETÜT+SINAV
 
Sınav Kurs Merkezlerinde öğrenciler sınavlara tam olarak hazırlanırlar ve başka herhangi bir desteğe ihtiyaç duymazlar. Bunu sağlamak için daha fazla ders, daha fazla etüt ve daha fazla sınav yapılır.
 
Sınav Kurs Merkezlerinde test pratiğini artırmak, başarıyı ölçmek ve eksik kazanımları ayrıntılı analizlerle tespit etmek için sık sık deneme sınavı uygulanır. 
 
Ders ve sınavlara tüm öğrenciler; ek çalışma, etüt, ödev tamamlama ve soru çözümüne ise belirlenen öğrenci ya da sınıflar mutlaka katılır. 

 24 ADIMDA ÜNİVERSİTE HAZIRLIK  AYT TYT YKS KİTAPLARI
 
24 adımda öğrenmeye, incelemeye, pekiştirmeye, uygulamaya yönelik TYT ve AYT kitapları ile üniversite sınavlarına hazırlanan Sınav Kurs öğrencileri YKS’de hedeflerindeki üniversiteye ve bölüme daha kolay yaklaşırlar. 
 

 
Kitaplarda çözülemeyen soruların, karekod uygulaması ile videolu çözümlerine ulaşılabilir. 

 
SORU BANKASI MODÜLLERİ
 
Sınav Kurs Merkezlerinde yıllık planlar genel merkez tarafından belirlenir ve tüm Türkiye’de eşgüdümlü olarak uygulanır. 
 
Sınav Kurs Merkezlerinde soru çözerek konuları pekiştirmek ve pratik yapmak için ‘Sınav Dergisi’ birikiminin kurslara uyarlanmış formatı olan ‘Soru Bankası Modülleri’ kullanılır.
 
Soru Bankaları 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.sınıf ve mezun öğrenciler için her sınıf düzeyinde ve her alan için ayrı ayrı özel olarak hazırlanmıştır. Her sorunun video çözümlerine, barkod sistemi kullanılarak ulaşılmaktadır. 
 

 
Günlük ödevleri de içinde barındıran ‘Soru Bankası Modülleri’ başka bir kaynağa gereksinim kalmayacak kapsamda ve çek-kopart hazırlanmıştır. Farklı düzey ve türlerde soruların yer aldığı modüller, aylık periyotlarla öğrencilerimize ulaştırılmaktadır.
 
HER DERSE ÖZEL SORU BANKASI
 
Sınav Kurs Merkezlerinde yoğun programı yetiştirmek ve öğrencileri en iyi şekilde hazırlayabilmek için kurstaki her öğrencimize yoğun yayın desteği sağlanır. Sınav Yayınlarının 32 yıllık tecrübesi ile tamamı MEB ve ÖSYM tarzına uygun çok çeşitli farklı soru örneklerinden oluşan yayınlar öğrencilerimize verilir. 

 
Sorular kolay, orta, zor olarak belirtilerek öğrencinin konu ve kavram ile ilgili düzeyi ölçülür. Çözülemeyen soruların karekod uygulaması ile videolu çözümlerine ulaşılabilir. 
 
24 ADIMDA BÖLÜMLERE YÖNELİK SORU KİTAPLARI

Üniversiteye hazırlıkta hedeflerindeki bölüme daha kolay ulaşmak isteyen Sınav Kurs öğrencileri için özel olarak hazırlanan 24 Adım YKS Bitirme Setleri içeriğindeki başlangıç denemesi, çalışma defteri, ünite posteri,  konu anlatım kitabı, 4K ders videoları, soru çözüm uygulaması ve bitiş denemeleriyle bir bütün olarak YKS Bölüm kazandırmaya odaklı olarak hazırlanmıştır.
YAPRAK TESTLER
 
Sınav Kurs Merkezlerinde öğrenilen konuları pekiştirmek ve pratik yapmak için ‘Yaprak  Testler’ kullanılır. Yaprak testler ders sırasında konunun pekiştirilmesi ve öğrencinin soruyu yazarken zaman kaybetmemesi için kullanılır. 
 
‘Yaprak Testler’ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12. sınıf ve mezun öğrencilere her sınıf düzeyinde ve her alan için ayrı ayrı özel olarak hazırlanmıştır. 
 
Her öğrenci için 500’ün üzerinde test olarak hazırlanmakta, farklı düzey ve türlerde soruların yer aldığı testler, konu bitimlerinde öğrencilerimize ulaştırılmaktadır. Yaprak Testler, ders sırasında konunun takviye edilmesi ve öğrencilerin soruları çözerken zaman kaybetmemesi için ayrıca kullanılır.
 
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12