Franchise Başvuru


ESKİŞEHİR YOLU SINAV KOLEJİ KİMYA ÖĞRETMENİ SÜLEYMAN ATİLLA "AMGEN BİYOTEKNOLOJİ DENEYİMİ TÜRKİYE ÖĞRETMEN BURSU" KAZANDI

ESKİŞEHİR YOLU SINAV KOLEJİ KİMYA ÖĞRETMENİ SÜLEYMAN ATİLLA "AMGEN BİYOTEKNOLOJİ DENEYİMİ TÜRKİYE ÖĞRETMEN BURSU" KAZANDI

ABE Türkiye burs programına başvuru yapan öğretmenler arasından seçilen Kimya öğretmenimiz Süleyman ATİLLA’yı başarısından dolayı tebrik ediyoruz. Bilim eğitimi konusundaki uzmanlığınızı, bağlılığınızı ve vizyonunuzun devam etmesini umuyoruz.
4 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ

4 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ

Yerin binlerce metre altında zor koşullarda çalışarak, yeraltı kaynaklarımızı ülkemizin ve insanlığın hizmetine sunan, tüm zorluklara karşı alın teri dökerek, emek mücadelesi veren madencilerimizin 4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nü kutluyoruz.
ENGLISH LANGUAGE DAY FAIR

ENGLISH LANGUAGE DAY FAIR

Our school hosted an English Language Day Fair to give our students a fun opportunity to experience and practice English. The day included activities like a "British Bulldog" game, an English comprehension contest, a "Policeman" role-playing game, and a challenging "Tongue Twister" game, Trivia Quiz all aimed at enhancing language skills. It was a fun and educational day that improved our students' English skills, and we're excited for next year's event.
3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde sevgi ve dayanışma ile tüm engelleri birlikte aşabildiğimiz herkes için eşit bir dünya diliyoruz.
KARDEŞ OKULA YARDIM KAMPANYASI

KARDEŞ OKULA YARDIM KAMPANYASI

Lise öğrencilerimiz Kardeş Okula yardım kampanyası için kolonya, oda parfümü yapıp satıyorlar.
TÜRKİYE SINAV ORTAOKULLARI  AKIL OYUNLARI TURNUVASI ELEME TURU YAPILDI

TÜRKİYE SINAV ORTAOKULLARI AKIL OYUNLARI TURNUVASI ELEME TURU YAPILDI

Türkiye Sınav Ortaokulları arasında gerçekleşen AKIL OYUNLARI TURNUVASI ELEME TURU 30.11.2023 tarihinde yapıldı. 72 Sınav Ortaokulumuzdan 288 öğrencimizin online katıldıkları yarışmada takımlarımız, 9 oyun oynadılar ve 2 mantık bilmecesi çözdüler.
ESKİŞEHİR YOLU SINAV KOLEJİ AMGEN VAKFI TARAFINDAN AKREDİTE EDİLDİ

ESKİŞEHİR YOLU SINAV KOLEJİ AMGEN VAKFI TARAFINDAN AKREDİTE EDİLDİ

AMGEN Biyoteknoloji Deneyimi (ABE) uygulayıcı okulu olan Eskişehir yolu Sınav Koleji, 4 yıldır yaptığı uygulamalar ile sağladığı eğitim standartları AMGEN Vakfı tarafından değerlendirilerek akredite edildi.
12.SINIFLAR MOTİVASYON VOLEYBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR

12.SINIFLAR MOTİVASYON VOLEYBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR

Eskişehir Yolu Sınav Kolejinde 12. Sınıflar motivasyon voleybol turnuvası devam ediyor.CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ ETKİNLİĞİ

CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ ETKİNLİĞİ

Ankara Eskişehir Yolu Sınav Koleji İlkokul-Ortaokul-Lise Öğrencilerimiz, Bando Takımımız, Öğretmenlerimiz ve Müdürlerimiz ile “Cumhuriyetimizin 100.Yılı Kortej Yürüyüşü Etkinliği”ni Coşkuyla Gerçekleştirdik.
"PETE THE CAT" FUN DAY

"PETE THE CAT" FUN DAY

We read this story. Our students play games which are related to the story. They create their own shoes by colouring. We talk about the story.
TÜRK BÜYÜKLERİ KÖŞESİ AÇILIŞI

TÜRK BÜYÜKLERİ KÖŞESİ AÇILIŞI

Türk Büyükleri Köşesi Açılışımıza Tüm Öğrenci ve Velilerimiz Davetlidir.
29 EKİM CUMHURİYET'İN KAZANIMLARI : ÖDÜLLÜ ŞİİR, KOMPOZİSYON VE RESİM YARIŞMASI

29 EKİM CUMHURİYET'İN KAZANIMLARI : ÖDÜLLÜ ŞİİR, KOMPOZİSYON VE RESİM YARIŞMASI

Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla Sınav Koleji Ankara Mustafa Kemal Mahallesi Kampüsü'nde Ödüllü Şiir, Kompozisyon ve Resin yarışması yapılacaktır.

ÜNİVERSİTELERDE HAZIRLIK ATLAMA PROGRAMI - PTE AKADEMİ

Uluslararası kapıları araladığımız 11. sınıflarda okuyan öğrencilerimize Ulusal anlamda da destek olabilmek adına 'Üniversitelerde Hazırlık Atlama Programı'mız yer almaktadır. PTE Akademi, üniversiteler, yüksek eğitim kurumları, devlet birimleri ve akademik İngilizce gerektiren kurumlar için katılımcıların dil becerilerinin gerçek ölçümlerini sağlar. PTE Academic, Mezuniyet Yönetim Kabul Konseyi (Graduate Management Admission Council) tarafından desteklenmektedir.
Sınav Anadolu ve Fen Liseleri'nde “PTE Akademi”  ile öğrencilerimize hem Uluslararası hem de Ulusal Üniversitelerde hazırlık atlama imkanı sağlanmaktadır. PTE Sınavı YÖK tarafından eşdeğerliği bulunan ve yine pek çok yabancı üniversite tarafından da eşdeğerliği bulunan bir sınav olma özelliğindedir.  

PTE Sınavı, YDS , IELTS ve TOEFL'a göre çok daha kolay, öğrencinin hedeflediği skoru almak için kısa sürede sonuç veren bir sınavdır. PTE Sınavı, anadili İngilizce olmayan ve akademik İngilizce yeterliliklerini kanıtlamak zorunda olan katılımcıların dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini doğru bir şekilde ölçer. 
 
PTE Sınavı, TOEFL IBT, YDS'ye alternatif bir sınav olup, YÖK tarafından eşdeğerliği bulunan bir sınavdır. IELTS sınavının YÖK denkliği kalkmıştır. PTE Sınavı ayrıca pek çok yabancı üniversite tarafından da eşdeğerliği bulunan bir sınavdır.
 
Sınav Anadolu ve Fen Liselerinde 11. Sınıflar Üniversite Hazırlık Atlama Programı Çizelgesi
 
Uluslararası Akademik Yeterlilik Programı - IGCSE Nedir?

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12