LGS/YKS Tam İsabet

Bursluluk Sonuç

Franchise Başvuru

lgsbir

Sınav Koleji, Güvenli Okul Politikası ile öğrencilerin evlerinden servisle alındıkları andan başlar, tekrar ailelerine teslim edilinceye kadar devam eder. Okul servislerinde öğrencinin güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi için sürekli denetimler yapılır ve servis süreleri takip edilir. Güvenlik bakımından öğrencilerin evlerine kayıtlı oldukları servis ile gidiş dönüş yapmaları önemlidir. Hiçbir öğrencinin kayıtlı olmadığı bir servis ile okula gidip gelme izni yoktur. Tüm velilerimize ücretsiz olarak sunulan "Serviscell" servis bilgilendirme uygulaması sayesinde, servis gelmeden önce mesaj ya da arama yoluyla veliler bilgilendirilir. Yine aynı sistemle öğrencinin servise bindiği ve indiği bilgisi de veliye iletilir. Servis çalışanları ile yılın belirli zamanlarında yapılan briefing ve eğitim toplantıları yapılmaktadır. 
 
Servis hizmeti okulun tamamlayıcı bir parçası olduğundan hareketle, okul içinde uyulması gereken kurallar servis içinde de geçerlidir. Ayrıca servis içlerinde belirlenmiş  kurallar bulunur ve servis hizmeti alan her öğrenci bu kurallara uymakla yükümlüdür. 
 
Servis araçlarında servis içinde bulunan öğrenciler emniyet kemerlerini bağladıktan sonra hareket eder. Öğrenciler önceden veli tarafından belirtilen yerlerde indirilir. Servis kullanan öğrencilerin hiçbir zaman inme-binme yeri veli yazılı onayı olmadan değiştirilemez. Öğrencileri servis değiştirme yönündeki istekleri veli izni ve okul yönetimi onayı doğrultusunda işleme konulur ve yürürlüğe girer.
 
Gün içerisinde öğrencinin herhangi bir sebepten dolayı okuldan erken ayrılması gerekiyorsa ve öğrenci servis kullanıyorsa, öğrenci velisi, öğrencinin durumunu yazılı bir şekilde ilgili kademe müdür yardımcısına bildirmelidir. İlgili kademedeki müdür yardımcısına ulaşmasının ardından öğrenciye, üzerinde çıkış saati, çıkış sebebi ve çıkacağı kişinin adının yazılı olduğu ‘günlük çıkış kağıdı’ düzenlenir. Veli, servis firma yetkilisine öğrencinin dönüşte servis kullanmayacağı bilgisini muhakkak vermelidir. 

Çeşitli mikrop ve virüslere karşı okulumuzda, servislerimizde  detaylı temizlik yapılmakta ayrıca tüm alanlar dezenfekte edilmektedir. Öğrencilerimizin konu ile ilgili eğitimleri devam etmektedir. 
 


 
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12