Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Franchise Başvuru

lgsbir

32 yıllık dershane geçmişi ve 400’ü aşkın şubesi ile ‘Sınavlara Hazırlığın 1 Numarası’ olan Sınav Eğitim Kurumları, ‘Sınav Kurs’ merkezleri ile Türkiye’nin her yerine eğitim kalitesini taşımaya devam ediyor. Sınav Eğitim Kurumları geçmişte Sınav Dershanelerinde ve şimdi Sınav Okullarında olduğu gibi ‘Sınav Kurs’ merkezlerinde de aynı kaliteyi sürdürüyor. Sınav Kalitesinden ödün verilmeyen ‘Sınav Kurs’ merkezleri, tüm Sınav Eğitim Kurumları gibi eğitime aynı dönemde başlıyor, aynı programı izliyor, aynı konuları işliyor, aynı soruları çözüyor ve aynı sınavları uyguluyor. ‘Sınav Kurs’ merkezleri, eğitimde daha fazlasını isteyenler ve üniversite giriş sınavlarında hedefini yüksek tutanların yeni  adresi olmaya devam ediyor.
 
‘Sınav Kurs’ merkezlerinde daha önce Sınav Dershanelerinde olduğu gibi hem okul derslerine destek verecek hem de LGS, AYT, TYT’ye tam anlamı ile hazırlayacak nitelikte bir program uygulanmaktadır. Uygulanan program Sınav Eğitim Kurumları Genel Merkezi tarafından hazırlanır ve eşgüdüm halinde tüm şubelerle yürütülür. Dersler Sınav Yayınlarının uzman kadrosu tarafından bu kurumlara özel olarak geliştirilen online ve basılı eğitim materyalleri üzerinden işlenir. Ders ve sınavlara tüm öğrenciler, ek çalışma, etüt, ödev tamamlama  ve soru çözüm derslerine ise belirlenen öğrenci ya da sınıflar mutlaka katılır. 
 
 
EĞİTİM VE YÖNETİM KADROSU
 
‘Sınav Kurs’ merkezlerinde  başarının ancak güçlü bir kadro ile mümkün olacağı bilinciyle, alanında uzman, deneyimli ve dinamik öğretmen ve yöneticiler çalışır. 
 
‘Sınav Kurs’ merkezlerinin seçkin kadrosu her öğrenciyi yakından ‘Takip’ eder, onlarla ‘Hakkaniyet’ çerçevesinde ayrıştırmadan-yarıştırmadan ‘Empati’ kurarak ilgilenir.
 
‘Sınav Kurs’ merkezlerinde dersler, etütler, ek çalışmalar ve sınavlar seçkin öğretmen ve yönetici kadrosu tarafından ciddiyetle yürütülür. 
 
‘Sınav Kurs’ merkezlerinde akademik programlar hiçbir şekilde geçiştirilmez ve eğitim disiplininden asla ödün verilmez. Başarı, devam, ödev kontrolü, sınav sonuçları vb.tüm süreçler yakından takip edilir ve velilerle paylaşılır. Her dönem mutlaka veli bilgilendirme toplantısı ve görüşmesi yapılır.
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12