Ön Kayıt

LGS Tercih Programı

YKS Puan Hesaplama

Günümüzde teknolojinin önemli kullanıcıları ve geliştiricisi, lise dönemi öğrencileridir. Sınav Eğitim Kurumları olarak ülkemizi küresel ölçekte teknoloji liderleri arasında konumlandıracak genç bilim adamlarını yetiştirmekteyiz. Akademik ve teknolojik altyapısı güçlü, araştırmacı, yenilikçi, üretken bireyler olarak yetişen öğrencilerimizin, yetenekleri doğrultusunda yalnızca teknolojinin tüketicisi değil teknolojinin yaratıcıları olmalarını da sağlamaktayız.

Lise dönemi, öğrencilerin bilgisayar biliminin hayatın bir parçası olduğunu kabul ettiği, çalışma ve yaşama biçimini etkilediği bir zaman dilimidir. Öğrencilerimiz; önce gerçek hayata dair problemle yüzleşir, sonra problemi ayrıştırarak küçük gruplara böler, şekillendirerek tanımlar, analiz eder ve en sonunda da çözümü üretebilmek için tasarımı oluşturur.
 
Öğrencilerine 21. yüzyıl becerilerini edindirmeyi kendine amaç edinmiş Sınav Eğitim Kurumları, Kodlama-Robotik dersleri ile mühendis adayları yetiştirmeyi değil yapay zeka, robotik ve biyo, nano ve uzay teknolojisi alanlarında yaşanan gelişmeler, 3D (üç boyutlu) yazıcılar ile birlikte belirli bir ekonomik değere sahip canlı-cansız her nesnenin internet bağlantılarıyla diğer nesnelerle iletişime ve etkileşime geçebileceği akıllı üretim dönemi olarak tanımlanan Endüstri 4.0 çağında, teknoloji okur-yazarı hekimler, C-level yöneticiler, bilişim hukukçuları yetiştirmeyi gaye edinmiştir.

Ön Kayıt Başvuru Formu