Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

ÖĞRENCİ BAŞARISI = TAKİPTİR
Sınav Eğitim Kurumlarında  çağın gerektirdiği teknolojik yenilikler ve olanaklar ders içeriklerinden, öğrenci takibine kadar eğitim sürecinin her safhasında kullanılır. Özellikle dersler akıllı tahta ve projeksiyon cihazlarında daha verimli şekilde işlenir.
 
Sınav Eğitim Kurumlarında kendi kolej, okul ve kursları için özel olarak hazırlanan yayınlar dijital platformlarda yer almaktadır. Sadece Sınav Eğitim Kurumları öğretmenlerine ve öğrencilerine yönelik bu platformlar ile tüm Sınav Eğitim Kurumlarında 21. yüzyılın gerektirdiği şekilde eğitim öğretim verilmektedir.
 
Sınav Eğitim Kurumlarında bu anlayışla kullanılan SINAVDİJİTAL ve SINAVNET olmak üzere 2 önemli teknolojik uygulama vardır.
 
SINAV DİJİTAL

Sınav Eğitim Kurumlarında konu anlatımları, örnek soru ve çözümler, eğitim görselleri, konu testleri, deneme sınavları gibi birçok dijital materyalin bulunduğu bir uygulama kullanılır. SINAV DİJİTAL olarak adlandırdığımız bu uygulamayla dersler akıllı tahta ve projeksiyon cihazlarında daha verimli işlenmektedir. Ayrıca öğrenciler de kendilerine verilen şifrelerle bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarda bu dijital materyalleri kullanırlar. 

Sınav Dijital Hizmetler Platformu,  SINAV Eğitim Kurumlarında görev alan öğretmenlerimiz ve eğitim gören öğrencilerimize ücretsiz olarak hizmet vermektedir.
 
Sınav Eğitim Kurumlarında öğrencilerimiz SINAV DİJİTAL sitemiz üzerinden tüm kitaplarının kaydı yapılan soru çözüm videoları ile kitaplarının  cevap anahtarlarına ulaşabilirler. Kitaplar üzerinde bulunan QR kodları herhangi bir QR okutucu ile okutulabilir. Böylelikle site üzerinde bulunan ilgili test video çözümlerine erişebilirler.
 

Sınav Eğitim Kurumlarında öğrencilerimiz SINAV DİJİTAL Mobil Öğrenci Uygulaması ile uygulamayı Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak kullanabilirler. Sınav Okulları öğrencilerimiz istedikleri kitap testini bu platform üzerinden rahatlıkla ve herhangi bir okutma yapmadan açabilirler, işaretleyebilirler, sonuçlarını görebilirler ve kaydı yapılan soru çözüm videolarına ulaşabilirler. Sayfa üzerinde bulunan QR kodunu okutarak ilgili testi daha hızlı açabilirler.
 
Sınav Eğitim Kurumlarında öğrencilerimiz SINAV DİJİTAL Mobil Öğrenci Uygulamasını telefon ya da tablet üzerinden Google Play Store ya da App Store üzerinden Dijitalim Öğrenci uygulamasını indirip kullanmaya başlayabilirler. Uygulamada testlere ve varolan testlerin çözümlerine üç farklı yolu bulunur. Öğrencilerimiz kitap ekleyip, testlerine girip cevap ve çözüm videolarına ulaşabilirler, kitaplar üzerinde bulunan QR kodonu okutarak cevaplara ve çözüm videolarına ulaşabilirler ya da optik okutarak cevaplara ve çözüm  videolarına ulaşabilirler. Ayrıca Sınav Dijital Kullanım Kılavuzunda testlerin cevaplarına, çözüm videolarına, öğrencinin ödevler sekmesine ve sınavlar bölümüne nasıl ulaşılacağı adım adım anlatılmaktadır.
 
 
 SINAV NET
 
Sınav Eğitim Kurumlarına özel geliştirilen web tabanlı ve e-okul uyumlu SınavNET otomasyon programı kullanılmaktadır. SınavNET sistemi ile öğrencilerin akademik ve bireysel gelişim, başarı, devam- devamsızlık durumları, etütler, denemeler, yazılılar, sınav değerlendirmeleri, ödevler, rehberlik-danışmanlık birimi ve tercihler gibi birçok bilgi 7/24 takip edilir, öğrenci ve velilerle bu platformda paylaşılır ve takibi sağlanır. Kazanım tabanlı gelişmiş yüzlerce rapor ile öğrencilerin konu eksiklikleri ve nedenleri istatistiksel olarak ortaya konulur. Bu raporlar neticesinde, öğrenim süreci yeniden planlanarak, bireysel ya da grup çalışmaları ile eksiklerin giderilmesi sağlanır.
 
SınavNET sistemi ile öğrenciler,  bilimsel ölçme değerlendirme yöntemleri ile denetimli, kaliteli eğitim-öğretim süreci içinde yer alırlar. Veliler, öğretmenler ve yöneticiler,öğrencilerin devam durumları,  başarı haritaları ve sınav performansları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olurlar.
 
Sınav Eğitim Kurumlarına  SınavNET sistemi ile eğitim sürecinin birçok aşaması, SMS ya da e-mail yoluyla velilerle anında paylaşılmaktadır. 
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12