Franchise Başvuru


5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ

5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ

Türk kadını 89 yıl önce bugün, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde dünyadaki birçok ülkeden önce demokratik haklarını kazandı.
4 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ

4 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ

Yerin binlerce metre altında zor koşullarda çalışarak, yeraltı kaynaklarımızı ülkemizin ve insanlığın hizmetine sunan, tüm zorluklara karşı alın teri dökerek, emek mücadelesi veren madencilerimizin 4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nü kutluyoruz.
3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde sevgi ve dayanışma ile tüm engelleri birlikte aşabildiğimiz herkes için eşit bir dünya diliyoruz.
DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN!

DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN!

M. Kemal Atatürk’ün “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller” yetiştirme vizyonu ile çalışan siz değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz.
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI

Bu hafta, gülüşlerimizi sağlıklı tutmak için Ağız ve Diş Sağlığı Haftası!
20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ

20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ

Her yıl 20 Kasım'da kutlanan Dünya Çocuk Hakları Günü, toplumun geleceğini şekillendirecek olan çocukların sağlıklı bir yaşam, eğitim ve güvenli bir çevrede büyüme hakkına dikkat çekmek için kutlanıyor.
KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMA PROGRAMINDA 5 MİLYONLUK SORU İLK KEZ AÇILIYOR

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMA PROGRAMINDA 5 MİLYONLUK SORU İLK KEZ AÇILIYOR

5 Milyonluk Soru İlk Kez Açılıyor 🏅 Ekranların sevilen yarışma programı KİM MİLYONER OLMAK İSTER yine SINAV Ana Sponsorluğunda
TÜM ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE İYİ TATİLLER DİLERİZ

TÜM ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE İYİ TATİLLER DİLERİZ

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller dileriz...
İLKOKUL

Sınav İlkokulları Eğitim Programı, Milli Eğitim Bakanlığının temel ilke, amaç ve hedefleri doğrultusunda, temel bilgi ve becerilere sahip, özgüveni yüksek, eleştirel ve yaratıcı düşünebilen, sosyal ve iletişimi kuvvetli bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.  Okulumuzda eğitim tam gün ve karma olarak yapılmaktadır.Öğrencilerin yetenekleri ile kendilerini keşfetmelerine olanak sağlayan okulumuzda Tam Öğrenme Modelli Eğitim Yaklaşımı uygulanmaktadır. Sarmal ve tekrarlara dayanan öğretim sistemimizde anadil ve İngilizce kullanılmaktadır.  Öğrencilerimiz, demokratik ve  çağdaş eğitim ortamı içinde saygı, sevgi, hoşgörü, ‘İyi İnsan, İyi Yurttaş Hedefli Değerler Eğitimi’ ışığında yetişmektedir. 
 
 
Sınav İlkokullarında eğitim ve öğretim, 1., 2. ve 3.sınıfta Anadil ve İngilizce öğretmenleri ile beraber olarak sürdürülür. Öğrencilerimiz İngilizceyi özgüvenle kullanırlar. İlköğretim öğrencilerimizin İngilizce konuşma becerilerini artırmak için uygulanan ‘Side to Side’ Eğitim Portalı ile İngilizceye yoğun olarak maruz kalma sonucunda, İngilizcenin çocuklara kalıcı bir şekilde öğretilmesi hedeflenir. Okulumuzda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen öğretim programlarının yanı sıra öğrencilerimiz, yeteneklerine göre farklı branşlarda eğitimler alırlar.

 

 
Sınav İlkokullarında öğrenciler çağın gereklerine uygun ve donanımlı bir şekilde yetiştirilirler. Dünya vatandaşlığı için İngilizcenin yanı sıra ikinci yabancı dil seçenekleri ile iletişim becerilerini geliştirmeyi hedefleyen okulumuzda, öğrencilerimizin kolay bir şekilde ikinci yabancı dili öğrenmeleri için programlar uygulanmaktadır. Sınav İlkokulunda öğrencilerin İngilizce Dil Yeterlilikleri, okulun kendi bünyesinde bulunan Yabancı Dil Eğitim Koordinatörlüğü tarafından objektif olarak değerlendirilmektedir. Kurum değerlendirme sınavlarının yanı sıra uluslararası geçerliliği olan sınavlar ile öğrencilerin dinlediğini anlama, okuduğunu anlama, kelime bilgisi, ingilizceyi doğru şekilde kullanma bilgisi ölçülmektedir.

 
Sınav İlkokulları eğitim programı İlköğretim Koordinatörlüğü tarafından özenle hazırlanır. Sınıf ve ingilizce öğretmenlerinin uyguladıkları çift dilli etkinliklerin yanı sıra yüzme,  buz pateni, jimnastik, satranç, modern dans-bale, müzik, seramik ve  yaratıcı drama etkinlikleri branş öğretmenleri tarafından, branş ile ilgili özel alanlarda yürütülmektedir. Kodlama - robotik eğitimleri ve STEM çalışmaları özel atölyelerde gerçekleştirilir. 
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12