Franchise Başvuru


5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ

5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ

Türk kadını 89 yıl önce bugün, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde dünyadaki birçok ülkeden önce demokratik haklarını kazandı.
4 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ

4 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ

Yerin binlerce metre altında zor koşullarda çalışarak, yeraltı kaynaklarımızı ülkemizin ve insanlığın hizmetine sunan, tüm zorluklara karşı alın teri dökerek, emek mücadelesi veren madencilerimizin 4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nü kutluyoruz.
3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde sevgi ve dayanışma ile tüm engelleri birlikte aşabildiğimiz herkes için eşit bir dünya diliyoruz.
DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN!

DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN!

M. Kemal Atatürk’ün “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller” yetiştirme vizyonu ile çalışan siz değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz.
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI

Bu hafta, gülüşlerimizi sağlıklı tutmak için Ağız ve Diş Sağlığı Haftası!
20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ

20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ

Her yıl 20 Kasım'da kutlanan Dünya Çocuk Hakları Günü, toplumun geleceğini şekillendirecek olan çocukların sağlıklı bir yaşam, eğitim ve güvenli bir çevrede büyüme hakkına dikkat çekmek için kutlanıyor.
KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMA PROGRAMINDA 5 MİLYONLUK SORU İLK KEZ AÇILIYOR

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMA PROGRAMINDA 5 MİLYONLUK SORU İLK KEZ AÇILIYOR

5 Milyonluk Soru İlk Kez Açılıyor 🏅 Ekranların sevilen yarışma programı KİM MİLYONER OLMAK İSTER yine SINAV Ana Sponsorluğunda
TÜM ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE İYİ TATİLLER DİLERİZ

TÜM ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE İYİ TATİLLER DİLERİZ

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller dileriz...
ORTAOKUL

Sınav Koleji Ortaokul Programı, öğrencilerimizin akademik bakımdan gelişmelerine ortam hazırlamanın yanı sıra onların fiziksel, bilişsel ve duygusal bakımdan sağlıklı, dengeli, temel bilgi ve becerilere sahip, özgüveni yüksek, eleştirel - yaratıcı düşünebilen, sosyal, iletişimi kuvvetli bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Okullarımızda eğitim tam gün ve bir eğitim-öğretim yılımız 4 dönemden oluşmaktadır. Sınav Ortaokullarında 5. sınıflarda In Side Out Side ve Proje Tabanlı Eğitim(PBL), 6 ve 7. sınıflarda merkezi sınavlara hazırlık gözetmeksizin Proje Tabanlı Eğitim ve 8. sınıf  sınav gruplarına Liselere Geçiş Sistemine uygun ders programı uygulanır.

Okullarımızda uyguladığımız eğitim sistemimizin asıl hedeflerinden biri  olan 21. yüzyılın gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip dünya ile aynı dili konuşan öğrencilerimizi, bu hedefimiz doğrultusunda geleceğe hazırlamaktır. 21. yüzyıl becerilerinde eleştirel düşünme, yaratıcılık, işbirliği ve iletişim ile öğrencilerimizin problem çözme, yaratıcı düşünme, takım çalışmalarına açık olma ve düşüncelerini açık bir şekilde dile getirme yetilerinin artırılması için gerekli çalışmaları sağlamaktayız.
 
 

Sınav Ortaokullarında öğrencilerimiz teknoloji, bilim, sanat ve sporun iç içe girdiği donanımlı eğitim ortamlarında, çağın gereklerine uygun olarak, demokratik ve  çağdaş eğitim fırsatları içinde saygı, sevgi, hoşgörü, ‘İyi İnsan, İyi Yurttaş Hedefli Değerler Eğitimi’ ışığında yetişmektedir. 
 
Öğrencilerimizin ilgi alanlarına göre kendilerini geliştirebilecekleri, deneyimlerini sunabilecekleri pek çok  farklı imkan sunan okullarımızda öğrencilerimiz İngilizce ve ikinci yabancı dil başta olmak üzere bir çok kulüp çalışmalarına katılırlar. Kulüplerde toplumsal projeler geliştirmeye de önem veren okulumuzda aynı zamanda, belirli aralıklarla öğrenciler arası akıl oyunlarından, satranca, futboldan, basketbola, halk oyunlarından yüzmeye kadar çeşitli dallarda yarışmalar, turnuvalar düzenlenir. Bölgesel ve çevresel imkanlar dikkate alınarak sanat, spor ve kültür içerikli sosyal aktiviteler organize edilir.

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12