LGS/YKS Tam İsabet

Bursluluk Sonuç

Franchise Başvuru

lgsbir

Türkiye’de ilk kez Sınav Okulları’nda uygulanan LEGO® Öğrenme Sistemi ile müfredatımız çok daha güçlü!

Öğrencilerimizin robotik ve kodlama eğitimlerimizden üst düzey performans alabilmeleri için müfredatımızı genişletmeye devam ediyoruz. LEGO® Education’ın yaşam boyu öğrenme prensibinden ilham alarak hazırladığı yepyeni LEGO® Öğrenme Sistemi Türkiye’de ilk kez Sınav Koleji öğrencileriyle buluşuyor! 
 
LEGO® Öğrenme Sistemi, oyunla öğrenme ilkesine dayalı, son derece ilgi çekici çözümleriyle öğrencilerimizin robotik kodlama becerilerini artıracak! Tanınmış kodlama dillerini, akıllı donanım ve sensörlerle bir araya getiren LEGO® Öğrenme Sistemi, robot tasarımı ve inşa etme süreçlerini eğlenceli hale getiriyor. Öğrencilerimizin matematik, fen bilimleri, mühendislik konularındaki başarı düzeyleri artacak! 
 
Türkiye’de ilk kez Sınav Okulları müfredatına dahil olan Bukalemun StemSet, öğrencilerimizin uygulamalı robotik eğitiminde kullanacakları kaynak kitapları ve LEGO® Education setlerini bir araya getirdi. Türk Eğitim Sistemine uygun olarak hazırlanan kitaplar, birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinliklerle dopdolu bir öğrenme deneyimi sunuyor. Öğrencilerimiz, Bukalemun StemSet’in eğlenceli ve uygulamalı etkinlik üniteleriyle kendi tasarımlarını inşa ederken ekip çalışması, veri toplama ve analizi, robotik, kodlama konularında bilgi düzeylerini artıracaklar.

Üretken, problem çözen bireyler olmaları konusunda desteklediğimiz öğrencilerimizin;
  • Farklı disiplinlerle bir arada çalışma,
  • Geleceğin dünyasındaki değişimlere uyum sağlama,
  • Öğrenmeyi öğrenme ve problem çözme,
konularındaki becerilerini geliştirmeyi ve 21. yüzyılın kazanımlarına erken yaşta sahip olmalarını hedeflemekteyiz.
 
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12